Помощ,помагайте.Много ни урочасват!!!

  • 28 757
  • 339
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 316
И моята дъщеричка като я прибирам в къщи плаче! Още в асансьора всички разбират, че разходката ни е свършила! И това е всеки път! Не мисля, че е урочасана! Просто не обича да е затворена, като всяко дете!
А иначе, ако плачът е твърде продължителен и знам, че някой е стоял над нея и я е пипал, измивам лицето й със светена вода през прага. Правя кръстче на челото й като броя на обратно от 9 до 1. Успех!!

# 31
  • София
  • Мнения: 23 096
Темата на авторката е толкова безумна, че ми замириса на пързалка (което е по-добрият вариант като че ли, отколкото наистина да вярва в подобни глупости)  Mr. Green
В коя век живеем - разбирам в някои племена да си правят разните му там ритуали срещу уроки, ама интелигентни хора в 21 век?!

# 32
  • Мнения: 528
Отхвърляй го като идея всеки път, когато плаче детенцето ти  Peace
В повечето случаи, ако не да си влошаваме, предизвикваме неприятности с мислите си  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз съм на мение,че вярва ли майката в уроки,детето й ще е урочасано всеки ден.Моята дъщеря магически не я ловят уроки когато е с мен,просто изобщо не вярвам в тези неща и когато плаче това е най-,ама най- последното нещо,което би ми хрумнало.По-скоро търся реални причини-преумора,превъзбуда или някакво друго неразположение.Като по чудо обаче щом се появи свеки на хоризонта,според нея Мила лови уроки по няколко пъти на ден.Лятото дори беше смогнала веднъж да я замъкне до някаква комшийка да й бае и после щях да я утепам.
А не си ли се замисляла,че този чесън в кошарата може да го докопа,да го нагризе и да се подлюти яко?И очите си може да пипне с чеснови ръце.По-лошо от уроки ще стане тогава.

# 34
  • Мнения: 28
Това е небивалица,осигури спокойствие на детенце и ти мисли адекватно,и ще видиш,че си бъркала.Не вярвай на подобни глупости Peace

# 35
  • Мнения: 1 045
виняги търся причината за плача,никога не съм мислила че ми е урочасано детето.Виняги при излизане е по-превъзбудено,което мисля че е нормално,все пак повечето неща ги приема за нови.

# 36
  • Мнения: 750
Боже ooooh! ooooh!,направо ме хвърли в размисъл бе моми4е.
Вместо да си внушаваш глупости,търси истинските при4ини за които може да страда детето ти.И не прави глупости,като е болно или не е добре потърси услугите на педиатър или лекар а не се занимавай със гледа4ки,баби4ки и други шарлатани,защото по този на4ин само можеш да навредиш на беб4ето ти Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 17 592
 Rolling Eyes

Порасни.

Детето ти има нужда от майка, не от истерична бабичка.

# 38
  • Мнения: 1 303
А къде се пипаш като излизаш Embarassed,да не се пипаш неправилно или не където трябва  Blush



# 39
  • Мнения: 2 821
потърси някоя бабичка да пребае на детето,те си знаят като кажете,че е за уроки.

 Joy
Знаят си те, много добре им знам заклинанията против уроки, нали и аз като дете все съм била урочасана  Wink . Добре де, ще ви кажа най-ефикасното, поне да си баете сами на децата и да не плащате на бабички: Кой урочи, К*Р да мочи! Сериозна съм, точно това казват, има и едно друго за космите по оная работа.
Хехе...много яко ooooh!

# 40
  • Мнения: 1 554
А къде се пипаш като излизаш Embarassed,да не се пипаш неправилно или не където трябва  Blush





 Shocked

вярвам ,и не вярвам Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 10 328
Ами ще реве. Като вярваш, че го урочасват редовно ти се изнервяш. Предполагам, че вече всеки ден след разходка го чакаш да ревне. Малкото го усеща и то се изнервя. И баенето ти помага на теб, ти се успокояваш и съответно по-рационално поемаш грижите за бебчо. Не си внушавай глупости.

А, да, да ти помогна - прабаба й на мойта щерка й измива лицето със студена водичка след като е ходила при много хора. Против уроки един вид.   Wink Ако някога е имало ефект, то аз го отдавам на ефекта на банята - като се изчистиш ти олеква и кротваш. Аз не я мия баш специално по лицето, просто я накисвам в коритото. Mr. Green

# 42
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ако наистина го вярваш- отиди на църква, разкажи там какво те притеснява, ще ти кажат какво да правиш.
А иначе, след излизане може да измиваш лицето на детето със студена вода, три пъти, отдолу- нагоре.

# 43
  • Мнения: 262
И аз не вярвам в уроки, измишльотини от едно време. Смешна работа. Колкото до плача при прибирането от разходка, ми то всяко дете обича разходките, нормално е. На мен дърто магаре не ми се прибира на затворено ама няма как в апартамент сме. Живот и здраве една малка къщичка, с едно малко дворче...мечта голяма    Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 1 890
  Laughing Големи бисери в тая тема.  Joy  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт