Като мънички прекрасни гъбки, растат на Юнчо здрави бели зъбки

  • 13 199
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 779
Ехо,
ама много сте писали Shocked.

Гали и Марти "танцува" - по скоро подскача в такт, а даже и припява а-а-а-а-а-а на любимите му песнички.  Joy Панцефа е доста силен антибиотик и не мисля, че е оправдано да се дава за обикновен бронхит.

Само ние не се озъбваме, но за сметка на това вече Марти се задържа доста дълго време прав без да се държи.  Heart Eyes. То не, че е голяма хвалба, защото ми се иска поне след 10 месец да проходи.

На Марти мерки не съм мерила, ама със сигурност и на шкембе ще бие Ники, а какви бутчета има само. Утре ще ги премеря.

За упражнения все по-малко време имам.
Блу по отделно се захранва с овес,ечемик,ръж и пшеница ,защото глутена в тях е под различна форма и съответно се увеличава в този ред. Инфото ми е от Косе Босе

 Peace

Аз след овеса въведох ечемика с бисквитки на плазмон, а ръжта я пропуснах, че не ми се правиха домашни каши Blush

За бейби тв и аз се чудех какво дават Thinking, дали е платена и колко струва. Thinking И в общи линии дали си струва, засега не мисля че е много полезно да гледат тв, а Марти вече е пристрастен, особено към рекламите.

Аз сега гледам за столче за кола, че вече май ни е тясно това от 0-13. Вие какво смятате да купувате. Разгледах по магазините, но нещо много се обърках #Crazy. Единственото, което ми стана ясно е, че са доста скъпички. Money

Хайде, че много се разписах. Отивам да се оправям, че сестра ми днес има рожден ден и ще ходим на диско   bigdance2

# 31
  • Мнения: 5 713
Блу по отделно се захранва с овес,ечемик,ръж и пшеница ,защото глутена в тях е под различна форма и съответно се увеличава в този ред.
Да, така е. По същия начин съм захранвала Маги с глутен едно време.  Wink

# 32
  • Мнения: 92
mimchence за темичката и за новата ни снимка в колажа.... Hug
rozi_ozi големи палавници сте с мъжо, ей.... Mr. Green
Sleeping Beauty мерси , ако го докарам на вид като тая кака няма да имам равна ей, а от мен имаш  beer2 на   grinning039
orhid дай да видим новата прическа.... Wink

ето ни и нас....гледаме Baby TV

докато го кача това клипче и то станало утре... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 743
Аз само набързо, че мъжо чака да го масажирам Mr. Green

Веси, благодаря за инфото за антибиотика. За столчето, ние още няма да вземаме, но съм избрала на Cangaroo Journey, препоръчаха ми го Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 37
   Тия упражнения ми изглеждат направо приятни, каката нито се поти нито пуфти, дали може да се стяга човек без силови натоварвания? Аз ги правя в леглото, лягам до Диди, Маги и тя до мене се дупи и така дигам прах, а с тези и прах не се вдига.

   Чушки мама ми беше опекла на есен и в пликове във фризера,  вадя мия я хубаво и направо пасирам.

    Пшеницата отдавна я консумираме във вид на хляб, и си иска като седне в люлката,  гледа към масата и тропа, е как да не и дам. Лошото е че по половин филия може да изяде.

    И с шоколад, станиол и хартия се захранихме вчера. Исках да покажа на мъжа ми как пълзи Диди и и метнах първото нещо, което видях на масата - шоколада на Маги, който и донесе дядо и порано. Диди естествено се добра до него, а аз се заплеснах да говоря и като я погледнах как сладко смуче лошо ми стана. 

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Привет!  Hug

Рози Ози, умрях от смях с тези маски, май по-добре друго да не забравите да използвате, че да не се вьрнеш пак в Очакващи.  Wink

Трьнче голям сладур Колето  Heart Eyes, айде дано за напред ти остава повече време за нас.  Peace

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 09:40 от samimami

# 36
  • Мнения: 233
   Тия упражнения ми изглеждат направо приятни, каката нито се поти нито пуфти, дали може да се стяга човек без силови натоварвания? Аз ги правя в леглото, лягам до Диди, Маги и тя до мене се дупи и така дигам прах, а с тези и прах не се вдига.
Aaa, те не са толкова лесни, колкото изглеждат.  Mr. Green Това да ти е постоянно стегнат корема и така да тренираш, изисква много усилия и концентрация.

Аха, значи съм дала грешна инфо за глутена. Простете! Благодаря на всички за поправката!  Hug Ама аз Косето Босето не я чета, зат'ва съм малко боса по въпроса с глутена и подробностите на захранването. Wink И въпреки това, не мога да въвеждам едно по едно.  Crazy

Трънче, къде се губиш бе, мила? Много ви гърчат тези Хамериканци, не ги е срам!  Twisted Evil Колето е опасен!  Joy
Били, а пък това с гюлетласкачката беше просто ударно!  hahaha Да ти е жива и здрава момата, пък другото не е важно!  Hug

Айде, да свършва днешния ден и с това и мойто лигавене.  Whistling

# 37
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Добро утро,  food010 макар,че не ми е много добро.
 Боян капазан едната му буза е червена ,ако не бяхме ходили оня ден на доктор,щях да помисля, че го боли ухо, ама тя го прегледа. Остава да са зъби ,откога ги чакаме.
 Пишката му пък аз не я дърпах изобщо, тя взе, че се срастна чак до отворчето за пишане и по съвет на нашта д-рка,татко му онзи ден я отлепи. Сега е доста червена, слагам Дефламол и риванол, ама не трябваше ли вече да спадне ooooh! Който е минал през тази гадост да каже за колко време спадна червеното и какво слагахте.

# 38
  • Мнения: 13
Ох, с тези пишки.... Много главоболия... Орхид, мила не мога да помогна

Ей, Трънче, отдавна те мисля тебе Simple Smile Радвам се че сте добре!

Айде лек ден от нас  bouquet

# 39
  • Мнения: 510
Абе,хора ...ще ме уморите от смях Joy Какви маски,какви гюллехвъргачки....

Всички упражнения за да имат ефект се правят със стегнати мускули Naughty Не може да махаме с ръце и крака използвайки инерцията и гравитацията и да чакаме да станем манекенки..

Орхид,ние нямахме такъв проблем с пишока..при крайното забелване беше съвсем леко червена,но третирахме само с риванол..Всичко отшумя за няма и седмица,а сега самата кожичка му е доста подвижна.Но не е имало отток,кръв,рев или нещо подобно...

Ние май лепнахме вирусче Crazy Таткото го докара естествено-хремичка и смадене на очите  Rolling Eyes За сега нищо не правя за да го гоня,чакам само да ни напусне Mr. Green

А за ТВ и бебета- аз максимално гледам да му огранича достъпа до ТВ-то и монитора на компа..Не мисля,че е полезно да се хипнотизира от сега,а и тези непрекъснато сменящи се картинки и светлини превъзбуждат нервната с-ма..Ама ние с него сме свикнали на тишина.Рядко пускам и радиото..Свекърва ми като дойде издивява от тая тишина Mr. Green Тя нали е свикнала с пълна къща и във всяка стая ТВ усилен на мах  ooooh! И не се застоява дълго...

Хайде,приятна разходка! Днес времето позволява Laughing

ПП.Фокси Мама,това с почерпката на плажа ми прозвуча като: Ще те черпя,ако се засечем на някоя чужда сватба Mr. Green

# 40
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен   food010

 samimami - недей така моля ти се преизпълних плановете с децата не ми се връща в очакващи повече  Mr. Green.

orhid - за пишката хич немога да ти помогна с тези две моми а за  червената буза Вики често се събужда с червена буза данеби така да е спал  Peace.

Трънче - голям сладур е станал Колето и ние имаме същото шкембенце  Mr. Green

Инчока с бебешока - с тези мерки направо ме уби /твоите/ та реших и аз да си премеря китката 15см. Но ако продължиш с измерването и на ханша АЗ НЕ УЧАСТВАМ  Mr. Green че ще ми стане лошо . А на Вики утре и аз ще ги измеря . Можем да си спретнем конкурс за най голяма китка на бебе и съответно най малка  Peace.

InaD - дано не е нещо по сериозно и бързо да оздравявате  Praynig И стига с тези зъбки починете си малко изчакайте и нас ние още си нямаме  Rolling Eyes

Е лек ден на всички отивам да гладя че скоро ще ми връщат дечицата  Laughing

# 41
  • Русе
  • Мнения: 616
Здравейте, много пишете, чак нова тема има, пък и 3 стр. изписани! Браво!

Мимченце   bouquet
Митака зъбки още няма, но има време  Wink
Да, наистина ще е по-добре да се подменят снимки, мерки и теглилки само, когато се пуска нова тема, в края на краищата и на 2 месеца да е или на 6 мес., в началото ни интересуваше как растат нашите бебоци и освен с килограми и см, нямаше с какво толкова да се похвалим  Wink, (а сега остава и да вписваш и двигателните умения  hahaha), т.к. бебоците растат и все повече изискват нашето внимание предлагам да си останат само данните от раждането  Peace, идея си нямам как успяваш да правиш колажи, да оформяш всяка една снимка по отделно, да намираш време за малката ЙоЙо, а време за теб дали ти остава  Confused Аз съдя по себе си - вече време да седна на компютъра и да се ровя в сайтовете нямам, напр. за захранването - добре беше, че прочетох нещичко, докато Митето беше на 1-2 месеца и сега карам по спомени  Embarassed С тези макс. 2 часа на ден, през които той спи или и аз си лягам или сядам да обядвам, понеже той не ми дава да хапвам спокойно и все на крак, на прибежки  Crazy

Да поздравя месечинковците и техните прекрасни майки  Hug Heart Eyes  bouquet

Много пораснали бебоци на 1 стр., да са живи и здрави  Heart Eyes

Рози ози, конкурсите са неуместни, т.к. тук в Юнската тема има бебоци родени през март, април, май, юни и юли (според първа страничка)  Peace Нещо не си падам по конкурси - бебешки, детски, като кой е по-по-най-, всяко дете е индивидуалност и трябва да се разглежда само по себе си, а не да се сравнява с другите  Peace темата е толкова обширна и колкото обективна, толкова и субективна... Моля да ме извините  Peace

Орхид, ние нищо не сме правили с пишлето на Митачето, сега на 04.02. ще го водя на консултация и ще питам. Докторката му беше казала, че ще правим "нещо" като стане на 6 мес., но предния път пропуснах да питам (нали му слага ваксина, а аз повече се притеснявам от боденето и всичко ми изчезва от главата, само се моля да не го боли и бързо да се успокои...) и сега ще е тема на разговор. От тази интервенция ме е страх повече отколкото да го боцкат  Sad

От 2-3 дни Митенцето се задържа за кратко в седнало положение, докато си играе с играчка в скута.

Рефлукса още не го израстнал. Е, не е като първите 2-3 месеца - на фонтан, но оставя ли го на килимчето за игра и след няма и 5 мин., той се е обърнал по корем и си маже в локвичката  ooooh! Намалих му дажбата на 150мл мляко/пюре/каша, няма вид на гладен, и май му се отразява по-добре. Около месец беше на 180мл, но явно още не е дорасъл да си хапва по толкова  Thinking

Хайде, ставам  Hug

# 42
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Здравейте мами,
Пропуснах цяла тема, но ме нямаше няколко дни. Бяхме на Хисаря с мъжа ми и малкия. Топнахме го в джакузито с минерална вода и беше голяма радост. Даже пояс му сложих  Laughing
Вече имаме два зъба. От другата седмица сме на кухня. Хапва си почти всичко позволено с голям апетит.
Лошото е, че и ние сме с хрема. Засега е само на стеримар. Дано не се наложи друго. 

  Пишката му пък аз не я дърпах изобщо, тя взе, че се срастна чак до отворчето за пишане и по съвет на нашта д-рка,татко му онзи ден я отлепи. Сега е доста червена, слагам Дефламол и риванол, ама не трябваше ли вече да спадне ooooh! Който е минал през тази гадост да каже за колко време спадна червеното и какво слагахте.

На Марти пишката като се зачервява, педито каза да я мажем с едно кремче - Тридерм. Тя се зачервява, когато пропуснем някой ден да му я дръпнем /лекичко, разбира се, докъдето може/. После на следващия ден по трудно се отваря, незнам защо така. 

Чушката и при нас не е давала проблем. Всъщност, никаква храна не е давала проблем. Дано си отстане така  Praynig
Та това е от мен за сега. После пак.

# 43
  • Мнения: 212
vesi21    ние си купихме ето тези, когато станаха на 6 месеца, че кошчетата ни станаха малки. много съм доволна. ето ги Стол за кола Bumper - http://www.hippoland.net/display.php?page=cat1&cat=1&sub=4&offset=30
има ги в различни цветове. аз взех зелено и синьо- много приятни
 
Орхид аз на Саши пишката я дърпах още от първия ден... та за 8 месеца достигнахме до дупка голяма колкото зърно на леща. като бяхме обаче на послдната консултация педката каза че до никъде не сме стигнали и РАЗ оправи нещата. ние мажем с банеоцин но внимавай че много бързо зараства и пак се затваря. при нас беше зачервено 3-4 дни
 

# 44
  • Мнения: 13
Здравейте мами,

Ние пак се загубихме, но ето ни отново
1. Искам да почерпя за рожедния си ден. Остарях с още една годинка и с още една принцеска до мен Laughing
2. Искам да помоля са смените снимкана на МАГИ в началото на станицата защото ще ме прощавате ама тва не е мойто бебе newsm78
3. Да ви се похваля,че моята принцеска ми направи подарък за рожедния ден 2 зъбчета.

Сладък ден и благодаря предварително за корекцията на снимчицата bowuu

Общи условия

Активация на акаунт