Отговори
# 45
  • Мнения: 249
malina_ разбирам ти притеснението. И аз нямам никакво гадене и повръщане само ми се спи повече. Много се бях притеснила дали пък всичко е наред, но за сега е! Успокой се просто явно сме от щастливките, които нямат тези екстри....  Hug
Лек ден на всички

# 46
  • Мнения: 99

Стилисима, аз съм на фетална морфология във Франция. 14-та поликлиника ми е малко далече за момента. Wink


Joy Ама и аз съм една изобщо не съм погледнала какво пише в инфото ти  newsm78 Успех ти желая   bouquet

# 47
  • Мнения: 23 179
mama toni,мислч,че се взима в началото влагалищен секрет и в края.

# 48
  • Мнения: 63
Здравейте!
Абе и при мен няма много гадене и повръщане. Гади ми се от няколко дни само и то за секунди сутрин като стана. Като слушам народа колко е зле с това гадене...
По този въпрос, първия път като бях бременна много повече ми се гадеше и спеше. Направо заспивах права. Някой чувал ли е да има някаква връзка между гаденето и пола на бебето? Или между засилено акне и пола. Пак първия път нямах никакви пъпки, а сега като ме нападнаха прди 3 седмици невероятен ужас. Едва сега ми се пооправя вече лицето. Та някой чувал ли е за някаква връзка?

# 49
  • Мнения: 23 179
Аз съм чувала,но според мен са бабини деветини.

# 50
  • Мнения: 2
Аз не съм чувала за връзка, обаче със спането пак съм наопаки на вас, преди едвам, ама едвам с 300 зора ставах за работа към 8.30, сега в 7.00 часа вече съм будна, не ми се спи! Направо не мога да повярвам!
Утре пак ще пиша, сега ще си тръгвам от работа,
Лека вечер на всички

# 51
  • Мнения: 1 763
Здравейте и от мен! Не съм писала скоро, но компютърът ми беше на ремонт. Да ви се оплача, много ме боли кръстът, направо не мога да се навеждам. Сигурно, защото постоянно разнасям детето насам натам. Дано до утре ми поотмине, че имам планове за дълга разходка в парка.

Гледам за пола бяхте писали. Аз имам чувството, че пак ще имам момче.

# 52
  • Мнения: 219
За първата страничка-от Русе съм, на 25г.
Аз не мога да се оплача от нищо-освен че все ми се спи. Утре съм на преглед за сърчице!  Simple Smile Не се включвам често, но изчитам всичко което сте писали. Много ми е интересно и се радвам че пишете толкова много момичета. Щастлива съм че Ви има и дано до края да сме си такива дружки. Утре вечер след прегледа ще излизам с колегите. Притеснявам се да пия алкохол, да танцувам...дано не заподозрат че съм бременна. Не искам никой да знае до края на третия месец. Станала съм много суеверна  Confused

# 53
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Iskrichka,мила ,изобщо няма за какво да ти се смеем,аз също му/и чета и не виждам нищо лошо в това.Мъничко ви завиждам,че вече сте купили по нещо за бебо,аз още не смея,а така се изкушавам..... SadАлбумчетата са страхотни!!!
Sinq pti4ka,и аз като теб, ме беше подгонило суеверие и не исках да казвам, на никои от колегите си ,но по разни стечения на обстоятелствата се наложи и им казах.Много се зарадваха всички и сега само ме глезят...Simple Smile,стискам палци да не те разкрият!И да се обадиш да кажеш как е минал прегледа и купона:)!

# 54
  • Deutschland
  • Мнения: 186
И аз да кажа за първата страничка-на 29 години съм от Русе(в момента в Германия жвеем).И аз не съм от момичетата на които им става лошо и повръщат.Но пък съм от тези с пъпките  Close . И на мен така ми се иска да е момиченце но каквото и да е за нас е важно да е живичко и здравичко.
Аз съм на фетална морфология на 07.04.Тогава ще съм в края на 12 седмица.Аз днес бях да ми вземат кръв за изследванията.Интересно,че урина не ми взеха  newsm78. Резултатитеще бъдат готови след една седмица.Надявам се всичко да е наред.

# 55
  • Мнения: 571
Момичета, сигурно са бабини деветини, но си има суеверия и за пола на бебето.
С момченче се карало лека бременност. Майката била силна  и силно и било бебето.
С момиченцето се повръщало и лицето се изривало, защото щерката взимала от красотата на майката.
За мене с първото мога да кажа че никак не ми се е повръщало и верно беше момченце.
За друга приятелка, обаче никак не се сбъдна. Повръща цяла бремнност по всяко време, и беше остнала корем и кости и пак беше момченце...
С тази бременност нямам никакви оплаквания, освен че гърдите ме боляха, но съвсем в началото.
И все пак имам усещането че ще е момиченце, или може би твърде много искам да е така  Laughing
В крайна сметка каквото дойде, няма да го обичаме по-малко...





# 56
  • Мнения: 1 668
Аз предчувствие за първата бременност нямах, но много исках да е момиченце - даже Димитрова в 20 седмица ми каза момиче, а моят лекар твърдеше момче, та аз купувах дрешки само в жълто и бяло. Сега пак се надявам на момиченце, че 2 такива бесотии като моят син ще ми дойдат нанагорно, но каквото и да е - само да е живо и здраво. Първата бременност ми се догади веднъж за 2 мин, тази повече, но определено както чета тук съм от късметлийте. Иначе много се натоварвам в офиса и вечер само лежа. Така или иначе моят мъж не е свикнал да готвя и да чистя, та не му прави впечатление. не мога да си представя как ще се върна от работа и е висна над печката...

# 57
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУУУУ
закуската е от мен Peace

Ger4o радвам се за хубавите новини при теб! дано за напред са все такива!!! Hug Hug Hug
мислех си към информацията от първа страница в първите теми имаше нещо от рода на ''първа бременност'' и тн. така поднесена информацията е малко деликатна, но е хубаво да се знае според мен и мисля дали да не добавим информация, но да звучи '' първо бебе; второ бебе''? какво ще кажете? ако сте за още по следобедно време ще се хвана да добавя предоставената информация Peace
гледам говорите за йога аз много си мисля за водна гимнастика - умрам за вода Crazy - някой дали е чувал нещо по въпроса и какво мислите вие за това?
ох и аз не съм виждала точката вече близо три седмици и още седмица и нещо трябва да устискам Rolling Eyes онзи ден бях до личната и попитах дали трябва да и занеса някой документ за да ме запише че съм бременна и тя ми даде направление за по здравна каса, аз си водя ЖК в Тина Киркова толкова съм доволна от Рени Ковачева, че не изпитвам никаква нужда от допълнителни прегледи ама като имам право и на това .... само се чудя при кого да ходя по каса  newsm78
момичета желая ви топъл, слънчев, спокоен и вълшебен петък и само хубави новини Peace Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 63
Добро утро и он мен!
Ау каква хубава закуска! Как ми се приядееее, тъкмо сега ставам. Да не повярваш, че вестникът е на английски Simple Smile! Този вестник приляга повече на боб, пържени наденички и варени домати  Laughing, с други думи Английска закуска!
И на мен ми харесва нещо във вода, но на басейнът ни не знам какви химикали му слагат и колко го тестват и ме е страх да се цопвам сега.
За повръщането и пола. Сестра ми е в 4 месец и повръща много, а са го видяли вече като момченце.

# 59
  • Мнения: 1 668
Аз 3 дни на садндански не излязах от басейна. Голям кеф ми беше. Аз не съм склонна към гъбички и течения и затова съм доста смела. Казаха ми, че по време на бременност е хубаво да се слага тампон, напоен с глицерин като се влиза в басейни, но не съм г чула от лекар и не знам колко е вярно. Ако ми се освободи време за спорт ще питам моя доки и мога да тръгн на плуване.
MVinzens , не можеш ли да питаш какво му слагат и дали има проблеми при бременност. Би трябвало да могат да ти кажат.
Аз днес се издокарах на работа с една индийска туника, която не остава съмнение, че съм бременна. Много съм горда и само се пъча.

Общи условия

Активация на акаунт