МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА II

  • 12 440
  • 285
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 226
Толо, Карбо, мамаЗ, Десика И Тонитаfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Гея, можеш да подпомогнеш антибиотика със силен чай от липов цвят. На мен и на мъжа ми ни помага.

алхимика, скъпия вземаше от хапчетата преди време за нервите, обаче започна много да сваля кръвно и ги спря.

Гал, честит ти голям мъж! Да расте здраво и щастливо дете!

# 166
  • Мнения: 409
ИСКАМ И АЗ ДА РАЖДААААААААААМ  smile3511
А то моето диваненце нестига, че вече ще стане 5 кила, ами хич няма изгледи да излезе в близките дни. И за капак доктора ми си хваща чукалата и утре изчезва на някъде си, та ще се върне във вторник. Ето на, оплаках се и ми олекна.

Честито на всички отслабнали мами с пухкави бебчета.   bouquet

# 167
  • София
  • Мнения: 186
Не съм влизала 2-3 дена и не мога да смогна да ви изчета.Моята майка ми дойде в неделя на гости и все нямам време да седна да се разпиша.

Да са им честити бебчетата на всички мами!Да са живи и здрави и много да ги радват!!!

Успех на Толо, Карбо, мамаЗ, Десика И Тонита!!!Стиснати палци и от мен за леко и безпроблемно раждане!!!

Добре дошли на Инка и Бетунгаbouquet

При мен-нищо ново.Имам 1 см.разкритие и шийката на матката е мака и изгладена на 60%  (,което не ми говори почти нищо).Чакам си търпеливо.

# 168
  • Мнения: 64
Привет момичета Hug,
прилежно прочетох новините за деня и макар и аз да сьм от тези дето са се спекли баш накрая влизам :
1.да пожелая на всички за утре- Карбо, Толо, МамаЗ, Десика и Тонита- Успех и дано всичко мине леко и безпроблемно Praynig
2.да честитя за новото бебе- на мама Гал-
Да ви е жив и здрав големия юнак, бьрзо вьзстановяване на майчето  bouquet

и да се разпиша че още сьм в комплект, то вече почти не остана до термин, а на бебето май хич не му се излиза ooooh!.В четвьртьк- точно на датата сьм на преглед, да видим как вьрви работата. И ако почна да преносвам, ще ме чакат 15 дни и ако дотогава не трьгне нормално ще предизвикват раждане.Хич не ми се иска да стигам до там Sad, тайничко някакси се надявах този пьт да родя по- рано, ама.....Божа работа.
Лека вечер за всички и пак - УСПЕХ на утрешните родилки Praynig

# 169
  • Мнения: 80
Здравейте мили мами с много радост искам да ви кажа че станах татко на 03.02.09г.  в 17:00  благодаря  гос малката ЖАНЕТ и мама Веси са добре.Тя е 2850гр.48см.Искам да ви пожелая леко раждане и много усмивки на всички.

# 170
  • Мнения: 171
Браво на Зитка момата избърза,да ви е жива и здрава и много да ви радва малката сладуранка.Желая на мама бързо възстановяване,а на щастливият татко приатно празнуване

# 171
  • София
  • Мнения: 2 508
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАЙЧЕТА![/b][/size]

Аз минавам набързо да ви кажа, че качих снимка на първа страничка, скоро ще кача и в албумчето. Ние сме супер, тук общо взето е главното покрай нас:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368745

# 172
  • Мнения: 89
ЧЕСТИТ СИН РУСЛАН на мама ГАЛ!!!

ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ЖАНЕТ и на Зитка!!!

Да са им живи и здрави бебоците!

Аз уж не се притеснявам,че ме приемат днес в болницата,а от 1 час съм будна...Благодаря ви,момичета,за стиснатите палци!Утре,надявам се,ще дойде и добрата вест!
4erveno6iike,неволите на бульовчето са произлезли не от епидуралната упойка,а от приложения след това атропин!
Успех да пожелая и аз на Карбо,МамаЗ,ТОНИТА и въобще на всички ви  Hug

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Браво на ЗИТКА!!!

Честита принцеска    
    bouquet

И днес закусчицата е от мен.Нещо сън не ме лови пак. Confused
             

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 06:55 от Elfita

# 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Добро утро и от мен  Hug
Честит принц Руслан на мама Гал  smile3525 smile3525 smile3525[/color]Честита принцеска Жанет на мама Зитка  newsm51 newsm51 newsm51

# 175
  • Мнения: 360
Добро утро.лек и хубав ден на всички.
Честита радост на Зитка,да им  е много здрава малката принцеса.
Елфита от тея твойте закусчици за 2 дни аз съм +2килца ама пък е вкусно.  eat

# 176
  • Мнения: 24
Добро утро на всички! Elfita благодаря за закуската и кафето. Аз тъкмо закусих но така като гледам мога да сгъна и 5-6 палачинки  Blush
Честито на Гал и Зитка много щастливи мигове с малките съкровища, нека растат здрави и умни деца!
Тъкмо погледнах, че Зитка е с термин 13.02 и планово секцио за 10.02 явно малката кукла Жанет също е имала планове, но са пропуснали да я попитат  Mr. Green
Лек ден от мен! ...ще чакам за хубави вести и днес  Hug

# 177
  • Мнения: 226
Зитка, честита ти голяма радост! Да ти е жива и здрава малката принцеса и да расте умна, красива и щастлива!

# 178
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро, мммм, пак вкусна закусчица, миси, миси Simple Smile

Честит малък голям мъж на мама Гал, много, много да ви радва и слушка:))))

Честита и малка госпожица на мама Зитка, да ви е жива и здрава и много да папка и спинка:))))

Още веднъж успех на всички знаещи и незнаещи мами, които ще гушнат днес своите бебоци, утре също, че 5ти се очертава много продуктивен ден:)

За ментата, глога и валерианата, аз нали ходих на кардиолог, тя ми каза, че вероятно съм вдигнала кръвно от притеснение, защото съм била по-емоционална и ако искам от време на време да пия или мента, глог и валериана на хапченце или неуропан, което е същото, но малко по-силно и на сиропче, аз не съм пила, но мисълта ми е, че явно не е вредно, щом лекар ми го препоръча.

# 179
  • Мнения: 176
Честито Зитка!!!Е малката принцеса сама си избра датата.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт