''На кафе''- Гала се завърна

  • 79 752
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 265
Ох, много ми е безумен този конкурс.
Обаче още по - безумни са ми жените, които критикуват бившите мъже на приятелките си по форумите. Гала пък какво ви е виновна за това, че някой се е държал като ******.

Апропо на повечето двойки им беше втори брак , или друга връзка , намерили я след разочарование.
Нима си заслужава да си с някой само защото така трябва?  Или от страх да не те линчуват?
В кой век сме?
+1
Отделно пък от това не виждам нищо лошо в запознанствата в нета!

Нищо лошо. Само едно е грозно за мен: Лоши думи за бившите си половинки. Предпочитам, ако не са останали приятели..., или добро или нищо...

# 736
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978

Нищо лошо. Само едно е грозно за мен: Лоши думи за бившите си половинки. Предпочитам, ако не са останали приятели..., или добро или нищо...

да, защото всеки си има своя истина и е малко неуважително към човек, с който си живял години, да го клепаш пред други

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Именно лошите думи за бившите си половинки и това, че го прави показно. ОК, не си щастлив с една жена, разделяте се, обаче да говориш глупости след това, при условие, че не е имало подобно нещо.

Няма лошо от запознанствата по нета, напротив. И да, наистина обезумях като го чух този малоумник Mr. Green

# 738

Общи условия

Активация на акаунт