За 8ми март подарък по-прекрасен няма от това да каже Юнчо "мама"!

  • 11 890
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 054
И аз, когато ме боли гърло, вземам Хомеожен, а с няго лекувам и Станислав.а също и с осцилококциум.
Иначе днес ис направихме много хубава разходка с малкия и моята кръсница.Времето еше невероятно, а малкия през цялото време почти спа.
Хайде лека и хубава вечер на всики!

# 271
  • Мнения: 256
Atina_Eli, сега се зачетох в подписа ти и ми стана много мило. Явно с таткото сте истински сродни души. Hug


Стига болести, оздравявайте бързо!!!

# 272
  • София
  • Мнения: 226
Днес кръстихме Марина. В Петък сутрин го реших и днес го осъществихме, че се каня откакто се е родила. На нея много и хареса церемонията - припяваше на попа, опитваше се да му вземе книгата - изобщо беше доволна. Раздаде усмивки и боц на всички гости, които имаха желание. Абе държа се перфектно. После хубаво си поспа в ресторанта и с нови сили забавляваше народа за радост на баби и лели.
Та по въпроса как се държи с непознати - колкото повече, толкова по-добре. Понякога даже мъъъъъъничко ревнувам - забравя, че има майка щом има кой да и обръща внимание.
На всичко отгоре баща и я подстрига с машинката тази вечер и сега прилича на момченце, но на 25-ти слагаме обичките  Wink

Желая бързо оздравяване на болничките.

# 273
  • Мнения: 130
Лелееее, не мога да ви изчета  Hug
 Комбинираха се хубаво  време с банкети  и сбирки, и нямам време да си видя детето, добре, че е таткото  Peace
На 12-ти бяхме на консултация и килограмите са ни 8,400 /+200гр/ и 57см/+1/ , но като чета и вашите постове явно  за тези месеци 200гр. са си добре. Бобо вече се изправя и  на невероятни за мен места  ooooh!  днес  се изправи на доста топлия радиатор  Shocked , след това придърпвайки се за анцунга ми се изправи до крака ми  Laughing абе ваобще вече царството ми   е само навън когато  е в количката и спи  Crossing Arms Почти всяко заспиване, ако не съм го оставила да грохне съвсем и сам да заспи в движение  е съпроводено с рев  Confused  

# 274
  • Мнения: 10
marvele Честито ви Християнче! Много хубаво сте решили! Hug

...като чета постовете с деца качили по 100-200гр и #Crazy....моето християнче под 500гр не е падал още откакто се е родил Mr. Green

...май искаше да напишеш 77см Wink

# 275
  • Мнения: 130

 Laughing истината е 76см.  от къде ги измислих тия 57  newsm78  Joy

# 276
  • Мнения: 13
Мамчета,имам една питанка Thinking

Снощи ни беше първия прием на АБ и Норка спа непробудно до сутринта,което не се е случвало нито веднъж от раждането и.Възможно ли е АБ да я унася или просто е някакво съвпадение?Аз силно се надявам вече да се кротва нали днес стана на 9 мес. newsm38 cheers Wine Glass

Ако пък се окаже от лекарството ще и го давам нонстоп Joy


п.п.Антибиотика е Зинат

# 277
  • Мнения: 12
  miloni -честита ви месечинка Simple Smile дори и малко късничко
 и моя юнак днес стана на 9 месеца и при нас положението е много напечено тези дни,имаме още 1 зъб и още 2 едва не са излезнали,ама голям зор - рев,сополи, пък и разтройство ...абе ужас  дано скоро се появят чее...
 И моето Вики само се буди всяка нощ, да не би да остане гладен,досега 1-2 пъти да е спал непробудно цяла нощ,аз мисля че е възможно  от антибиотка да си е  поспала повечко,но утре вечер ще разбереш като и го дадеш ...,то нали знаеш всяко зло за добро...бързо оздравяване на малката красавица...
  Хайде лека нощ и приятни сънища на всички майки и бебоци!! : )

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 23:00 от petiu6a

# 278
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 054
Добро утро!

Времето днес обещава да е много хубаво и да става за разходки.Ние поне ще си направим 2-3, че имаме доста неща да свършим.трябва да ходя при попа да се уговорим за кръщенето на малкия.То вярно, че е рано още, ама да няма някоя сватба , че и ресторант ще трябва да запазвам, диджей,водеща,оператор...Добре че си пазя координатите на тези от сватбата и ще ми е по-лесно...
В тази връзка - Марвеле, честито ти малко християнче!

Сега да ви кажа, че нощес сънувах, че с мъжа ми ни жени някакъв католически свещеник.И бях много ядосана, защото и двамата сме православни, а ни беше забранено да се женим в православна църква.Ужас.

Инчока, таткото ме откри в един сайт за запознанства в Интернет.Уговорихме си среща, за която закъснях с цели 15 мин., но той ме изчака и още от първия ден сме неразделни.И сега като се разделим за по 1 седмица, когато е в командировка, ми е много мъчно,че го няма.

Честито на всички, които днес имат повод за празник.

Хайде лек и хубав ден.И приятни разходки!

# 279
  • Мнения: 12
    Добро утро и от нас!
  Atina_Eli и ние  сме така Simple Smile
открихме се в чата и то след 15 мин разговор,на другия ден среща,и така 4 години вече сме заедно;има интернет,има и бебоци  Wink
   Днес в усмивката ни блесна още едно зъбче..Да споделя и една идея за закуска на малчоганите,ама за тези на които е въведен глутена-домашна юфка със сиренце и масълце,бързо ,лесно и вкусно..
   Мимче  bouquet ,много красива ни е първата страничка Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 256
Браво на вас, момичета, явно любовта, която показват по филмите я има наистина. Явно не всичко е лъжа.  Hug Обичайте се!!!

# 281
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте!
Напоследък нямам настроение да пиша, почти не влизам и във форума - отворен е на компютъра, но рядко попрочитам нещо. Какво ми става, незнам. Може и пролетна умора да ме е хванала, но ми е едно депресарско и всичко ми е безинтересно. За капак, днес е облачно и мрачно. А така ми се излизаше навън.

Утре ще ходим на консултация с Калина. Ще видим колко е наддала, колко е пораснала. От миналата седмица и Калинката е с хрема. Слагам капки, давам оксилококцинум /така ли се пишеше?/ и се моля да се размине само с хремата.
Зъбки още няма, което започва да ме притеснява. Иначе е много, много подвижна и не застава и за минутка. Много хубаво се заиграва самичка и често ме оставя да се занимавам с домакинските си работи почти няколко часа.

И с мъж ми набързо се събрахме да живеем заедно и набързо решихме да имаме дете. А то взе, че стана от раз /края на август се запознахме, от септември заживяхме заедно, а декември вече бях бременна/ и вече шеста година отминава...

# 282
  • Мнения: 31
Привет момичета Hug

Ние сме добре.Гостуването при баба в София ни се отрази много добре.Там ходиме на консултация и новите ни мерки са 9.550 и 69 см.Доктора видя белега от БЦЖ-то,а аз колкото и да гледам май нищо не виждам... Grinning
Можем да се похвалим със синина от зъбките на кака Кати,но тя толкова много обича да целува дребния по дупето,че не успяла да се сдържи да не го ухапе от любов.....а колко жално плака милия.
Сдобихме се и с трето зъбче,но за съжаление ги усещам само аз,докато се кърмим.

Много усмихнат и слънчев ден!!!! Hug

# 283
  • Мнения: 233
Можем да се похвалим със синина от зъбките на кака Кати,но тя толкова много обича да целува дребния по дупето,че не успяла да се сдържи да не го ухапе от любов.....а колко жално плака милия.
Миличкото...  Laughing То от любов човек какво ли не прави. Wink

Мираааа, каква е тази депресия, бе мила?? Я горе главата! Виж каква пролет идва - ще запеят птичките, ще стане топло, зелено... на мен направо ми иде да хвръкна от щастие, че свършва тая смотана зима.  Laughing Нищо че след 2 седмици ще ходим на ски де.  Joy
За зъбките не се тревожи! Simple Smile Може и след годинката да се появят. И Мишел няма още никакви, но я мъчат доста. Накрая всички на един път сигурно ще се покажат... да видим.

Мами, някоя от вас ходила ли е в Албена на море през последните 1-2 години? Ако да, кой хотел бихте ми препоръчали? Изчотох доста теми тук в раздела "На море" и имам набелязани хотели, но търся още мнения.

# 284
  • Мнения: 92
Р О Н И голям бонбон е Паола....имате един глас от мен.... Hug Май всички сме регистрирали дечурлигата там...ама и как няма като са такива сладурчета.....  Heart Eyes

Ние днес ще пропуснем разходката, че още се сополивим, и аз и бебинка, че и леля и дори.....подсмърчаме една през друга ....  hahaha

Хайде на всички пожелавам един хубав позитивен пролетен ден...   bouquet

до настъпването на пролетта остават още 6 дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт