За 8ми март подарък по-прекрасен няма от това да каже Юнчо "мама"!

  • 11 877
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 194
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МАМИ!

# 46
  • Мнения: 389
Честит 8-ми март   bouquet

Ние днес правим 9 месеца и черпя с тортичката, която направих за случая:

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 14:17 от Vivian*

# 47
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАМИ! Бъдете здрави, обичани и смели в мечтите си!

Виви, честита ти месечинка .Хмм много вкусна изглежда тортичката  а принцесата ти с тези четири бели зъбчета е прекрасна.Да ви е жива и здрава.

Аз отдавана не съм писала,но бяхме в провинцията и нямах нет та сега имам да ви чета...Иначе с бебо сме ок,Хриси е станал много забавен и мнооого палав,за сега само се изправя и пристъпва в кошарата,но мисля,че скоро няма да проходи.Имаме си и два долни зъба.

Приятна вечер  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!
САМО ХУБАВИ МИГОВЕ С ЮНСКИТЕ МЪНИЦИ!

# 49
  • Мнения: 4
Честит празник на всички юнски мами!!! Мили момичета, бъдете винаги обичани и много, много щастливи!!!  newsm51

Мимченце, перфектно... просто съм без думи за темата и за колажа! От мен едно голямо МЕРСИ! smile3525

Съжалявам, че се включих толкова късно, но преди няколко часа се прибрахме - отсъствахме последните 10 дни, а и нямах на разположение Интернет Sad.

P.S. Мимченце, ако можеш следващия път да включиш моята буба Василена в класацията Кой е по - по - най: най - дълго бебе - цели 57 см Simple Smile , а и на бял свят се появи милата точно на термина 3 юни. Благодаря още веднъж за всичко, което правиш за нас  Hug!

Лека вечер на всички.

# 50
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Честит празник, мили майчета   bouquet!

# 51
  • Мнения: 204
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАЙЧЕТАМIMCHENCE,невероятна си!Благодаря ти,че се грижиш темата да е номер 1  bouquet

# 52
  • Мнения: 233
мимче, много свежарски колаж и готини рамчици си сътворила!  coolcool

Мами, честит празник и от мен!
Тук не се празнува днес, чак през май.

Ама как издържате без проходилки, при нас в отделните стаи темп. е разли4на и не мога да я разнасям а и тя доста си тежи ве4е, за да свърша нещо ми е от помощ -слагам я вътре и колкото и да пла4е знам 4е няма да се катурне някъде и да се удари....не 4е докато съм при нея не сменяме местата -ту на килима, заровени под масата; ту на дивана с игра4ките или се държим за двете ръце и си ходим..
Аз имам в хола кошарка за игра (метър на метър) и тя прекарва там доста време през деня. Играе си сама с каквото намери, хич не ме и търси.  Laughing Само, ако има подарък в гащите.  hahaha Така успявам да свърша доста неща.
Иначе, имаме бънджи, но в него я слагам 1-2 пъти в седмицата за има-няма 20 мин. То дори и толкова е препоръчано.

# 53
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug!


Аз имам в хола кошарка за игра (метър на метър) и тя прекарва там доста време през деня. Играе си сама с каквото намери, хич не ме и търси.  Laughing Само, ако има подарък в гащите.  hahaha Така успявам да свърша доста неща.


Бюти, само мога да ти завидя за кроткото дете! Радвай се! Ако се случи такова нещо в къщи вероятно чак ще се притесня  Crazy! Той и моя се заиграва сам, ама да ме вижда! Иначе рееееееев или ако са отворени вратите тръгва лазейки да ме търси из стаите. Или пък отива да си играе с кабелите на телефона  или на друга беля Crazy!
Забравих да ти благодаря за линка за маслото за баня  Hug! Аз му купих подобно на Линола Фет, ама не започнах да го използвам веднага и то се оказа, че няма нужда  Peace! Масажното олио на Мустела си свърши работата  Peace!

Лек и хубав ден на всички!

# 54
  • София
  • Мнения: 779

Ама как издържате без проходилки, при нас в отделните стаи темп. е разли4на и не мога да я разнасям а и тя доста си тежи ве4е, за да свърша нещо ми е от помощ -слагам я вътре и колкото и да пла4е знам 4е няма да се катурне някъде и да се удари....не 4е докато съм при нея не сменяме местата -ту на килима, заровени под масата; ту на дивана с игра4ките или се държим за двете ръце и си ходим..
Аз имам в хола кошарка за игра (метър на метър) и тя прекарва там доста време през деня. Играе си сама с каквото намери, хич не ме и търси.  Laughing Само, ако има подарък в гащите.  hahaha Така успявам да свърша доста неща.
Иначе, имаме бънджи, но в него я слагам 1-2 пъти в седмицата за има-няма 20 мин. То дори и толкова е препоръчано.

Като няма проходилка си лази след мен. Сега вече ходи Simple Smile

Аз това си мислех онзи ден, че като съм мързелива мама, бебчо се научи да лази и ходи от рано. Аз сега като се замисля почти не съм го водила за ръце да ходи, младежа сам си се оправяше придвижвайки се за мебелите и лазейки.

А иначе такива ограничения като кошари при нас не вървят. Сега Марти се опитва да се катери по решетките на кошарата, за да излиза. Кога ли ще го намеря пльоснат на пода #Crazy

# 55
  • Мнения: 6
Добро утро на всички!

Почерпете се с едно кафе от една недоспала мама. Цяла нощ сме будували, защото Краси е болен и се е будил през 2-3 часа, а аз през половин - един , за да го завивам. Болен е от около 3-4 дни , а най-лошото е ,че отказва да яде всичко друго освен мляко.

И искам да ви попитам като са болни дечицата спирате ли да им давате пюрета и каши? И ако е така след това отново ли трябва да захранвам?

 С много услия преди тази болест бях успяла да заместя обедното и следобедното ядене и се 'борех' със закуската и сега имам чувството, че всичко е отишло на празно. Моля ви, дайте ми съвет какво да правя. Просто отказва дори и една лъжичка каша или пюре. Иска само мляко и изпива около 140-150мл. А дори и понякога пропуска ядене, защото не го насилвам да яде.

Благодаря предварително.

За проходилките- баща ми, който е ортопед категорично ми забрани да го слагам в проходилки и сега само го държа за ръчичките и се разхождаме. Лазенето и пълзенето са все още мит за нас , но пък се придвижва светкавично с търкаляне и обикновено единствената му цел са кабелите около телевизора и видеото. А много често го оставям в столчето за хранене и му изсипвам колкото се може повече играчки, които на втората минута вече са на земята.

Лек и слънчев ден на всички!

# 56
  • Мнения: 51
Веси вие сте си просто уникални!!!Много малко де4ица тръгват толкова рано, но и твоят младеж е явно доста оправен WinkКак мързелива след тоя пъргавелко....
Нашето съкровище не лази и по корем като я оставя не ще, забива главата, много е смешна..

Бюти знам ги аз тези кошарки те са наистина удобни, ама ние нямаме толкова място, всъщност има но е доста неудобно да се постави.

Ние ходихме при баба им и дядо им в4ера на празника и малкото не спа цял ден и после на връщане в колата дремна и отнесе до 20:00 4аса в къщи, после си стояхме и се гледахме до 24:00 Sad((
Сега още спи, а днес трябва да излезем преди обед и да си заверим талоните за кухнята....дано й хареса
Winnie the Pooh ние не сме боледували досега много сериозно, само за4ервено гърло, температура-  не съм спирала нито пюре, нито кашата...не знам дали е било правилно; но все пак си мисля 4е това се прави в слу4ай на алергия/такъв опит имам с каката/.
Направо ме накара да се замисля сега за проходилката........но като съм сама през деня не виждам друг на4ин, а и тя не пълзи...

Днес времето ще е хубаво така 4е хайде на разходка!
Лек и слън4ев ден!

# 57
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718

И искам да ви попитам като са болни дечицата спирате ли да им давате пюрета и каши? И ако е така след това отново ли трябва да захранвам?


И Жорко ядеше основно мляко, но после не съм го захранвала отново  Peace! Като прояде си продължихме с всички въведени храни!

Бързо оздравяване!

# 58
  • Мнения: 638
Здравейте!
Аз пропуснах празниците и искам да ви честитя със закъснение.  Embarassed

Честити осми март! и на Именниците от събота също Честито!   bouquet

Аз да ви се оплача  Cry  Ние нали си имаме един нищо и никакъв зъб, дето само го напипвам и дори и не се вижда но веднага влезе в действие. Захапаме! и сега много боли   Cry Така не ме е боляло дори първите месеци (а тогава беше доста болезнено) и раничката не минава вече 4 дни  Cry

Иначе и ние нямаме кошара и леглото не ни е срешетки и човека няма опора за която да се държи и да се изправя. Само за ръцете на мама.  Laughing  Но има голямо желание. Не е ли прав само мрънка. Естествено, че нищо не мога да свърша вкъщи през деня. Само вечер, когато се прибере мъжа ми и се занимава със Здравко.

winnie_the _pooh остави го на мляко детето, ако е кърма още по-добре. След като оздравее (пожелавам ви да е бързичко  Praynig) за няколко дни пак ще достигнете количествата, които сте хапвали.

Днес прогнозата е за хубаво време, приятна разходка на всички  Hug

Мимченце, темичката е убийствена! bouquet Направо ти се чудя от къде намираш време? Пък и идей не ти липсват. Страхотна си! Hug

# 59
  • Мнения: 13
И аз да се включа със закъснение и да ви пожелая Embarassed

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА!
Вчера два пъти се опитах да го направя,но моя звяр не разреши NaughtyБеше мн нервна,защото реших да спра окончателно дневното кърмене и познайте как прекарах празника Rolling Eyes #CrazyНо няма начин да продължа,защото гърдите ми са адски разранени и болката е ужасна.
Все още чакаме зъбче и това утежнява ситуацията.
Заглавието на темата е мн подходящо в нашия случай,защото преди два дни вече чух МАМА Heart EyesИ СЕ РАЗТОПИХ
Мимченце Two Hearts за страхотния колаж и поздравления за всички нас,че сме го запълнили с толкова прекрасни душици.
А сега бързо се приготвяме и излизаме да се препечем на слънце.
Лек и усмихнат ден ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт