АВГУСТ е тъй далече, а в коремчето расте мъничко човече! №5

  • 15 023
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 510
Краси,Роси много съжалявам милички .Аз казах в началото че мен много ме е страх от това защото и ние минахме по този път миналата година . Все още не мога да се зарадвам несъм ходила да чуя сърчице но предния път си имахме и пак не се получи . Ужасное но този път се моля да успеем защото незнам дали ще имам сили да пробвам още веднъж ,а и след нова година подхващам 36.
Дано бог ви донесе нова радост и тя да е успешна,а на всички останали дано сме заедно до края и да се радваме на живи и здрави бебета Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 1 248
Роси, Краси - мили момичета, ужасно съжалявам за случилото ви се....  Cry Знам, че думите нищо не значат за вас в момента... просто незнам какво да кажа. Cry Sad Надявам се това да е било за добро и скоро отново да се присъедините към отбора на чакащите мамчета...  Praynig

# 272
  • Мнения: 9 973
пускам НОВАТА ТЕМА
но да изпишем тази страница първо  Peace


Ако не се включа пак:Весело посрещане на новата година!!!!!!!! Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 50
Весело посрещане на 2009,само хубави новини да носи,всяка от нас да стане мама на едно(или две) прекрасно човече smile3521

# 274
  • Мнения: 9 973
и да няма повече тъжни новини

# 275
  • София
  • Мнения: 540
Здравейте от мен Simple Smile
Роси, много съжалявам за лошите новини, но съм сигурна, че съвсем скоро ще имаш поводи за радост! Имай вяра и кураж, а днес все пак ти е и рожден ден, пожелай си силно и ще се сбъдне  Praynig
Аз вчера бях отново на лекар, нещо съм настинала, лекарката не беше никак оптимистична за мен Sad Каза, че стрептококите са много сериозно нещо, да си пия антибиотика и да се надявам едва ли не. Да си лекувам и настинката, да пия фервекс. А аз знам, колко е вредно да се пият лекарства, още повече, че съм в няма и 9та седмица и плодът не е защитен. Но няма как явно. Много ме е страх.  Cry Но е Божа работа всичко в крайна сметка. Сега пия антибиотик, слагам свещички и пих вчера фервекс, поне ми е паднала температурата. Не съм боледувала поне от две години, а точно сега трябваше да се случи.  Sad
Пожелавам на всички весело изпращане на старата и посрещане на новата година   Nature Sun With Face

# 276
  • Мнения: 9 973
 no4ko25 ,7г. не боледувах и в момента на зачеване,3седмици после на АБ,с гной в ушите и носа.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт