SportsDirect.com - 1!

  • 83 773
  • 708
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 601
Моя позната направи поръчка със безплатна доставка. Ще изчакам да видя как ще пристигне.
После ще ви пиша.   bouquet
В Продавалника въртят търговия вече с детски маратонки.

# 31
  • Мнения: 537
А,и едни страхотни детски ролери на Dunlop в к-т с протектори и каска,със задни двойни гуми,но нямам снимка..

Може ли линк към каската и протекторите?
Благодаря.

# 32
  • Мнения: 200
Stryper-че , сега ако се появят и маратонките , ще съм с 3 чифта маратонки и 2 обувки  smile3532

При мен още не са теглили пари ,още са блокирани, дано не решат да теглят от свободните . Tired

# 33
  • Мнения: 32
  bouquet Танче и aleksova1 за новата темичка,време й беше Grinning

Ето малко снимки от мен,само няколко неща съм снимала,че другите бяха спортни аксесоари за мъж ми и за брат ми.А,и едни страхотни детски ролери на Dunlop в к-т с протектори и каска,със задни двойни гуми,но нямам снимка..


 Shocked Невероятни роклички. Моооооооля за линчкета, май за всичко. Освен за тениските, въпросните ролери и топката. Ако не те затруднявам разбира се. Направо прекрасни, на нас ни предстои кращаване на моята дъщеря и на племенницата и ни трябват такива красоти.   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Хайде и аз в новата темичка. Grinning
Танче, aleksova1   bouquet

# 35
  • Мнения: 141
Момичета поздравления за темичката  bouquet

Скоро бях в Лондон и ми се искаше да изкупия магазина Sunglasses
Успешни поръчки  bouquet

# 36
  • Мнения: 64
Stryper-че , сега ако се появят и маратонките , ще съм с 3 чифта маратонки и 2 обувки  smile3532

При мен още не са теглили пари ,още са блокирани, дано не решат да теглят от свободните . Tired
Спокойно Танче от свободните ще изтеглят   bouquet

# 37
  • Мнения: 2 495
И аз не разбрах, значи мога да ползвам код за БД от тук http://www.findvouchers.co.uk/discounts/sports-world.com
а къде го пишете  newsm78

# 38
  • Мнения: 200
И аз не разбрах, значи мога да ползвам код за БД от тук http://www.findvouchers.co.uk/discounts/sports-world.com
а къде го пишете  newsm78

Цитат от първия пост на темата .

Цитат
Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледаите адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Бингъл, колко е стелката на маратонките Адидас №8?
  bouquet

# 40
  • Мнения: 2 495
Мерси, Танче, голям заплес съм  ooooh!  bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Получих си нещата от предната поръчка! newsm44 Довечера ще пусна снимки. Много съм заблудена - 3 детски неща ми се повтарят в следващата поръчка, къде съм бляла, не знам. Crazy

Момичета, под снимките на Бингъл си пише кое нещо откъде е - рокличките са от JCPenney и от Next. Peace

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 13:22 от chockolina

# 42
  • Мнения: 131
Получих си нещата от предната поръчка! newsm44 Довечера ще пусна снимки. Много съм заблудена - 3 детски неща ми се повтарят в следващата поръчка, къде съм бляла, не знам. Crazy

Момичета, под снимките на Бингъл си пише кое нещо откъде е - рокличките са от JCPennie и от Next. Peace
мила пусни тези които ти се повтарят,голямата ми дъщеря е почти на 5г така че ако са каката и ако не съм ги поръчала и аз мога да ги купя

# 43
# 44
  • Мнения: 204
Благодаря момичета!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт