Отговори
# 30
  • Мнения: 23 179
Аз в четвъртък съм на Фетална морфология.

# 31
  • Мнения: 1 341
Привет и от мен в новата тема.
Миркам, благодаря!  bouquet

Герчо, виждаш, че притесненията ти бяха излишни. Всичко до края ще е наред! Peace

Аз докато се включа днес, Стилисима вече е дала координатите за йога.
Аз съм ходила при Росица от първият линк. Доволна съм!
http://www.natalyoga.net/index.html?tab=1&panel=0#TabbedPanels1

Наистина часовете й са вечер, доста се е променил графикът й откакто аз ходех преди две години и половина.

Аз съм добре, гаденето намаля при мен, повръщането напълно изчезна. Но съня си ме гони като за световно. Сега ми се налага да ставам рано, за да водя Ема на градина и следобед и двете спим по 2-3 часа. Embarassed

Деси, не е ли рано в четвртък за феталната? newsm78

Аз съм на 27-ми на фетална морфология.

# 32
  • Мнения: 99
И аз съм на 27-ми Ронка ти къде ще ходиш? Аз съм в 14-та, тук момичетата бяха дали коодринати и аз импулсивно звъннах и си записах час там  Peace

# 33
  • Мнения: 68
Аз съм на 26-ти

# 34
  • Мнения: 23 179

Деси, не е ли рано в четвртък за феталната? newsm78

Падам се 12-та седмица,не е рано.Така каза лекарката ми.Изчислява ми по тази таблица седмиците:

http://www.ladypill.com/calendar.php

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 17:07 от ДесиХ2

# 35
  • Мнения: 1 341

Деси, не е ли рано в четвртък за феталната? newsm78

Падам се 12-та седмица,не е рано.Така каза лекарката ми.

Да бе наистина не е рано. Леле как бързо минава времето. Кога бяхме 4-5 седмица и се събирахме тук, кога толкова много пораснаха бебетата ни. Докато се усетим и ще се родят. Grinning

Стилисима, аз съм на фетална морфология във Франция. 14-та поликлиника ми е малко далече за момента. Wink

Ани, и ти си в кюпа около 27-ми, супер значи от другата седмица започват хубавите новини за резултати от феталните.

# 36
  • Мнения: 249
И аз да се разпиша в новата темичка. Днес ходихме на видеозон и видяхме бебето. Голям/а гимнастик/гимнастичка... Само скачаше .... ех, че вълнуващо! Отговаря си на седмиците и сърдечния ритъм казаха, че е добре. След две седмици съм на ФМ.
Герчо много се радвам! Сега се наслаждавай и не го мисли толоква!  Hug

# 37
  • Мнения: 23 179
Да,дано са само нубави новини.Може нещо и за пола на бебоците да кажат. Simple Smile
Venerа26,наистина са много смешни бебоците в тези седмици как мърдат.Добре помня учудването ми ,когато видяхме бебето на видеозон около 10-та седмица.От малко бобче с пулсиращо сърце се бе превърнало в шаващо мини-бебе. Grinning

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 17:12 от ДесиХ2

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 26
И аз да се запиша в темичката Simple Smile   bouquet Преди мъничко се върнах от преглед и така се смяхме с лекарката Crazy Praynig Все едно и ние гледахме жабче,което само подскача и си движи ръчичките и крачетата  Party Praynig Понеже им е много хубав УЗ се мъчихме поне 15 минутки да го хванем в кадър и да видим дали си има пол,но не успяхме..  Blush Вече сме 4см и другата седмица и аз съм на БХС във "Фемина" при Врагалева Praynig Praynig Praynig
Герчо,видя ли,че човечето си навакса Simple Smile  Praynig Сега повечко спокойствие и само положителни мисли!   bouquet Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Аз днес цял ден лежа и бях със страхотно главоболие, та не съм пускала компютъра. Как можахте да изпишете толкова, че и нова тема да захванете. Едвам ви изчетох.
edira, не ти трябва да знаеш как се прекъсва бременност след четвъртия месец. Радвай се всичко да е наред и да не се налага.
Аз ще се опитам да отида в някой от следващите дни на ехограф и сигурно ще правя и аз ФМ - в Пловдив при д-р Даскалов от Медикус Алфа.
А сега отивам да хапна, че главоболието ми мина и аз установих, че ще убия някой за ядене.

# 40
  • Мнения: 183
Айде и аз в новата тема.

Преди малко се прибрах. Направих си една хубава разходка, пих кафенце и купих първото нещо за бебко...... албум. Много е хубав и пълен. Ето този е.. Също имаме и два биберона подарък от училището за мами.....

Герчо, много се радвам че всичко е наред Hug Hug! Забрави вече притесненията!

Момичета, като ви чета как ходите да гледате бебоците и ми става едно такова мило..... Нямам търпение и аз да дойде следващия преглед и да го видя шавливото как е.
Другата седмица смятам да изпратя половинката да ми заппише час за фетална при Балев (там се чака на опашка час преди да отворят клиниката). тъкмо ще съм в 12-та седмица (лелеее, колко бързо мина времето). Утре ще ходя да си дооправя и документите и да се запиша на женска другата седмица...

Ох, Отивам да поизчистя и да готвя, че след малко като ме домързи.......

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 17:31 от moondream

# 41
  • София
  • Мнения: 463
Moondream хубаво ти е албумчето, мислех че само аз съм си купила ,повечето хора са суеверни и нищо не купуват в началото на бременността.
Ето и моето албумче http://bulgaria-books.com/storage.php?cover=1&id=50137

Аз още като разбрах и купих книжки с приказки и много хубава дрънкалка-чесалка Hug
Нали няма да ми се смеете много ако ви кажа ,че му и чета от книжките smile3503

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 17:42 от iskrichka

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен вече в новата тема, ще пиша кратко че няма изчитане...
Да ви кажа аз гадене нямам, за сметка на това нямам и апетит, не че не съм гладна, ям си както преди, но без кеф, незнам каква е тая работа...
ginbay, видях че си от Пловдив, и ще ходиш при Даскалов на ФМ, знаеш ли колко струва?

Леко бременеене на всички мами Simple Smile

# 43
  • Мнения: 342
Здравейте мацки. Днес ми е едни такова мързеливо и само си лежа и гледам филми,а и времето е едно....
Герчо радвам се че вс. е ок.
За ФМ с предната бременност ходих в нач. на 4мес. при др. Марков и си спомням ,че ми каза че било раничко,но свършихме работа де.
На мен др. седмица ще ми взимат кръв за изследванията,а да си спомняте кога се взимаше влаг.секрет,сега или по натам.  Приятна ве4ер на всички и да говорите мноого и само хубави неща на бебковците в коремчета.

# 44
  • Мнения: 3 641
Аз да се оплача. Още съм в офиса и не се знае кога ще си тръгна.Цяла седмица така. Е, това е вече прекалено. И в това време ще са задръствания. Само се моля да имам сили Confused Tired

Общи условия

Активация на акаунт