SportsDirect.com - 1!

  • 83 776
  • 708
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41
Хайде сега и аз да се оплача!След всичките ми неуспешни опити мин. уикенд да пусна поръчка,днес разбрах,че са ми блокирали пари в сметката!  Shocked И не мога да разбера защо,при положение ,че още на момента ми изписваше да избера друга карта   ooooh! И сега 45 дни ли трябва да чакам?

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Вчера, след като са ми изпратили порьчката(05.04) са си изтеглили и парите. Сега остава чакането.  Rolling Eyes

Танче, aleksova1     bouquet

# 47
  • Мнения: 5 207
Хайде сега и аз да се оплача!След всичките ми неуспешни опити мин. уикенд да пусна поръчка,днес разбрах,че са ми блокирали пари в сметката!  Shocked И не мога да разбера защо,при положение ,че още на момента ми изписваше да избера друга карта   ooooh! И сега 45 дни ли трябва да чакам?

Обади се на картовия център на банката и говори с тях дали могат да ти ги освободят. И на мен ми се е случвало да имам подобен проблеми със сайта Protx, чрез който стават разплащанията.

# 48
  • Мнения: 41
Днес говорих  с тях и казаха,че сумата е на разположение на продавача 45 дни.

# 49
  • Мнения: 5 207
При мен стана така: още с първия опит да направя плащане, сайтът ми изписа, че картата ми е отхвърлена от банката и да опитам с друга карта. На следващия ден открих, че имам блокирани пари. Свързах се с търговеца, той се свърза с човек на Protx и после ми отговори, че няма да се осъществи плащане, защото това блокиране е по погрешка. Ето писмото от човека на Protx:

Цитат
Thank you for your email.

I have looked through all these transactions and confirm that they have indeed all failed. So your customer will not have been charged.

Somewhere down the line a shadow may have been placed on your customers account reserving the funds for yourself. Bit since the transactions have failed; the shadow will automatically disappear in 3-5 working days and the funds returned back to the customer.

Advise your customer to wait a couple of days and I'm sure they will see the funds available again.

Обадих се на картовия център и от там видяха нещо в тяхната система и ми ги освободиха. Описах им точно това, което пиша тук. Обади се пак и им кажи какво е станало точно. И аз не попаднах от първия път на правилния човек, но рано или късно попадаш на компетентен служител, който знае къде да погледне и какво да направи.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето реални снимки на пристигналите днес неща:
http://www.darko.biz/Amazon/pokupki.html

# 51
  • Мнения: 4 156
chockolina, доволна ли си от маратонките на Gola? Чудя се дали да взема за есента за малката. Сега не ходи,а  през лятото ще е със сандали. Гледах маратонките и на Гола са на най-добра цена.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, хубави са, нашият модел обаче не е естествена кожа, зависи какво търсиш. Peace

# 53
  • Мнения: 340
chockolina,може ли линкове към каскетчетата Simple Smile

Може ли линк към каската и протекторите?
Благодаря.
Не го откривам целия к-т ролери,но ето к-т каска и протектори само.

дисти,щапката според мен е за 3-4год.,евентуално 5,дъщеря ми е на 3 и с малко прибиране(с лепка е отзад) й става Peace

tatito,стелката на Адидаските 8-ца е 16.5см.

Колкото до рокличките и другите неща в албума ми-може на лични да не спамим тук Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
бингъл, каскетчетата са страхотни - много сладко стоят и двете:
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Barbie+Military+Cap+ … hilds-390108.aspx
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Barbie+Baker+Boy+Cap … Child-390208.aspx

Нямат размери, на Мони са й точно.

# 55
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ някои знае ли код за БД че този които е в предната тема вече не е валиден
благодаря много

# 56
  • Мнения: 340
Мерси!Те са Child,предполагам на моята мома ще са й големички,но имаме една кака на вашата възраст,верно са хубави,цветовете ми допаднаха,и моделчетата...и цената Laughing

# 57
  • Мнения: 1 464
chockolina,аз също искам нещата на барби които ти се повтарят,пиши на лс каква е цената им Peace

# 58
  • Мнения: 29
ЗДРАВЕЙТЕ някои знае ли код за БД че този които е в предната тема вече не е валиден
благодаря много
Мммм,не   Peace.То ако има ще се чуе  Laughing.

# 59
  • Мнения: 4 156
Нали идва техния Великден - може да ни зарадват с някой код Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт