Гоблени-37

  • 54 294
  • 451
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 161
Лелеееее не мога да си представя форума да го няма.... #Crazy ще се поболея.... ooooh!
Ако решат да ни закриват и да се местите някъде другаде из дебрите на нета да свиркате ей, че без вас не мога  Whistling  Hug

Страхотни подаръчета сте получили всичките момичета! Дядо Коледа тази година много душички ще зарадва  Heart Eyes И моята жертвичка трябваше вече да го е получила Heart Eyes , поне така ми казаха от пощата. Ще чакам да се похвали,че да се успокоя, че е пристигнал здрав и читав, щото има малко чупливо нещо вътре  Mr. Green

Хипатия, може ли схемичката на тази красота с пеперудките :

# 436
  • Мнения: 59
Здравеите, сладурки!  love001
И аз се моля  Praynig форума да си остане непроменен. Ако ни преместят другаде незнам как ще се намерим. Свикнах да си пия кафенцето с вас  Coffee, вечер като заспи детето да отмарям с вас и да се пълнят очите ми с красота. newsm09
Много хубави подаръци сте получили момичета ще чакам да показвате вече ушити и аз ще започвам моето подаръче.
Лека вечер smile3524

# 437
  • Мнения: 470
Момичета мноооооооооооооооооооого ви благодаря   bouquet,знаех си че мога да разчитам на вас.И сега наистина съм затруднена в избора си.Тя обича коне,в момента шие един такъв но незнам как се казва.Първоначално мислех да и направя колекцията от кончета миниятюрки на Здравчето,после се загледах по чашките,които Гуди ши, а сега ги шие poepie ,във връзка с това искам да помоля ако някой има схемичките на тези три чашки,да ги сподели с мен,защото стария линк от Ина в дъмп.ру не се отваря.Да не си ги сваля тогава  Close.Получих предложение и за молитва за дома,това също много ми допада,та ще видя накрая какво ще е.Ако успея да и направя повече от едно ще е супер.
Аз между другото уших още две гобленчета от Малката мадона,няма да ги показвам,защото ги знаете,теса подарък за мама и за свеки  Grinning.
И още нещо към Софиянки,понеже утре сутрин пътувам за София - 2 дни ще съм там,искам да попитам край халите някъде има ли магазин на ДМЦ.Мога ли там да намеря черна панама и ако можете да ме ориентирате колко от нея ще ми е необходима за всеизвестното Марулкино бебе  Grinning.Надявам се не съм много нахална,моля да ме извините   Praynig.И ви благодаря предварително  Hug
А за форума нямам думи,моля се само наистина нещата да не се променят.Както някой по назад в темата каза и аз си лягам и ставам със форума  Praynig.
Само да спомена,Дядо Коледа още не е дошъл  Wink,дано да дойде докато ме няма и като се върна да ме изненада  Laughing

# 438
  • София
  • Мнения: 9 850
Около Халите е магазина на ДМЦ Simple Smile Там има всичко, което ти трябва - един рай за хора като нас Crazy Само че не мога да ти го обясня точно, много съм зле... Трябва да хванеш трамвай номер 20 или 22 за една спирка (май?) и после продължаваш по посока паркинга (т.е. с гръб към пазара). Продължаваш по него и се оглеждаш. Отдясно трябва да ти се пада, но гледай, защото аз без малко да го пропусна  Mr. Green
Ох, дано ме разбра, че... Simple Smile
Хайде, софиянки, да си направим среща? Ето, вижте, прииждат насам "чуждоземки"  Mr. Green
Ето всички гоблени, които намерих, които сме правили аз и майка ми - мои и нейни

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 23:59 от neznainata

# 439
  • Мнения: 470
neznainata    Peace разбрах те,мисля че го знам кой е магазина,сега като се замислих,точно май на един ъгъл на една сграда се падаше или нещо такова.Мисля,че даже имаше и ушити готови гоблени в него. Hug
А за среща нямам нищо против,но ще мога единствено утре следобед може би,защото 7.30 ще тръгнем от Русе и живот и здраве до обед сме там.Ще съм с моята шефка,която ще води малкия по изследвания ,а аз ще съм свободна.В петък няма да мога защото тогава аз ще ходя по разни такива и после ще се прибираме обратно.
Ще си пратя тел. на neznainata на лични,ако нещо все пак решите ,може да ми се обадите.Ще се радвам да ви видя  Hug

# 440
  • Мнения: 2 925

Хипатия, може ли схемичката на тази красота с пеперудките :



сложих я тук  Simple Smile

Ива_Николова,
не знам кои чашки искаш, но преди известно време слагах едни тук
А това е схемата им преработена с Паттерн Макер

# 441
  • Мнения: 470
Хипатия точно тези ,благодарско  Hug
Обаче имам проблем с разархивирането на файла на Паттерн Макер.Изтеглям го,разархавира се,обаче като го отворя и нищо не се вижда,но на свойства виждам че има КВ,а не отваря нищо. newsm78

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 00:59 от Ива_Николова

# 442
  • Мнения: 720
Хипатия , много са красиви тези пеперуди  Peace благодаря за схемата  Heart Eyes

# 443
  • Мнения: 439
Добро утро в този ранен час!
Влизам тихичко да ви кажа...не немога тихичко,ще го изкрещя
ПОЛУЧИХ СИ ПОДАРЪКА!!! newsm44 newsm44 newsm44
СТРАХОТЕН Е,БЕЗКРАЙНО СЪМ ДОВОЛНА!
сега ще ви разкажа,за да се посмеете...прибираме се към 17.50ч и аз разбира се задължително пъхам ключа в пощенската кутия и о,чудо имам съобщение от 8 до 18ч.да отида да си получа малък пакет от пощата.Само измърморих на мъжа ми,че излизам за малко и хукнах.Е момичета така не бях бягала от години,пощата е на около 300-400 метра от нас.Отивам аз вратата затворена и заключена и един чичко-дедко стои вътре и поглежда съмнително,като ме видя да размахвам съобщението се смили  и ми отключи...успях да стигна до гишето.Там една леля сигурно 5 минути търси пакета,а аз щях да изгоря от нетърпение Crazy
Грабнах го и уж вкъщи щях да го огварям,но не можах да се стърпя още по пътя надникнах...
Подаръкът ми е страхотен,сега ще ви го покажа,а вътре имаше и много хубава картичка,благодаря за страхотното пожелание и един Прасчо.Бонбоните и от двете пакетчета бяха изядени от Васко за по-малко от 10 минути,днес ще купуваме още...А понеже Прасчо му е любимият герой снощи не му слизаше от ръцете и естествено легна да спи с него Mr. Green
а ето тук можете да видите снимки:
ПОДАРЪКЪТ
Още веднъж голямо благодаря за подаръка и за прекрасните емоции,които ми донесе на Румяна Гълъбова,само нека ми подскаже как е популярното й име Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 08:03 от bella_

# 444
  • Мнения: 2 925
Хипатия точно тези ,благодарско  Hug
Обаче имам проблем с разархивирането на файла на Паттерн Макер.Изтеглям го,разархавира се,обаче като го отворя и нищо не се вижда,но на свойства виждам че има КВ,а не отваря нищо. newsm78

a програмата имаш ли?

# 445
  • sf
  • Мнения: 10 194
Ива_Николова , нямаш нужда от трамвай- пеша ще стигнеш по-бързо. Близо е.
Вървиш по пИротска, Халите са ти отдясно. Като стигнеш до Женския пазар веднага завиваш влявао. Това е "Ст. Стамболов", има паркинг там. Вървиш си по тротоара и търсиш магазина, малко преди булеварда е. Успех!

# 446
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Добро утро момичета!
Мога ли да помоля някоя от вас ако е рамкирала сама гобленчето си с рамка от Магазините по левче да снима гърба на гоблена си или долу горе някакво обяснение да даде. Сега като шия зеленчуците си мисля - те стават малки, а тука някъде по нашите левчета виждах много хубави дървени изчистени рамки. Аз си ги представям точно рамкирани с по- тесни рамки в бежов цвят, защото на свеки шкафчетата са такива.
Подаръците ви са много хубави със здраве да си ги употребите, догодина ще се включа и аз  Wink

# 447
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Заповядайте с готовите си красоти в   Новата тема.. Hug

# 448
  • Popovo
  • Мнения: 219
Здравейте.Аз от скоро съм любител на гоблеите, но имам три ушити и 4ят е наред да го завърша.Искам да попитам някой има ли схема и коците на гоблена "Арабското момиче".Ще се радвам ако някой ми я изпрати. Hug

# 449
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Здравейте.Аз от скоро съм любител на гоблеите, но имам три ушити и 4ят е наред да го завърша.Искам да попитам някой има ли схема и коците на гоблена "Арабското момиче".Ще се радвам ако някой ми я изпрати. Hug

Мама Веси, има вече нова тема, в по-горния пост на Кетри е линка към нея. Заповядай в новата тема.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт