евтини ястия

  • 47 521
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 983
Всякакви варива.
Ох не ви е срам доядоха ми се охлюви Crazy

# 61
  • Мнения: 2 110
спанак с ориз
коприва с ориз
варива
зеленчуци с картофи

# 62
  • Мнения: 1 820
Всякакви варива.
Ох не ви е срам доядоха ми се охлюви Crazy

Въй,ти пък как го ядеш туй нещо  LaughingПомисли колко е лигаво и ще спре да ти се яде     Laughing

# 63
Здравейте!Днес се регистрирах и бързам да ви кажа какъв десерт сътворих снощи.Евтин,лесен и бърз Simple SmileЕто го и него!
Нарязах з кроасана макс с дебелина един пръст,наредих ги в тавичка,предварително намазана с олио,и ги залях със смес от един литър прясно мляко,6 яйца , 6 супени лъжици захар,3 ванилии.Опекох го наслаба фурна за около половин час.Като поизстина го поръсих с шоколадови пръчици.Резултата-страхотен вкус.Дъщеря ми си развали диетата newsm78
Чао от мен и да Ви е сладко Laughing

# 64
  • Мнения: 3 983
Всякакви варива.
Ох не ви е срам доядоха ми се охлюви Crazy
Въй,ти пък как го ядеш туй нещо  LaughingПомисли колко е лигаво и ще спре да ти се яде     Laughing

А то като се свари изобщо не е лигаво Mr. Green Чист мускул си е Laughing

# 65
  • Мнения: 157
 Аз не намерих нищо привлекателно в този мускул. Но съм яла единствено като бременна. Може сега да вкус да са ми различни.

# 66
  • Мнения: 1 820
Всякакви варива.
Ох не ви е срам доядоха ми се охлюви Crazy
Въй,ти пък как го ядеш туй нещо  LaughingПомисли колко е лигаво и ще спре да ти се яде     Laughing

А то като се свари изобщо не е лигаво Mr. Green Чист мускул си е Laughing

Пу,пу.... LaughingОпитах се да ти помогна да не ти се яде вече.АМа явно много ти се яде  hahaha

# 67
  • Мнения: 681
Не даваме много пари за храна.Освен,че бюджета ни е скромен,не сме чревоугодници.
Всеки ден си правим салата от моркови,зеле,ряпа,целина,копър,яйце и царевица.Всички зеленчуци ги минавам през рендето на блендера,след което овкусявам с хубав дресинг. Понякога слагам и пресен чесън,но рядко,заради миризмата.Много е евтино,здравословно и бързо.
Иначе си падам по бързите супи от коприва, от спанак и  от картофи. Peace

# 68
  • Мнения: 5 877
Сърми с лозов лист, картофена яхния, яйца по панагюрски, баница (със сирене или с праз, с гъби), боб, леща, мусака, супички разни, гювеч - общо взето от бабината ми кухня каквото се сетя, все е евтино.

Оризови кюфтенца, задушено червено цвекло, гъби с ябълки и лук на фурна, пици някакви по-прости и спагети - това се сещам от по-завъртяните зимни неща. Не знам до колко лева е евтино. Средна ръка са разни работи с пилешки филенца, например малко вретено, гювечета разни, пиле с ориз примерно също го броя за икономично.

През летния сезон е по-лесно.

# 69
  • Мнения: 157
 Анда, как правиш оризовите кюфтенца? newsm78

# 70
  • Мнения: 2 104
, гъби с ябълки и лук на фурна
Искам рецептата за това ако може Blush Praynig

# 71
  • София
  • Мнения: 605
пилешка супа, пилешка кавърма, всички там грах, боб,леща,картофи и ориз...с разни неща
гювечета
пълнени чушки с ориз
таратор
мусака
яйца с нещо си
картофен огретен
зеле-яхния

# 72
  • Мнения: 22
едно от постните неща на които успях да науча мъжа ми да го яде е спанак с ориз,сготвен и после запечен на фурна и отгоре яйца на очи!

# 73
  • Мнения: 1 318
Яйца по панагюрски, зеле на фурна, гъби, принцеси с кайма или с кашкавал... обикновено манджите с картофи излизат сравнително евтини.

# 74
  • Мнения: 1 040
Ние напоследък сме с доста малък бюджет,и си отядохме на принцеси и мекици Laughing.
Една рецепта която не видях спомената а е лесна,вкусна и икономична яйца с прясно мляко.Аз съм любителка на прясното мляко и всичко приготвено с него за мен е чудно Wink

Общи условия

Активация на акаунт