''На кафе''- Гала се завърна

  • 79 778
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 219


така че, в целия ни живот има вредни уреди и навици, ако избегнеш едно, друго няма да можеш  Peace

Това много добре го знам и съм на същото мнение, но темата на разговор не е това. Има такива теми в подфорум Дом и семейство. За себе си не смятам, че този вид печка е необходима, да не говорим, че заема място. 
Иначе по въпроса за другите "вредни" неща също съм чела доста. Считам, че всеки средно интелигентен човек е необходимо да знае какво се случва около него и винаги да прави т.нар. информиран избор.

Понеже не вярвам на Папазова МВ лично да и е навредила и да говори от собствен опит, а и тя го е прочела тук-там, просто потърси  за ужасната вреда от МВ печки.  Laughing

Да си призная онзи ден като чух разсъжднията и за бактериите не бих се доверила на нейното мнение.

# 706
  • Мнения: 4 371
Вече имам възможност да го гледам в работата и много ми харесва новия декор, как обличат Гала, изобщо много интересно е станало.
Даже един колега ме подсеща да я пусна, ако аз забравя Laughing

# 707
  • Мнения: 1 111
на мен също много ми харесва предаването...Гала е много естествена и непринудена
тази сутрин се заинтригувах от темата,която разискваха с гостуващата докторка, но нямах възможност да гледам много добре и не разбрах името на докторката,както  ипропуснах някои важни,според мен, коментари,които докторката направи....може ли да ме насочите къде може отново да изгледам предаването?

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 26 487
В Нова плей може да се гледат всички минали предавания

# 709
  • Мнения: 1 111
благодаря ти....
аз  и в момента гледам предаването и направо съм изумена от номера,който екипът на Гала й погоди за първи април....струваше си гледането Peace

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Е какъв беше номера?

# 711
  • Мнения: 8 538
Номера беше ,че Сашка обяви в ефир ,че преди години родила и изоставила дете пък сега си го търси,от екипа на Гала го намерили.И се оказа първоаприлска шега.Но пък в ефир се показа как хубаво може да се манипулира и лъже.Доста пошла работа .Не ми хареса с тези неща такава груба шега,,,,,,,,,

# 712
  • София
  • Мнения: 6 219
Ако го бях видяла мноооого щях да се ядосам и да се разочаровам. Не се правят шеги с такива неща!!!!

# 713
  • Мнения: 0
                     Днес това,което гледах в предаването толкова ме ядоса,че направо нямам думи...Сашка Васева ми е фейсбук-приятел и смятах след гостуването да и напиша  и да я успокоя,толкова бяха убедителни,та чак се обадиха на майката на Сашка... откъде да предположа,че е измислено обаждане.За този тъп първоаприлски номер,защото според мен това не беше най-малко шега,заслужават тези,които са го измислили сценария да ги вържат на някой самотен остров,не да работятв Нова телевизия.Срамота!

# 714
  • София
  • Мнения: 30 194
Номера беше ,че Сашка обяви в ефир ,че преди години родила и изоставила дете пък сега си го търси,от екипа на Гала го намерили.И се оказа първоаприлска шега.Но пък в ефир се показа как хубаво може да се манипулира и лъже.Доста пошла работа .Не ми хареса с тези неща такава груба шега,,,,,,,,,

 Shocked егати шегата  ooooh!

# 715
  • Мнения: 56
Гала днес много се изложи.Надмина и Слави Трифонов по простотия. ooooh!

# 716
  • Мнения: 0
След като се ядосах на простотиите на Нова телевизия да си поправим настроението с музика.http://bg.netlog.com/go/explore/videos/videoid=bg-170415&source=widget

# 717
  • Мнения: 720
Някой да ме светне защо при гостуването на кака Лара, бяха намъкнали "корем" на Гала, че хванах края само.  newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 1 508
Някой да ме светне защо при гостуването на кака Лара, бяха намъкнали "корем" на Гала, че хванах края само.  newsm78

Това било условието, което кака Лара поставила, за да гостува в предаването.

# 719
  • Мнения: 17 546
Боже, хептен изтъпяха... ooooh! Чак са си лика прилика със Сашка! Т.е. тя е олицетворение на облика на предаването им.

Общи условия

Активация на акаунт