Гоблени-38

  • 57 429
  • 437
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 161
А ето и нещичко от мен да се отсрамя, че от доста време не съм показвала нищо :
Любимите ми три ангелчета, които сама си комплектовах :


Балеринката, която ще е подарък за моето майче :

благодарение на Дъмпи   bouquet

и още едно - неизпрано и неизгладено, което ще става сигурно на възглавничка, че стана много едро :


Има и още нещица, ама някой друг ще чакам да се похвали вместо мен  Blush А ако няма възможност да ги снима - аз съм ги снимала за всеки случай, така, че ще и помогна със снимков материал  Heart Eyes

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 12
... Купих я от магазин JYSK за 12 лева ....
Какъв е тоя магазин и къде да го намеря.Рамките са сууупер.
Благодаря, Yolinka!
И в Пловдив има JYSK - намират се страхотни неща в него и на достъпни цени (това е верига магазини със стоки за дома - мебели, аксесоари и т.н) Отдавна не съм го посещавала - май му е време вече  Wink
п.п. малко извън темата - от там си купих едно часовниче за кухнята - за 5 лв. (отивам да го снимам и ще го покажа за да придобиете някаква представа що за магазин е това  Grinning )
Ето го:


vvvitality, ангелчетата са много сладурски  Heart Eyes панамата бяла ли е? колко е голямо гобленчето - имам останала малко панама, та се чудя може ли да я оползотворя  newsm78

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 16:18 от Bilkova

# 47
  • Мнения: 161
ихаааа този часовник  е много оригинален  #Crazy Могат да се сложат най-различни щуротийки вътре  Laughing Рамчиците и те са много оригинални! И аз така като видя някакво хубаво "копче" си го вземам и после му пришивам "балтонче"както се казва....  макар, че от преди време, когато шиех наистина имам толкова много оригинални копчета купени, които си чакат да им ушия дрешките  Joy

# 48
  • Мнения: 129
И аз ще го шия това черно бебе събрала съм конците амаааааа няма време хайде Зори и ти в отбора  Laughing

# 49
  • Мнения: 0
Леле часовникът е много готин и ефектен!

vvvitality искам да те питам за трите ангелчета много ми харесаха та ако имаш схемата би ли я споделила  Praynig 

# 50
  • София
  • Мнения: 210
Момичета,  smile3501 на всички! Невероятни сте!
Vvvitality, загледах се в балеринката, защото и аз си я поръчах този път, та ми се струва, че има много малко за бродиране, а повечето е щампа. Така ли е?

# 51
  • Мнения: 161
 
ПОДАРЪКЪТ
Още веднъж голямо благодаря за подаръка и за прекрасните емоции,които ми донесе на XXXXXXXXX ,само нека ми подскаже как е популярното й име Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug


Bella, Това е моя милост.
След като пуснах писмото  и се сетих че никъде не написах ника си. doh
Аз също доста се вълнувах и чаках със затаен дъх да видя че пратката ми е стигнала по предназначение.

Да си призная - голямо проучване му ударих, и много се притеснявах понеже мойте възможности в голенарството са доста скромни ... няколко неща ми се въртяха и избора кое да е беше труден, но в крайна сметка това надделя дори и над готовите комплектовки на ДМС.
Много се радвам, че подаръка ти е доставил толкова положителни емоции, и се надявам докато си го шиеш да изпиташ още повече радостни емоции.
Разбрах аз че Прасчо ви е любимия герой и просто нямаше начин малкия Васко да не получи и той своя подарък. Почти се хващам на бас, че е бил пръв за да надникне какво има в пакета. Нали всъщност това е Коледата. Да има повече усмивки.
А, картичката -  тя е изработена е от някое момиче от  форума за благотворителния базар, а пожеланията - от мен.

Аз също с нетърпение си проверявам кутията, но още нямам известие. А пък онзи ден дори сънувах че я отварям и вътре какво да видя...очаква  ме подаръка....

Честити рожденни дни и на всички, които пропуснах от предните дни. bdbaloni
Желая им преди всичко - да са  ЩАСТЛИВИ !!!  Защото щом това е така, значи има всичко- здраве, любов, пари, късмет.
И на мен ми прави впечатление че май поне 1/3 от нас са Срелци. Наистина много рожденници тоя месец.

Аз съм "За" една срещичка за събота, стига да успея да дойда защото е работен ден, а в неделя вече ще пътуваме.

А, тази размяна на подаръци на всички създава много хубави и празнични емоции. Самото очакване и изненадата е много вълнуващо. Направо се почувствах като в детските си години. Предполагам че със всички е така.
Весела Коледа на Всички и още много подараци да получите под елхата.....   santa2


# 52
  • Мнения: 161
vvvitality искам да те питам за трите ангелчета много ми харесаха та ако имаш схемата би ли я споделила  Praynig 
tsvete79 - Заповядай  Hug

   

Аз ги ших на Аида 18 ( макар, че оригинала ги дават на Аида 14 ) и пак станаха много хубави.
А ето това са конците :
                      - ДМС :
6031              - 353
13069            - 352
12292            - 3078
12293            - 744
12306            - 977
17004            - 3747
17005            - 341
15470           - 434
11001           - В5200
ОGOLG-OJ    - с това се шият венчетата на ангелчетата. Аз използвах Anchor 303 - златисто ламе, но ДМС също имат такива ламета. Ших ги като усуках 5 нишки от конеца като мартеница и само ги прихващах на места с 1 кат от ламето.
00026          -  Аз го ших с Крейник 032 - беше ми останал от колибрито, което ших преди време, но в оригинала това е една лента - ето така изглежда - лентата в дясно :

, но може и с нещо друго подходящо блестящо да се замени.

wesi.i.gogo  - Балеринката е щампа и се шие само на определени места. Много бързо става.

Хипатия - благодаря за схемата на пеперудките от миналата тема  Hug

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 17:29 от vvvitality

# 53
  • Мнения: 0
Благодаря найстина са много нежни и красиви тези ангелчета  newsm51

# 54
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,
от доста време само чета и все не ми остава време да сложа и аз моите гоблени тук и да се похваля Simple Smile. Ето какво свърших последно:
http://images.kodakgallery.com/photos5177/1/14/82/80/65/6/665808214112_0_ALB.jpg,
това го шия сега:
http://images.kodakgallery.com/photos5045/1/14/72/91/71/5/571917214112_0_ALB.jpg
 а тази миниатюра набързо снощи и днес я довършвам:
http://images.kodakgallery.com/photos5045/1/14/72/6/86/3/386067214112_0_ALB.jpg

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 18:05 от ddaannii

# 55
  • Мнения: 470
Здравейте от София момичета,много дъждовно днес тук  Wink
Кетри благодарим ти за поредната чудесна темичка.
Незнайната невероятни са колекциите и на двете ви с майка ти.Всеки път с най-голямо удоволствие разглеждам албумите на всички.Съжалявам,че днес не успяхме да се видим,другия път надявам се да успеем.
ddaannii добре дошла,но нещо не ти се отварят линковете и нищо не можах да видя.
Хипатия каква програма трябва да имам  Embarassed,за да ги отварям?

# 56
  • Мнения: 2 924
Здравейте от София момичета,много дъждовно днес тук  Wink
Кетри благодарим ти за поредната чудесна темичка.
Незнайната невероятни са колекциите и на двете ви с майка ти.Всеки път с най-голямо удоволствие разглеждам албумите на всички.Съжалявам,че днес не успяхме да се видим,другия път надявам се да успеем.
ddaannii добре дошла,но нещо не ти се отварят линковете и нищо не можах да видя.
Хипатия каква програма трябва да имам  Embarassed,за да ги отварям?

Pattern maker ти трябва.
Това е програма за дизайн на схеми за гоблени, но същевременно се ползва и за пренабиране на вече готови дизайни.
Дадох ти линка, защото ако ползваш така направената схема ще знаеш и кой номер мулине да ползваш.
Програмата можеш да я свалиш от тук
http://rapidshare.com/files/86192057/pattern_maker_PRO_V4_06.zip.html


Следвай инструкциите, които съм написала тук
и особено написаното под червените букви:)
Непременно излез от интернет при инсталирането. В противен случай ще ползваш програмата само няколко дни.

# 57
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ох,изкривих се днеска,но...пък остана само контура и край. Wink

ddaannii ,
здравей и добре си дошла при нас.И аз не виждам снимките ти. Hug

Ива_Николова ,заминали вече..

# 58
  • Мнения: 68
момичета извинявайте Embarassed ето ги отново:


# 59
  • София
  • Мнения: 9 850
Момичета, страхотни красоти сте показали  Hug
Ива_Николова, живот и здраве.. цялата нова година е пред нас Wink
Аз може ли да помоля за схемите на котенцата? И на меченцата също Simple Smile Извинявайте, момичета, толкова сте много и все красоти показвате, че все не мога да ви запомня, не ми се сърдете  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт