Гоблени-50

  • 51 564
  • 430
  •   1
Отговори
# 45
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте и от мен! Наистина 50 -та темичка си е повод да се почерпим! Нека винаги да се твори красота, да спорим по-малко и всички да са живи и здрави!   bouquet
Аз за сега няма какво да покажа, но с радост чакам Здравчето да се включи и да покаже Тайната вечеря, че покрай брадите на Апостолите да не брадяся и тя  Laughing Здравче, скъпа къде се губиш?

Иначе поздравления на всички, които порадваха окото ми с техните красоти. Вече не мога да ви изброявам поименно, защото за радост станахме много. Отивам да пошия малко, че от толкова гледане станах  #Crazy и джоба на мъжо взе много да олеква. А той вика: "жена криза е, кви тез гоблени?"  Laughing

# 46
  • из България
  • Мнения: 25
Запис и от мен.Лолита този гоблен го ших по схема на сп.Галерия Бродерия март/2007 и се казва Цветно мечтание.Имам схемата,но незнам как да я кача за да се вижда добре.

# 47
  • Мнения: 328
Мале какви Красоти има пак Браво  Hug  bouquet Абе много неща показвате  Flutter,колко време ги парвите  Rolling Eyes Blush,аз правя 1 гоблен с месеци  Crazy Blush.Сега си захванах един изоставен от бременоста ми  Blush ooooh!,но има доста докато го привърша като го свърша ще покажа  Heart Eyes.Вие сигурно го знаете него ''Майчино щастие''  Hug
Някой правил ли си е нещо с програмата за Гоблените  Rolling Eyes.Аз си я свалих и инсталирах - горе долу разбрах как се работи,но някой неща не са ми ясни някой ако е работил с нея моля да ми каже да си обменим малко опит  Blush
Благодаря предварително  Hug  bouquet

# 48
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен! Наистина 50 -та темичка си е повод да се почерпим! Нека винаги да се твори красота, да спорим по-малко и всички да са живи и здрави!   bouquet

ами, да се почерпим тогава







кой каквото обича и нещо за пиене, който обича

# 49
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
dianjeli3 благодаря!  Hug Аз така и не се научих да прикачвам такива снимки и ме беше срам да помоля някой да го направи вместо мен!  Embarassed

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гоблена, който започнах да шия преди 6 год. и спрях на този етап преди 5- http://media.snimka.bg/2480/011216349-big.jpg Исках да ушия всички сезони, обаче... гледах бебе, после работа... Вече нямам бебета и не работя, та мисля да се заема пак Simple Smile

# 51
  • Мнения: 643
Галаксия,

Ковачница :

http://photo.stream24.ru/users/Nicola/126380/

Хитлерова зима :

http://photo.stream24.ru/users/Nicola/126449/?page=3&pw=cxqwxatAHFcD.

Парола 369852


И тук :
http://gobleni.info.bg/Weihler/PEIZAZH/pejzazh.htm

Хипатия даде паролите, на първа страница бяха


Тук списания  за Хип:

http://iliana67.multiply.com/photos?&=&album=&page_start=140



Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 18:41 от Анастасия Неустроева

# 52
  • Мнения: 0
Привет мили момичета и от мен!
Не съм се включвала скоро, но пък ви следя от близо и отново поздравления за красивите гоблени които сте избродирали!
Аз днес завърших поредния пермин тъкмо за новата темичка и изпран и изгладен го изтипосвам

# 53
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
РЕНИ твоя гоблен изглежда прекрасно. Въобще не личи, че не е довършен. Бъди сигурна, че ако останеш във форума ще се сдобиеш с много нови и хубави гоблени. Пожелавам ти да си довършиш и 4 сезона, а и много повече гоблени.  Hug

tsvete79 твоето перминче е много сладурско.

Имам въпрос към софиянки: има ли в магазина дмц пермини и на каква цена са те горе долу? Всичките ли са малки или аз само такива съм виждала?

# 54
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
a честит ни юбилей!



пия кротко и напоително и ви се радвам  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 116
Честито и от мен!  Hug
Много красоти много нещо!  Heart Eyes Но пък не съм се и съмнявала!  Wink
Ще пропусна този път показването!  Laughing Надявам се вече за следващата тема да е готов!  Wink Ама нещо покривката много ме дразни и май ще разшивам якоооо........  ooooh!  Ако я оставя така постоянно ще ми е трън в очите............. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 0
РЕНИ твоя гоблен изглежда прекрасно. Въобще не личи, че не е довършен. Бъди сигурна, че ако останеш във форума ще се сдобиеш с много нови и хубави гоблени. Пожелавам ти да си довършиш и 4 сезона, а и много повече гоблени.  Hug

tsvete79 твоето перминче е много сладурско.

Имам въпрос към софиянки: има ли в магазина дмц пермини и на каква цена са те горе долу? Всичките ли са малки или аз само такива съм виждала?

Дуданка, аз съм виждала да продават от тези пермини-минитата, когато попитах дали имат и други те казаха че от време на време поръчвали но рядко го правели и така аз си тегля схемите от нета и си ги шия. Има и по големи поне от това което съм разглеждала в официалната страница на Пермин.

# 57
  • Мнения: 633
момичета ,споделете за хубави магазинчета за гоблени-в Пловдив,че имам път в сряда и по възможност да продават и тонирана панама  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 3
3ори -Страхотни неща си направила.Направо ми останаха очите.Браво !!!
tsvete79-Много е нежно  Heart Eyes
И честит юбилей.Радвам се ,че ви има и заедно споделяме своето хоби.Чуството когато покажеш своя гоблен и труда бъде споделен е друго
 Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 618
tsvete79 много е красиво перминчето  Peace
Някой да е срещал това на Вервако

Общи условия

Активация на акаунт