Спалня в лилаво

  • 205 089
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
Браво момичета,страхотни идеи,браво!

# 31
  • Мнения: 196
И нашата спална е в мек лилав цвят  Crazy ненормално хубаво е... PeaceУспех в избора!

# 32
  • Мнения: 58
bisssy може ли снимки?

# 33
# 34
  • Варна
  • Мнения: 692
Да, и аз  бих искала Grinning

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 14:02 от Amica

# 35
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз от няколко седмици обмислям варианта да си направя спалнята в лилаво,по-светли стени ,пано зад спалнята и може би светли мебели и под.Хубави идейки сте дали,ще се възполвам.Само не съм имала време да обикалям за текстила,защото това е може би също толкова важно,да не кажа,че оттам трябва да се тръгне.

# 36
  • Мнения: 672
Моята спалня също ще бъде в лилаво. На две от стените ще има тапет, оформен като декоративно пано. Мебелите са светли, пода също. Текстилът, обаче ще ме затрудни. Ако някой е виждал хубави шалтета, подходящи за лилава спалня, моля да сподели.

# 37
  • Мнения: 3 294
Много хубави идеи сте показали , но лично аз не бих заложила изцяло на лилавия цвят , би ми омръзнал бързо , по-скоро бих акцентирала с него .. може би тапет + перде+ шалте  Thinking

# 38
  • Мнения: 1 120
Ето тук още една идея за съчетанието на цветове. http://field.dibla.com/index.php?topic=3681.0
Аз също съм замислила стените да са в лилаво. При мен мебелите са бели, пода светъл. Харесва ми много млечното лилаво

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И нашата спалня я направихме в лилаво.Стените са точно като на снимката по-горе.Тази,на която лежи спалнята е в тапет-на бледо,много бледо розова основа сиви цветя,в които присъства лилата от стените.Пода ни е със сив дългокосмест мокет.А мебелите ми са светли,абсолютно същите като цвета на вратата на горната снимка.Гардеробът е с плъзгащи врати и в средата е със сив лакобел.Получи се страхотно.Сега съм на фаза перде и шалте. Laughing

# 40
  • Мнения: 1 152
На мен много ми харесва лила като цвят за спалня. Толкова е успокояващо и меко. Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 259
Страхотни идеи сте показали...чак се затруднявам в класацията си "кое е най-добро"!

# 42
  • Мнения: 1 877
На нас пък холът ни е в лилаво - светлолилави стени и по-тъмен таван.Красиво е,но наистина е малко мрачничко в хола.Но за спалня мисля,че е идеален цвят.

# 43
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Моята спалня е в цвят пепел от рози,пердетата ми са от бледорозова органза  на лалета.

# 44
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нашата спалня е в лилаво, по-точно люляково. Страхотен цвят за спалня, хем не е студен като синьото, хем не е безличен, хем спалнята е южна и се насища със слънце. Лесно се комбинира, мебелите са венге, дограмата и щорите са бели, чаршафите също. Бих казала, че бледо лилавото е доста непретенциозен цвят спрямо другите цветове, най-вече визирам аксесоарите.

Общи условия

Активация на акаунт