Благовещение и Освобождение - 20 пъти празнично настроение от ЕЛАДА

  • 17 836
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 567
Неки, здравей и от мен. Не се притеснявай. С това не помагаш на бебето. Аз имах много трудна и рискована втора бременност. Кръвоизлив, лежане за задържане. После 9 месеца "пазих" кревата. До средата на 4 месец не беше много, много ясно какво ще стане. Ще има ли бебе или не...Хематомът беше 5 пъти по-голям от ембриона. (Имам си снимките от ехографа). Трябваше и аз да правя амниокентиси (заради възрастта, тогава бях на 34), но гинеколожката ми не се съгласи. Заради хематома. За бебето беше много рисковано. Единствените ми разходки бяха из къщи. В колата не ми разрешаваше да се возя, с изключение на посещенията в кабинета й. В началото дори и да готвя не ми позволяваше. (С чистенето и останалата досадна дом. работа се заеха синът ми и мъжът ми  Mr. Green Mr. Green)
Удържах, лежах, стисках зъби до края.
 
Най-важното е да си спокойна. Да си вътрешно убедена, че с бебо всичко е наред.  Hug HugИма доверие на лекарите, пий си желязото и фолиевата киселина. Аз между другото изпих тонове фолиева киселина.
Аз, не разбрах, за какъв пикочен мехур става въпрос? Blush Blush

На всички именници - Честит ви имен ден....


# 16
  • Мнения: 83
Благодаря момичета  Hug
veselinap изобщо не ти е било лесно. Когато ми правиха евхеники диафания в описанието пишеше - уродохос кисти - ми орато. Вчера му казах на доктора, който ми прави амниопаракендиси и той също не успя да го види. Каза, че ако бебето тъкмо се било изпишкало, не се виждало, но два пъти ми се струва слаба вероятност.
Снощи имах много трудна вечер, имах кафява кръв в доста голямо количество, но днес спря. Сутринта ме болеше, но вече съм по-добре. Броих, пия по 13 хапчета на ден + капсулата с желязото. Ако ми напраявт кръвен тест, сигурно ще покаже много елементи от таблицата на Менделеев Laughing . Още няколко дни...
Приятен уикенд на всички  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 149
Стискам палци Неки всичко да е наред.Кураж мила Hug
Бойком не е писала скоро,надявам се всичко да е наред Praynig
Ние се радваме на хубавото време,другата седмица чакам гости от Бг smile3508

# 18
  • Мнения: 334
Привет и от мен и приятна седмица! Hug

Едно питане и  от мен, накой случайно да има информация колко струва регистрация на автомобил и какви мита и такси се плащат? Знам, че зависи от годината на производство, емисии и обем на двигателя. Ако някой има линк, където мога да прочета, или има опит, ще съм много благодарна!

iou, какво стана на срещата?

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 13:50 от MaryJane

# 19
  • Мнения: 59
Здравейте милички! Не съм ви писала отдавна защото не мога да се отлепя от леглото 8 часа работя и 12-13 спя, не знам какво е това нещо сутрин като стана нямам търпение да стане следобяд да се върна и да си лягам. Добре че е майка да ми гледа детето и мъжлето, яе иначе ще умрат от глад горките  Joy пада ми и кръвното много често и така... Иначе ходих на лекар пак и за съжаление едното бебче остана,но явно така е било писано. Днес съм почивка и сега се надигнах.                                                                                             

НЕКИ ДАНО ВСИЧКО Е НАРЕД МОЛЯ СЕ ЗА ТЕБ Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 2 149
BOIKOM2005  Hug

# 21
  • Мнения: 213
BOIKOM2005   bouquet Знам го аз това ниско кръвно, ужас е, особено в началото на пролетта - а пък като е при бременна жена, само мога да си представя колко е сънливо  Peace Спи колкото можеш, почивай, намира се начинът да се свърши работата и с ниско кръвно  bowuu И не прави резки движения, яваш-яваш  Wink Твоите мъже са големи юнаци и ще се справят двамата заедно  Wink Мога да си представя колко ти се радват всички  Heart Eyes

Целувки!

# 22
  • Мнения: 59
Оооо те си се справят отлично, но като родя тъпкано ще ми го върнат Joy Joy Joy. Другият месец спирам работа и след ПАСХА тръгвам за България с малкия, гонят ме от тук нашите да си почина малко, около 2 месеца, нямам търпение да се насладя на пролетта и   майското време в България. Две години не съм си ходила.

# 23
  • Мнения: 213
Ееее, ще ти хареса  newsm10 Бях през уикенда да започна някои задачки, и времето започна да се стопля, но все още имаше сняг на вилата на Вакарел  #Crazy На мен пък ми липсва Гърция  wavey И в Истанбул още е хладничко, като гледам по картата сме има-няма 10 градуса по-долу от Атина  Grinning

Имаш нужда от почивка и разнообразие  Hug Пък аз не знам кога ще си намеря повод да се "командировам" на Лесвос за отглеждане  Joy

Вие в София ли ще отмаряте след Пасха?  Kissing Heart

# 24
  • Мнения: 59
В София ще бъдем само няколко дни. После заминаваме на Плиска, ще бъдем там за 2 Май за събора, който се провежда всяка година. След това заминаваме за Добрич при дядо и баба. И накрая на Русе с две думи ще пообиколим България, но какво да се прави като сме от много места. Няма да ни е скучно с толкова разходки.

# 25
  • Мнения: 213
В София ще бъдем само няколко дни. После заминаваме на Плиска, ще бъдем там за 2 Май за събора, който се провежда всяка година. След това заминаваме за Добрич при дядо и баба. И накрая на Русе с две думи ще пообиколим България, но какво да се прави като сме от много места. Няма да ни е скучно с толкова разходки.
Супер ще бъде  newsm10 Значи на север. В България има толкова места за обикаляне, на които не съм била  smile3506
Но ако се добера до почивка, само ще се търкалям на плажа и отвреме-навреме някой ще ми мята по една кърпа и ще ми носи хляб със сусам да си го топя в солената вода  Joy
 Hug

# 26
  • Мнения: 57


iou, какво стана на срещата?
predlojenie, ama imame drugi nesta koito triabva da se resat pervo  bouquet Praynig

# 27
  • Мнения: 334


iou, какво стана на срещата?
predlojenie, ama imame drugi nesta koito triabva da se resat pervo  bouquet Praynig

Хаха знаех си аз, женската ми интуиция не ме подведе! Wink
Поздравления  bouquet много щастие ви желая!

# 28
  • Мнения: 83
Zdraveite momiketa.

BOIKOM2005  Hug

Снощи ми се обадиха от Митера. Една жена, вероятно секретарка ми каза, че първоначалните резултати от амниоцентезата са добри и че чакам момченце. Днес мъж ми ще отиде да види, че така по телефона изобщо нямам доверие. Дано всичко е наред и дано и крайните резултати след 20 дни са добри. Понеделник съм на мегало иперихо.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 334
Браво, neky, много се радвам и за теб! Страхотни новини!

Общи условия

Активация на акаунт