Помощ,помагайте.Много ни урочасват!!!

  • 28 745
  • 339
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
И на мен ми е интересно по какво разбра, че всеки ден детето ти е урочасано.
Отиди на църква да ви четата молитва за здраве. Това може да те успокои.

# 16
  • Мнения: 10 012
Пързалка Joy



# 17
  • Мнения: 1 054
Ако спреш да вярваш на тези глупости, ще спрат да те уручасват.
Тъкмо това идвам да кажа и аз... Докато вярваш, че те урочасват няма как да спре това "урочасване"... Баба пък е научила мама да ни... "лизне челото" след разходка... Всъщност никога не съм вярвала в урочасванките, но странно винаги съм вярвала, че "лизването" помага и никога не съм се чувствала зле след това. Лизваш си палчето и погалваш детето по челцето във формата на кръст... 3 пъти... Може да ми се смеете, ама ей това знам  Peace

# 18
  • Мнения: 17
Ми да ви кажа, попринцип не вярвах на такива неща.До последно съм се надявала това да са глупости, но уви. По какво съдя ли? Ами по това , че като  сме на  разходка, и като се приберем е един неистов рев, просто няма успокоение датето, какво ли не му правя,галим се, прегръщаме, пеем, но рева си продължава,и реве все едно го колят(така да се изразя),не може да си поеме дъх от рев.Попринцип бабами бае на яйце и като и се обадя да му чукне яйце и след няма и 2 минути всичко отихва, все едно нищо не е било. Чува ла съм,че с кръщине всичко ще мине, дали наистина е верно.

# 19
  • София
  • Мнения: 289
Ми те другите са ти го казали много хубаво, когато спреш да вярваш в тези неща тогава детето ти няма да бъде постоянно урочасвано  Peace
Моя син когато има контакт с повече хора след това също е неистов рев, но това не е защото го урочасват, а защото просто му идва в повече многото хора - все пак всеки излъчва енергия била тя положителна или отрицателна. Голяма част от малките деца и бебетата не могат да понесът толкова много емоции и различни/нови и интересни неща и като им дойде в повече започва големеят рев, все пак нали знаеш, че за тях всичко е ново и неизвестно.
Моят брат е бил същия и затова до определено време майка ми и баща ми са ограничавали срещите му с повече хора, после всичко си е тръгнало нормално.

И отиди на църква....

# 20
  • Мнения: 568
След осем дневен престой в болница от един обикновен вирус ,който се очакваше да отшуми за 2-3 дни и дългите часове на системи, и чудене защо нещата се влошават повярвах ,че може да те урочасат.Ако на възрастен  човек може да се внуши на дете на 2-3 едва ли.След като беше баяно на детето имаше подобрение веднага.Моя съвет е светена вода от църквата или човек ,който наистина знаеш ,че помага.За повече по въпроса ми пиши на лични не ми се водят глупави спорове.

# 21
  • Мнения: 14 654
потърси някоя бабичка да пребае на детето,те си знаят като кажете,че е за уроки.

 Joy
Знаят си те, много добре им знам заклинанията против уроки, нали и аз като дете все съм била урочасана  Wink . Добре де, ще ви кажа най-ефикасното, поне да си баете сами на децата и да не плащате на бабички: Кой урочи, К*Р да мочи! Сериозна съм, точно това казват, има и едно друго за космите по оная работа.

# 22
  • Мнения: 568
потърси някоя бабичка да пребае на детето,те си знаят като кажете,че е за уроки.

 Joy
Знаят си те, много добре им знам заклинанията против уроки, нали и аз като дете все съм била урочасана  Wink . Добре де, ще ви кажа най-ефикасното, поне да си баете сами на децата и да не плащате на бабички: Кой урочи, К*Р да мочи! Сериозна съм, точно това казват, има и едно друго за космите по оная работа.

 Joy Joy JoyТова направо ме разби .Съгласна съм има много шарлатани Joy

# 23
  • Мнения: 4 335
Аз вярвам в такива неща,ама баш пьк всеки ден да е урочасана Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 826
Опитай се да намериш друга причина за постоянния плач на детето ти - гладно ли е, жадно ли е, мокро ли е, колики ли има, зъбки ли му растат или просто иска внимание. Нормално е след разходка и съприкосновение с повече хора бебчето да е нервно, то и при големи хора се получава Mr. Green Осигури му възможно най-спокойна атмосфера. И се пробвай да не проектираш суеверията и страховете си върху детето, защото ако вярваш нещата се случват и след време може и то да повярва, че е "урочасано". Знам, че това е защото си му майка и се притесняваш но... вярвай в хубави неща  Peace Успех! Hug

# 25
  • Мнения: 1 900
Ако спреш да вярваш на тези глупости, ще спрат да те уручасват.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Опитай се да намериш друга причина за постоянния плач на детето ти - гладно ли е, жадно ли е, мокро ли е, колики ли има, зъбки ли му растат или просто иска внимание. Нормално е след разходка и съприкосновение с повече хора бебчето да е нервно, то и при големи хора се получава Mr. Green Осигури му възможно най-спокойна атмосфера. И се пробвай да не проектираш суеверията и страховете си върху детето, защото ако вярваш нещата се случват и след време може и то да повярва, че е "урочасано". Знам, че това е защото си му майка и се притесняваш но... вярвай в хубави неща  Peace Успех! Hug

Съгласна съм на 100%,а напълно възможна е детето ти просто да е "ревливо".На моя приятелка бебето не млъкваше сигурно до като не стана на година.Тя такава трамва изжива с това реване 20 часа от 24 възможни,че си остана само с него.За сведение е туркиня е-баене,гадаене и тем подобни,които са присъщи за турците не помогнаха.
Не знам коя потребителка каза за плюнчене на пръст и правене на кръст на челото,но това веднъж го направиха на дъщеря ми като новородена и просто не знам как не то отнесе въпросната дама ooooh!
Не вярвам на такива неща както и на никакви други суеверия Naughty

# 27
  • Мнения: 46 517
... По какво съдя ли? Ами по това , че като  сме на  разходка, и като се приберем е един неистов рев, просто няма успокоение датето, какво ли не му правя,галим се, прегръщаме, пеем, но рева си продължава,и реве все едно го колят(така да се изразя),не може да си поеме дъх от рев ...

Напълно нормална реакция при бебе, след разходка са превъзбудени и уморени, не могат като теб да се сетят, че трябва да седнат и да си починат, а реват, рева е начина на бебето да общува.
Детето ти е малко, тепърва ще има болести, нерви и проблеми, колкото по-малко е връзваш на глупости, толкова по-добре за теб ... и за него.

# 28
  • Мнения: 83
НЕ вярвам  Stop Stop на уроки.

# 29
  • Мнения: 6 713
Аз съм  #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт