За 8ми март подарък по-прекрасен няма от това да каже Юнчо "мама"!

  • 11 880
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 179
Здравейте!И ние да се запишем сред болните.Как лекувате червено гърло?Нашата лекарка изписа Коларгол и оспамокс.Ще ми се и нещо друго да приложа,но по скоро билково,даже за температурата почнах да давам една отвара от сминдух,та да видим дали ще има полза.
На депресираните мами - горе главата,отделяйте повечко време на малките за забавление.И на мен ми е скучно понякога ,но се забавляваме с малкия.Изтеглих си една програма за караоке и пея ли пея разни песни,а той ми е беквокал.А вечер като си дойдат бате и тате и питат какво сме правили аз им казвам 'подготвяме се за Мюзик айдъл' Joy
Хайде до скоро и по малко мрачни мисли!

# 286
  • Мнения: 13
Привет,привет!

Норка-мърморка вече е по-добре.Хремата и кашлицата позаглъхнаха и се надявам до ден-два да отминат.Сърцето да му се скъса на човек.
Бързо оздравяване на всички болни бебоци!
Бюти,хотел немога да ти препоръчам,защото не съм отсядала,но всяко лято ходя на плаж само на Албена и те уверявам,че добре си се ориентирала.Значително по-спокойно е от другите големи курорти,а зеленината е изцяло запазена.Явно в управата на Албена има ТРЕЗВО МИСЛЕЩИ ХОРА.Сега се сетих,че една позната отседна в х-л Фламинго в началото на Февруари и остана доста доволна.

# 287
  • Мнения: 510
Здравейте!И ние да се запишем сред болните.Как лекувате червено гърло?Нашата лекарка изписа Коларгол и оспамокс.

vit.C, Mucoplant - d-r Theiss, Kalciev karbonat i angin heel. Tova piem nie
Izvinqvam se, 4e pisha taka,no malkiq smlq kompa ot boj i sega nishto ne e kakto trqbva..... Tired

# 288
  • Мнения: 24
РОси ,не е ли калциев глюконат ? ....Не съм чувала за калциев карбонат,но може и да има Simple Smile
И аз не успях да гласувам Sad

# 289
# 290
  • Мнения: 510
РОси ,не е ли калциев глюконат ? ....Не съм чувала за калциев карбонат,но може и да има Simple Smile
И аз не успях да гласувам Sad

  hahaha  Joy  Da, takova e...dnes sum  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт