Мъфини, малки кексчета и още нещо......

  • 159 103
  • 609
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3
Лорън хартиените кошнички се слагат във форма за мъфини,ако нямаш можеш да използваш дуралексови купички или купички за крем карамел. Simple Smile



molq,6u6ni ot kade moga da se sdobiq s takiva formi4ki, 4e i az sam ot nedosetlivite "gotva4ki"  chef

# 601
  • Мнения: 1 777
mamagalka не мога да ти помогна къде в БГ ги продават,прочети няколко страници назад момичетата писаха къде ги има. Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 17:49 от Pety

# 602
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
mamagalka има ги във Метро и в магазин 'Двата щъркела".

# 603
  • Варна
  • Мнения: 975
В Пикадили също се продават тези хартиени кошнички.

# 604
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Може ли и аз да ги хвана Whistling Тези мъфинки много ми допадат и ще видя кой ден ще ги спретна Mr. Green

# 605
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Аз от доста време имам формичка за мъфини. Закупена е от Метро и е с 12 гнезда. Струва ми се плитка. Ще пробвам някои от рецептите много скоро Wink

# 606
  • Мнения: 1 505
О,забравила съм да се разпиша аз с тези си мъфинки тук.Това са по скоро като идея,с цитросова глазура оцветена с боя отгоре,а самите мъфинки в сместта си съдържат готова суха смес за крем карамел.



# 607
  • Мнения: 9 108
и мен ме обзе мъфиноманията, включвам се с Мъфинки с малинки и шоколад   Laughing



Внимателно прочетох поста на Милена и разбрах защо тези все ми се получават равни отгоре, а ми се е случвало друг път да "цъфват"  някои на конус. Благодаря, Миленка   bouquet ще чета цялата тема  newsm78

# 608
  • Мнения: 2 090
Здравейте от мен отново   chef
Този път мъфинчетата ми се получиха по-добре,поправих грешката от първия път-смених формите за тарталети Crazy със такива за мъфини,и спазих последователността със сухите и мокрите смеси.

Благодаря за ценните съвети   bouquet eто го резултата Blush:



На вкус са мммммм....божествени Grinning,закрастих се тотално по мъфините Laughing
Остава само да си взема хартиените кошнички за тавичката,че по-красиви стават Blush.

# 609
  • Мнения: 11 607
Момичета, пуснах НОВА ТЕМА...

Ще се постарая да включа рецептите, предложени тук, на 1 стр. на новата тема, но някой друг ден. Искам да включа и снимки от тази тема в новата - има ли някой нещо против да използвам снимките му? Нека ми пише на ЛС.......

Общи условия

Активация на акаунт