Спалня в лилаво

  • 205 083
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 680
Според мен лилавото подхожда на спалня.
Нашата я направихме  такава като комбинирахме с бели състарени мебели и завеси с рози.
Получи се романтично и уютно.
Не чети глупости от рода,че лилавото водило до "малодушие". ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 770
Извинявам се за невежеството , но под кокос ламинат, коя част на кокоса се има предвид - черупката или меката част ?

# 17
  • Мнения: 2 100
Ето още една спалня в лилаво Simple Smile Залага се на тапета Wink

# 18
  • Мнения: 2 211
Ние също правим спалнята в лилаво и то отривисто лилаво. Още не е завършена, за да кача снимки, но тапетите вече са сложени и може да се добие представа за цветовете. При мен обаче подът е много светъл - избелен дъб, а мебелите са taupe - между сиво и кафяво. В спалният комплект има лилаво и кафяво - bubles. Много уютно се получи. Може би, не е за подценяване факта, че има доста прозорци и стаята е добре осветена.

При тъмен под, може би трябва да се спреш на бледи тонове на лилавото за стени и да направиш акценти от по - силен тон на лилавото - пано зад спалнята, пердета и щори, завивки, осв. тела и т.н.

Долче, също мисля пердетата да са ми с рози  Shocked. От къде ги купи? Засега не намирам нищо подходящо. Видях едни в Дженезис, но нещо не ми идва отвътре да са те.

# 19
При мен пода е също светъл.Под кокос се разбира меката част,която е светла.Много прилича на модел бяла трева.
tety,удобно ли би било за теб да покажеш част от стените в помещението.
Желанието ми е лилавото да е бледо,нежно.Може би тапет на някоя стена,още не знам

# 20
  • Мнения: 2 211
Може, но след няколко дни, защото още не живеем там. Най - вероятно в събота ще ходя и ще ти снимам.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 958
Разкошни спални сте показали!

Аз съм за много бледи стени ако ще са в лилаво и по-смели акценти тук там. А може и едната стена да е по-тъмна. Но не всички.

# 23
  • Мнения: 931
Оооооо това е болната ми тема докато навия милото за тоя цвят за спалнята беше голям зор, но все пак намерих начин три от стените ми ще са или бели или мн светло бежови четвърата стена ще е лилава с рисунка с цвета на др стени , пердетата и шалтето ми са лилави , купих си и вазичка и възглавнички предполагам ще стане супер, когатостане готова ще показвам снимки.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 692
Тъкмо вчера разглеждах сп. Идеален дом, има няколко интериора, в които присъства лилавото, патладжанено, сиво, бежово. В единия от тях направо се влюбих. Разгледай го, ако имаш възможност. Не са конкретно за спалня, но като цяло може да ти даде идея за съчетанието цвят на стени-мебели-текстил.

# 25
  • Мнения: 1 120

Не мога да се стърпя, жестока е  Peace

И на мен много ми хареса. Wink
И на мен, страхотно е!
Ето още едно предложение.

# 26
# 27
  • Мнения: 99
И аз съм решила спалнята ни да е с бледо лилави стени и светъл под, като в аксесоарите ще използвам по-наситени цветове. Ето още два варианта, които съм си отделила заради съчетанието на цветовете
  

# 28
  • Мнения: 680
Цитат на: tety link=topic=373273.msg10211584#msg10211584 date=1234936683

[b
Долче[/b], също мисля пердетата да са ми с рози  Shocked. От къде ги купи? Засега не намирам нищо подходящо. Видях едни в Дженезис, но нещо не ми идва отвътре да са те.

Tety,
Завесите съм ги купувала преди 3 години  от едни магазин на" Ч.връх",който вече не съществува.
В Genesis има много хубави пердета. bowuu

# 29
  • Мнения: 2 211
Tety,
Завесите съм ги купувала преди 3 години  от едни магазин на" Ч.връх",който вече не съществува.
В Genesis има много хубави пердета. bowuu

Ех, май наистина ще са тези от Дженезис. Днес обикалях и никъде не видях по - подходящи.

Общи условия

Активация на акаунт