Бременност и епилепсия?

  • 88 530
  • 230
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 106
 Искам да се похваля, че дъщеря ми роди едно здраво и красиво бебе. Със секцио. През цялата бременност си пи хапчетата.

# 226
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Искам да се похваля, че дъщеря ми роди едно здраво и красиво бебе. Със секцио. През цялата бременност си пи хапчетата.
Да ви е живо и здраво!  bouquet

# 227
  • Мнения: 2
zdraveite momicheta a sum sus epilepsiq oshte bqx 1 godina kogato q poluchix sega sum na 28 godini pila sum mn vidove lekarstva sega sum na neopiks i lamiktal iskam da imam dete obache moqta nevroloshka samo mi kazva da ne e lqtoto i tn nz zashto qvno zaradi lqtoto che e mn toplo vie kakvi lekarstva ste pili po vreme na bremennos
____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 29 мар 2016, 21:33 от AnMary

# 228
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Деси да ти е живо и здраво внучето и много да те радва!  Стискай палци и при нас нещата да стигнат до успешен финал.:hug:darling_87@abv.bg моята  дъщеря продължава да си пие хапчетата вимпат и трилептал и фолиева киселина,която е препоръчителна при това заболяване ,когато си бременна.,а това за лятото за пръв път го слушам,но не знам може пък твоята невроложка да разбира повече.

# 229
  • Мнения: 2 068
Деси, честито  bouquet
Да Ви е живо и здрво детенцето.

# 230
  • Мнения: 106
Благодаря. Важно е невроложката какво щя ти каже за хапчета. И гинеколога за бебето

Общи условия

Активация на акаунт