Мъфини, малки кексчета и още нещо......

  • 159 137
  • 609
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 45
millasan ето тук, съм правила подобни мъфини,но като гледам рецептата би трябвало да станат

# 586
  • Мнения: 1 777
millasan ето тук, съм правила подобни мъфини,но като гледам рецептата би трябвало да станат
ghost13 винаги съм се възхищавала на твоите мъфини. Heart Eyes

# 587
  • Мнения: 718
А какви формички за мъфини точно ползвате или по-точно как изглеждат?  Rolling Eyes Аз изюрках мъжа ми да идем до Кауфланд и намерих въпросните хартиени формички  на Fackelman, НО те са ужасно меки и като слагам с лъжица тестото в тях то се разпльоква и разлива из цялата форма, а тя се сплесква и заприличва по-скоро на бисквита  #Crazy Много съм разочарована  Confused На самата опаковка има снимки точно на хубави кръглички мъфини, но после като се загледах пише "форми за сладки". Самата  хартия е не по-твърда от обикновената хартия за печене. Като гледам вашите мъфини какви са кръглички просто не виждам начин да са направени във форми като моята  Tired.

# 588
  • Мнения: 1 777
Лорън хартиените кошнички се слагат във форма за мъфини,ако нямаш можеш да използваш дуралексови купички или купички за крем карамел. Simple Smile

# 589
  • Мнения: 718
 ooooh! Голяма съм умница, няма що! Pety много ти благодаря за съвета, всичките ти рецепти са страхотни!  bouquet

# 590
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета аз развивам идеята за печене в микровълновата - това сътворих сутринта зо около 15 минути с чуденките и измиването на съдинките .
Открих , че пласмасовите чашки за кафе (от по-твърдичките) са идеални - леко наблажени с олио преди насипване на тестото и после се отлепят лесно и хвърляш ....
Сложих в някои и по лъжичка сладко - по-хубави са от тези без
Ето снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121568&pid=13579531

# 591
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Здравейте! Това е от мен.



Приятен ден!   bouquet

# 592
  • Мнения: 229
Тези дни и аз съм на вълна мъфини-цели три дози направих за дъщеря и приятели да хапват при дългото пътуване.
Два вида сладки и другите солени със сирене.


# 593
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Pety , искам да те питам относно твоите мъфини с банани и парченца ягоди. Смятам да ги правя следобяда, но се зачудих нещо. Защо няма нито кисело мляко, нито прясно? newsm78 И кафявата захар нали може да се замени с бялата? Simple Smile

# 594
  • Мнения: 1 777
Pety , искам да те питам относно твоите мъфини с банани и парченца ягоди. Смятам да ги правя следобяда, но се зачудих нещо. Защо няма нито кисело мляко, нито прясно? newsm78 И кафявата захар нали може да се замени с бялата? Simple Smile
Магито 1986 не винаги в рецептите за мъфини има мляко,те са по- различни от кексовете.А в тези мъфини има яйца +разстопеното масло и пюрето от бананите  е достатъчна "течност" за това брашно.А кафявата захар може да се замени с бяла.Успех. Simple Smile

# 595
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днешните кокосови мъфини с белтъчна глазура:

# 596
  • Popovo
  • Мнения: 219
mari_eta хвърли рецептата насам, ако обичаш! Praynig

# 597
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
mari_eta хвърли рецептата насам, ако обичаш! Praynig

Хващаш ли  Laughing : Кокосови мъфини с белтъчна глазура

# 598
  • София
  • Мнения: 9 860
Днес направих шоколадови мъфини,съвсем обикновенни,но много много вкусни:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=63251&pid=13632943

mari_eta,направо са чудесни твоите.  bouquet

# 599
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Да си публикувам и тук днешните мъфини Simple Smile

Мъфини с нектарини



Общи условия

Активация на акаунт