Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Аз затова се чудех дали да не ги прехвърлим във вбокс-а, от там 100% няма да има кой да ги търне... Казвайте дали искате, пък аз може да ги кача, ако искате там.

# 16
  • Мнения: 95
Peace

Не мисля, че ще заложат на познати лица. Дори актрисата, която играе Есме е играла май само в "Анатомията на Грейс", а Джаспър в "Манхатънско трио".

точно това ми харесва много - нови лица Simple Smile като го видиш и знаеш,че е чист от към роли един вид Grinning И Роб е другото изключение,ама е толкова хубав,че как да не му простиш  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 576
Нали се говори, че Дакота Фаннинг щяла да участва....  Thinking
И на мен не ми се иска да има известни лица, омръзнали са ми много.

А и какви нови красоти се откриват така, знаете кого имам предвид  Wink
Въобще не съм го забелязала в Хари Потър, така че за мен си е ново, свежо и секси парче   Blush

# 18
  • Мнения: 2 897
Да, Дакота е 100% сигурна дори, но нали ролята й е минимална, а и тя е... детенце...
Все още израства и физически и като актриса.
Няма голи снимки, секси календари, солидна мъжка фен база (Мегън Фокс и подобните визирам).
Абе можеше и без Дакота да мине Здрач, но някак си е малкото зло в аспекта "известност" и "познатост".
Според мен поне.

# 19
  • Мнения: 95
 newsm78 аз къде съм спала,че не знам за Дакота Фанинг..тя играе?

# 20
  • Мнения: 2 897
Джейн - от "охраната" на Волтурите

П.С. Искам да споделя един добър блог, скоро го открих и го преглеждам всеки ден наред с надеждните такива http://twicrackaddict.blogspot.com/

П.С. 2 Още един постер, който грам, ама грам не ми се връзва стилистично с поредицата..



Аз само да отбележа, че когато добавям нови неща към поста си, за да не пускам нов ще слагам по един "ПС" или "Редакция" в червени букви, за да се отличава...

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 13:03 от Dеничка

# 21
  • Мнения: 21
Аз затова се чудех дали да не ги прехвърлим във вбокс-а, от там 100% няма да има кой да ги търне... Казвайте дали искате, пък аз може да ги кача, ако искате там.

качвай , всичко качвай

newsm78 аз къде съм спала,че не знам за Дакота Фанинг..тя играе?

ще играе Джейн- ако си чела Новолуние... ако не- побързай

# 22
  • Мнения: 95
А изчетох и препрочетох 10 пъти поне  Laughing просто незнаех чия роля ще вземе.Мерси за разяснението  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 843
 Laughing  Анкетата ме развесели.

# 24
  • Мнения: 2 149
Laughing  Анкетата ме развесели.
Да Wink,гледам повечето все пак мислим за семействата си Laughing
Аз снощи стоях пак до 3 през ноща,много ме завладя четвъртата книга,Стефани е невероятна,така описва чувствата,пренася ме точно там и ме кара да усещам като всички тях.Човек има чувството,че тя самата е минала през всичко това,пише изключително.Ще взема да се поразровя да потърся какво друго е написала Heart Eyes
Дени темичката всеки път става все по-перфектна и изчерпателна,браво мила  bouquet

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да Wink,гледам повечето все пак мислим за семействата си Laughing


То е защото имаме право не само на една опция  Laughing

Мислех си за Алек, брата на Джейн, имаше едно момченце, играеше в 6 чувство, ако не се лъжа, ако Дакота играе Джейн, ще й подхожда като Алек

# 26
  • Мнения: 57
Ето ги качени във Вбокс-а Sunglasses


Последният ми показва, че още го конвертира и че до минути ще е качен Simple Smile

# 27
  • Мнения: 295
Може да ви звучи странно,но след като изгледах филма и чета темата все повече си мисля,че Едуард страшно много ми харесва като вампир и не ми харесва на нито една снимка в реалния живот.
Самото съчетание на порцелановата кожа с цвета на очите и тъмните вежди...
Та като изключим играта не се чувствам фен на Роб.А Бела е страхотна на снимките в реалния живот!

# 28
  • Мнения: 2 897
Sensoria, сложих линковете към клипчетата в 1ия пост, освен това и във 2ия (новото в тази тема) с благодарности към теб Hug

# 29
  • Мнения: X
Без малко да ви изтърва дирите, абе вие друга работа нямате ли бе? (риторичен въпрос).
 Деничка    bouquet, благодарско за темата. От мене 2 снимки, нищо че може би всички сте ги гледали, аз лично хубави снимки не отказвам.


Общи условия

Активация на акаунт