Като мънички прекрасни гъбки, растат на Юнчо здрави бели зъбки

  • 13 206
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 37
     Хайде, изпържих рибата, Диди все още се заиграва докато лази (не знам докога) и аз тук.

   Така пак за упражненията старая се да се надъхам та да не се разсейвам, защото ще си остана само с добрите намерения. Роси ама то не е само до стягане, аз от сутринта 1 пакет бисквити изядох, как и кога.... Искам да оздравеят децата, да се оправи времето и навън.

    Столче за Маги не купихме, и за Диди май няма, ние не пътуваме много.

   Преди няколко години водихме Маги на Велинград и я топнахме в минерален басейн, тогава някакви хора ни предупредиха, че не било хубаво да я държим дълго вътре. Аз тъкмо се бях настанила на заслужена почивка с кафенце и цигара и като се заприказвахме с тях и ми стана едно нервно, бързо бързо ги изкарах от водата с баща и.

   Бузките на Диди бяха зачервени и грапави преди да избие първото зъбче.

# 46
  • Мнения: 92
 newsm44 имаме новина вече можем да пълзим , много съм щастлива....  newsm30

ние кола нямаме - пък за столче да не говорим....  Cry
Цитат
ПП.Фокси Мама,това с почерпката на плажа ми прозвуча като: Ще те черпя,ако се засечем на някоя чужда сватба
незнам защо така си си го тълкувала... newsm78 съвсем не съм имала това в предвид, на драго сърце бих се запознала със Sleeping Beauty, а пък и не само нея rozi_ozi, kaka Maya, mimchence...и т.н. и бих я почерипила по биричка на някое капанче лятото...няма чак толкова да ми се отрази на бюджета...  Mr. Green

хайде чао от мен...хубава нова седмица ви желая...  bouquet

# 47
  • Мнения: 510
ЕЕЕ,  Фокс Мама, недей така избирателно,де..ще се засегнем(и ние останалите не сме лоши хора newsm78) Не се натискам за почерпка,не ме разбирай грешно Wink

# 48
  • Мнения: 657
Мушорон:
1. Честит рожден ден, да си жива и здрава! Много щастие и любов да има в живота ти!  bouquet
2. Махнах снимката, щом тва не е твойто бебе. Станало е някакво объркване когато албумчето ни беше изтрито по погрешка и се опитвах да събера нови снимки на бебоците.  Thinking
3. Ако искаш да ви сложа нова, ще трябва да качиш в албумчето. Peace

Фокс, хайде на лято на среща за по бира на плажа. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 92
mimchence   newsm10 хайде лятото една "Юнска" срещичка да си заформим...Всичкии (Rositsaio)


# 50
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте, мами!  Hug
mimchence, темата е страхотна просто, както винаги!   bouquet
Трънче, Колето много е пораснал, браво!  Heart Eyes
Виждам за упражнения говорите. Аз не правя, но ходя по два пъти седмично за по един час на народни танци. Откакто родих - 94 килограма, толкова влязох да раждам, сега съм станала 76 килограма. Имам още 18, но има време. Така се успокоявам де.
Столче още няма да вземаме, че то на нас още в кошницата ни е широко. Но сигурно ще е или на Бертони или на Кенгуру.
В предишната тема забравих да пиша за каишките - ами аз задължително ще взема, защото както зверски ме боли кръстът няма да мога скоро сигурно и да се наведа.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 381
Мацки, днес моят Прекраско стана на 7 месеца!
В четвъртък вечерта ще мога да ви напиша новите му мерки.  Grinning
Приятна вечер на всички ви и ви пожелавам да си поспите хубавко тази нощ!

# 52
  • Мнения: 5 713
Орхид, аз да се включа за бузката...Ясен е със зачервена дясна от четвъртък. Но в сряда за около 10-на минути беше открита навън, а тук е студено бая. Тогава и сняг валя и го наваля. Нали е любопитен и не седеше скрит. Изобщо не съм се досетила, че може да е ухо или зъб. Свързах го със студа и снега.

# 53
  • София
  • Мнения: 389
Ох, ще ме уморите с тези почерпки  Joy
То и на мен може някои да са ми по-симпатични от други, ама не ги изброявам поименно Crazy
Сори за вметката, ама не се стърпях просто Laughing

# 54
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Аз вече съм почти сигурна, че е от зъб ,защото става топла бузката за малко ,после се оправя,ако е ухо постоянно трябва да е червено. А навън не съм го водила, само в кухнята го разхождам- там не отоплявам и цяла сутрин е отворен прозореца, но вятър няма.|
 Вери,ти даде ли вече на Ясен човешка храна?
 

# 55
  • Мнения: 83
Здравейте на всички bouquet
Аз съм от тези дето рядко влизат да пишат но редовно четат(май се оправдавам Rolling Eyes)
Нямаме нито едно зъбче Sad,стоим горе-долу седнали,но още се олюляваме Simple Smile,опитва се да пълзи но още неможе да се усети за точните движения.Въпреки всичко е много сладка.
Много ми се иска да пиша по редовно но все не ми остава време.МОЛЯ ВИ НЕ МЕ ИЗХВЪРЛЯЙТЕ  Praynig

# 56
  • Мнения: 13
Здрасти,здрасти!

След дълго отсъствие да се включа и аз малко.Мерките на Нора от 15.01 са 8,700 и 65 см.След 15 дни са си все същите,защото отказва всякаква друга храна освен кърма.Чакаме първото си зъбче и малката е непоносима.От две седмици само нервничи.Започнах да и давам Дентокинд и почусвах резултата,но от два дни е с температура.Водих я на преглед и се оказа,че е от зъбчето.Нейните бузки също са зачервени и грапави.
Думичките,които употребява са кака,баба,папа,дядя,тата.Вдига ръчичка за здрасти и чао,а когато чуе песничка започва да върти ръчички.Опитва и да пълзи,но рядко и се получава.Иначе с изправянето се справя мн добре.

Лека вечер от мен и хиляди целувки на малките сладурковци и сладуринки Heart Eyes

# 57
  • Philadelphia, USA
  • Мнения: 2
     Преди няколко години водихме Маги на Велинград и я топнахме в минерален басейн, тогава някакви хора ни предупредиха, че не било хубаво да я държим дълго вътре. Аз тъкмо се бях настанила на заслужена почивка с кафенце и цигара и като се заприказвахме с тях и ми стана едно нервно, бързо бързо ги изкарах от водата с баща и.

 

И при нас така се получи преди 2 месеца - човека така се радваше но като  казаха това и го изкарахме след малко. Но поне казаха, че не е хубаво заради по-голямото съдържание на някакъв елемент (не помня вече кой) та си е до минералната вода Simple Smile

# 58
  • Мнения: 100
Еха до като се усетя и вече четвърта страница.
Студ не студ бяхме на разходка днес. А после на обед вс пред масата е така де. ТРИФОН ЗАРЕЗАН.Вече не помня откога не сме сядали вс заедно.

# 59
  • Miami
  • Мнения: 412
Добър вечеееер  Mr. Green

ЕЕЕ,  Фокс Мама, недей така избирателно,де..ще се засегнем(и ние останалите не сме лоши хора newsm78) Не се натискам за почерпка,не ме разбирай грешно Wink

 hahaha  

Жорко още не казва никакви думи, само вика "йееейеее" и разни такива, имитира като му викна, хили се с глас, направо се залива от смях. Днес играхме на ку-кук и направо паднахме с баща му от смях с него, толкова се смя с глас това дете, рита с крачета, маха с ръце, абе образ голям. От два дни се е научил да скача и постоянно иска това да прави. Като му подам ръка и направо става прав и започва да скача, без ръце останах. И това е само началото  Laughing  Ако е седнал до мен и се протяга към ръката ми, хваща се и се набира да става, за секунда не стои мирен  ooooh! Дано поне от цялата тая работа да позаслабна малко аз  Mr. Green
Иначе няма зъби още и не може да пълзи напред. Като го сложа в паяка обикаля навсякъде и отваря всички вратички и чекмеджета, скоро ще обезопасявам, че като тръгне да върви да не направи много бели   Wink
От толкова много емоции през деня сънят му е много неспокоен, постоянно се стряска или изпищява на сън и се събужда  Sad По няколко пъти на нощ го вземам да го гушкам и приспивам. Не знам като го почнат и зъбите...сигурно ще изкукам   Crazy

Май още нещо щях да пиша, но сега не се сещам  newsm78

Хайде лека и спокойна нощ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт