МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА II

  • 12 463
  • 285
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 15
момичета нещо активността ни много спадна.
Мамите, които родиха нямат време да пишат, другите като мен, които сме още 2 в1 явно много сме се спекли, една групичка са още по болниците.

Деси Честито гражданство! Дано да е дошло навреме.

Стискам палци на всички за утре.  Peace

Пловдивските мамита и те се кротнаха здраво.

аз трябва да устискам и тази седмица и вече броя дните. Със сигурност ще раждам секцио, с пълна упойка.

 В много деликатен момент сме, нито това luvbed имаме, все още и това   ylinfant, нта мен ми е едно  newsm45

# 151
  • Мнения: 95
Тифани, на мен също рокличка номер 1 най ми харесва Hug
Гея,радвам се че бебка е добре и скоро ще си у дома стискам палци Praynigа инак за гражданството ще се радвам да ти дам инфо Laughing...звъни утре на скайпа или на домашният телефон.
Стискам палци за МамаЗ,Толо,Карбо,Десика..и на всички за който тази нощ или утре е големият ден newsm10

# 152
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 801
Биби, ние гледаме да не отваряме много работа на Фокси, затова не пишем толкова  Mr. Green А и няма кой да ни прави темите толкова красиви.
Деси, утре по някое време ще ти звънна Hug

# 153
  • Мнения: 67
Късмет на всички момичета утре .
Стиснете едни палци и за мен утре, дано не ми мине котка път и вече да ме приемат в болницата.
Стана ми гадно за Вержи ,стискам палци по-скоро да си гушка бебоците вкъщи . Praynig
К. Пенкова и аз имах като твоите премеждия ,но в понеделник сутринта.Мъжът ми отиде първа смяна и мен като взе да ме боли един корем,един кръст  ooooh! бая се панирах, дори взех да меря на какъв интервал са ми болките.Но след това съм заспала, а на сутринта нямаше и следа от контракций и втвърдявания.
Олекна ми че не съм единствената със сърбежи по тялото.Убих се да сменям сапуни ,да се къпя със и без тях ефект никакъв.
Хайде и аз ви се оплаках. Mr. Green

# 154
  • Мнения: 337
Здравейте момичета   bouquet
Не съм се включвала във вашата дружинка, въпреки че и аз чакам бебче в края на февруари. Ще ме включите направо в родени февруари 2009 надявам се  Laughing
Казвам се Весела, второ раждане, термин 28.02.2009 и бебчето ще е момиченце, ще раждам в Шейново.

Най-важният повод, по който влизам за да ви пиша е че:
ДА ВИ КАЖА ЕДНА ПРЕКРАСНА НОВИНА
ГАЛ Е РОДИЛА - МОМЧЕНЦЕ РУСЛАН, 4050гр. 54см
ГОЛЯМ МЪЖ! ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ!


нямам думи д ави кажа какво ми е на душата
Галче  Hug
С мама Гал първите ни дечица са от отчетни септември 2005 и като видях че е родила ми стана толкова мило   bouquet
Да я прегърнем силно и скоро да се гушкат с малкия-голям мъж   Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 67
честито момченце на мама гал
да и е жив и здрав и много да ги радва.
Ехааа  и днес не останахме без бебче  newsm44

# 156
  • Мнения: 1 134
Честито момченце на мама Гал! Да расте здрав и силен! Hug

Момичета, благодаря ви!  Hug

# 157
  • Мнения: 360
честито на новата мама да и е живо и здраво бебето и много да я радва.а на всички които са се спекли им стискам палци и им пожелавам слонско спокойствие.и моля ви напишете ми нещо за мента глог и валериан.моя доки днес не ми вдига а така ме сърби че вече откачам #Crazy #Crazy #Crazy

# 158
  • Мнения: 192
ЕЕЕЕЕ, знаех си, че и днес ще си имаме бебче!
Честито на мама Гал, да е жив и здрав малкият Руслан, да расте щастливо, послушно, умно и добро дете и много - много да радва мама и татко!!!  smile3525  smile3501

Толо, Карбо, мамаЗ, Десика И Тонита - КЪсмет, леко раждане и скоро да сте пак на линия, но вече с малките съкровища !!!  Hug

Гея, чудесно, че бебка се развива добре, дано скоро си я приберете. А ти как си, какво стана с твоя проблем?

Бульовче, аз имах колебания относно това дали да искам епидурална анестезия (раждането ми ще е нормално, освен ако не дай Боже нещо се обърка накрая), но след твоя разказ определено се отказах. Мен повече ме притесняват тези странични ефекти от упойката, възможно забавяне на раждането, неефективни напъни и т.н, отколкото, че щяло да ме боли. Тъй че стискам зъби и това е! Дано се справя  Praynig .
 Ох на мен последните дни така са ми отекли краката и по-лошото ръцете - китки, пръсти - постоянно ми изтръпват и почнаха да ме сърбят от разтягането на кожата. И таза много ме боли. То било голям зор накрая. Добре, че поне до към 8-мия месец нямах почти никакви проблеми с бременността, едва сега ми се вижда трудно и тежко. Но пък важен е крайния резултат, нали ! Mr. Green
Деси, честито гражданство !!!!
Лека вечер на всички !

# 159
  • Мнения: 1 796
Честит голям юнак Руслан на мама Гал, да е жив и здрав и да слуша батко си Дарко Grinning

За всички мами, на които предстои големият ден от мен стиснати палци и детелинка за късмет

# 160
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 801
Честито на Гал, да й е жив и здрав малкия голям мъж!  bouquet
Червеношийке, продължава да си ме боли като ходя до тоалетна, а пък да не ви казвам как ме болят гърдите от млякото Sad имам чувството, че ме стискат в менгеме Cry

# 161
  • Мнения: 24
Ехе Честит голям мъж на мама Гал, нека и е жив издрав и много да слушка   bouquet А на мама бързо възстановяване  Hug

Гея дано всичките ти премеждия преминат скоро   bouquet

Тонита стиснати палци и за теб Simple Smile

# 162
  • Мнения: 239
Бебонка заспа и аз използвам момента да се включа ......
Стискам палци на Толо, Мама З, Карбо, Десика и всички, за които големия ден е дошъл! Успех момичета и чакаме скоро да научим хубавите новини!  Hug Hug Hug

Стистанти палци и на Гея и Фокси скоро да си гушнете бебоците в къщи!  Peace

Честито ново гражданство на Деси, нали няма да ни забравиш  Wink

Сега тичам към спалнята, че не се знае да кога ........

# 163
  • Мнения: 14
Честит да е малкия Руслан на мама Гал!!!!!!!!

# 164
  • Мнения: 25
честито на новата мама да и е живо и здраво бебето и много да я радва.а на всички които са се спекли им стискам палци и им пожелавам слонско спокойствие.и моля ви напишете ми нещо за мента глог и валериан.моя доки днес не ми вдига а така ме сърби че вече откачам #Crazy #Crazy #Crazy

Намажи се с Fenistil Gel, той е против сърбеж, причинен от ухапвания от насекоми, но помага при всякакви и може да се ползва от бременни, още в началото на мен ми го препоръча лекарпротив сърбеж. Дано ти помогне   Hug

Нямам информация за ментата, глога и валериана, но имайки предвид действието на валериана без да знам не бих рискувала

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 23:11 от Mecholana

Общи условия

Активация на акаунт