Туайлайт/Twilight/Здрач

  • 32 411
  • 412
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 897
Не знам как си имала шанс да не харесаш филмите, които режисира, след като те са... 1 филм, който излиза края на тази година Mr. Green

# 406
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Не знам как си имала шанс да не харесаш филмите, които режисира, след като те са... 1 филм, който излиза края на тази година Mr. Green
Тогава с коя я бъркам  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes . Официално трябва да се призная за идиот  Laughing Laughing Laughing .

# 407
  • Мнения: 2 897
Има нова тема, нека пишем там Peace

# 408
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
С какво толкова ви заплени филма  newsm78 боза,а и добре ,че го гледах - има тема за най -тъпия филм ... Embarassed

# 409
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Има нова тема, нека пишем там Peace

Не мога да вляза там  Thinking, изписва ми грешка newsm78

# 410
Да бе, хем тя като критик смята, че и книгата и филма са слаби, пък уж родителите решили, че това е най-подходящия подарък за нея.
Май някой е забравил какво е писал порано                                                                                                                                                                                                                              и приятели на родителите ми решиха,че тази “творбица” е най-подходящият подарък за мен.                                                                                                                                                                                                                              Девойки, четете внимателно какво е писало момичето ,пък тогава коментирайте. Опитах се да го гледам вчера, защото обичам филми с вампири. В момента, в който видях как изглежда главния “готин пич”  ми стана ясно, че филмът няма да го бъде. Грим като гейша и прическа като Джони Браво  - 12 годишните момиченца сигурно вече сънуват мокри сънища…                                                                                                                                                                                                                   По добре гледайте Let The Right One In (Låt den rätte komma in):
http://www.imdb.com/title/tt1139797/
(шведски).
Американците май се пробват да направят техен вариант на този филм, не знам дали вече е излязъл, но “оригиналът” си струва (според мен).

# 411
  • Мнения: 2 897
bec, ами просто ен влизай в новата тема от линка, а си влез в подфорума - една от 1ите теми е...

# 412
  • Мнения: 21
Последно, това е линка на новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378952.0

Дискусията е преместена там

Нека модераторите заключат тази тема тук  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт