Гоблени-38

  • 57 432
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Мили момиччета, докато се обърна и то нова тема! Бях в командировка тези дни и едва сядам да чета, но искам да честитя със закъснение  (оправдано, бях в Единбург) РД на Кетри, Здравчето и на Марти!!!!
Желая им много, много късмет, здраве (то винаги е нужно) и само хубави емоции!!!


Аз както се досещате нямах физическата възможност да шия, но от понеделник съм в отпуск и ще наваксам. И да се похваля, макар хвалбата ми да е повече към готварския форум, но си купих много сладки формички на курабийки, които смятам да изпробвам докато съм у дома следващите дни. Обещавам да ви почерпя виртуално. bowuu

# 16
  • Мнения: 59
Здравейте!
КЕТРИ благодарим за новата темичка  bouquet!
Сисаче много са сладки и картичкити и патенцата.
Цвете много е красива тази мадама.
Марулче значи имаш цяла купчина Дименшъни блазе ти Embarassed, но и аз съм се престрашила вече ще си поръчам и аз.
Здравче много нежно!До къде си с голямата красота - Тайната вечеря. Всеки път ти се възхищавам че имаш смелост да шиеш толкова голям гоблен.
Петя това момиче на скалата е много хубаво и аз мразя скучният фон.
Вчера свърших бебенцето ето го прясно изгладено

Незнам каква рамка би му подхождало, помагайте моля ви!
Много трудно се глади тази панама как я гладите сега погледнах че има черта по-средата. Гладих я под мокра кърпа.

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 12:51 от неличка

# 17
  • Мнения: 7 803
и аз нямам какво да покажа, тоя курс ме убива  Sad

# 18
  • Мнения: 2 924
курс за какво, Дъмпер?

# 19
  • Мнения: 2 343
Неличка с какви конци го ши това хубаво бебе

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 610
ketri  Hug благодарско за хубавата темичка, както винаги старателна smile3525

Момичета аз се изпльосках на първа страйница без творение, но искам да попитам:
Тези калии на черна панама колко на колко са големи и на какъв размер панама черна се шие?
Защото ако не е голям гоблена мисля на свеки да го ушия newsm78?
Еееееее пак сте сложили на първа страйничка страхотни гобленчета Heart Eyes бравооо

Аз пак се повтарям, но знам, че много мами ги шиха калиите нека една да ми отговори поне Praynig

# 21
  • Мнения: 144
 Здравейте , момичета ,
 не можах да се вредя на първа страничка , много бързо пишете бе , кога смогвате да шиете.
Здравче , много са хубави тези миниатюрки , ама чаршафа е по-интересен , дай да видим докъде си стигнала.
Марулка , фара вече се оформя , давай смело.
Незнайната , разгледах твоите гоблени и тези на майка ти , страхотни са , майсторки , аз имам две дъщери и много ще се радвам поне една от тях да има интерес към това хоби и да си шием заедно след години.
Цвете 79 , много хубава тази циганка , браво.
Петя , браво за момичето на скалата , вече ти е останало по-лесното , да не забравиш да оставиш един бод неушит !
Неличка , това бебе ми е слабост , може би рамката трябва да е в сребристо .
И накрая и аз да покажа коледните ми гобленчета
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9460344
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9460337
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9460339
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9460336
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9460338
Извинете ме за лошите снимки.


# 22
  • Мнения: 747
Момичета, зашеметявате ме с бързината и вещината си! Hug
Mira, подписах! Историята с тоя велик осеменител от подписа ти така ме втрещи; още не мога да повярвам че такава наглост, такъв гнусен гьонсуратлък могат да съществуват #Cussing out
Бебето, дето Неличка го показа завършено, аз го шия с оригиналните Мадейра. Повечето момичета май са го шили с преобразуваните ДМЦ; толкова прекрасно им се е получило че дори имам съмнение че с оригиналните изборът ми е правилен Wink Трудно ми върви, Дименшовата гейша не е спряла да ми прави знаци да я шия първо нея Laughing И честно казано, бебето ми се струва по-трудно от Дименшънката Wink, заради близките цветове от една гама. Та, Неличка, не знам защо е при теб това колебение да подхванеш Дименшъните. А и си спомням що сложни и големи неща си ушила  Hug
Момичета, ще ви покажа един гоблен, който отдавна съм завършила. Все се съмнявах че поне един ще го забележи и ще ми каже евала Embarassed Confused. Днес обаче видях че в изложбата на творби на Пикасо е показан оригинала, та придобих смелост Grinning
Ето го моя дръглив Росинант Wink:



А ето и оригинала, по който е правен:



Съжалявам че е дребничко, но друго не намерих Embarassed
Снимката я взех от изложбата, ако ви се гледа- ето:
http://netinfo.bg/index.phtml?tid=20&oid=4750&mgdi=19621

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 14:43 от Прасчо

# 23
  • Мнения: 129
Здравейте мацки чудесна нова тема-Кетри    bouquet
Само да кажа на Мира че подписах и въобще не искам да коментирам думата депутат-то си е направо псувня! Давайте момичета подкрепям ви напълно   Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, сръчни девойки  Hug и честита ни нова темичка (Кетри,   bouquet )
Аз мога да покажа само рамкираните ми гобленчета - нищо ново не съм започвала, че точа зъбки за дименшънчето от последната поръчка на Дъмпи - дано да няма проблеми с нея  smile3508
     
Снимките не са с най-доброто качество, но бързах да ги направя и да се похваля.
А като си говорим за рамки.... Yolinka, невероятно сполучливо се е получило рамкирането на коледните мотивчета - ще споделиш ли, моля, как го направи, това готови рамки ли са  newsm78
п.п.  smile3501 Браво за невероятните красоти, показани досега. Евала, момичета, страхотни сте  newsm20

# 25
  • Мнения: 747
Хехе, Йолинка, страшна котешка серия, а и рамките са чудесни Hug
Билкова, браво! Ох, Мечи-нани  Wink са ми влезли под кожата, на коя фирма са?

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 14:35 от Прасчо

# 26
  • Мнения: 0
Yolinka тези котаци много са сладки, а с рамките просто са много оригинални, браво на теб!  thumbsup Къде ги направи тези рамки или са някакъв готов вариант?

Прасчо, аз те поздравявам за трудът ти над Росинант  smile3521 изглежда все едно си го рисувала с четка и на мен ми харесва много!

Ами докато пиша и то Bilkova май ме изпревари със същият въпрос, но нищо и аз ще питам  Grinning
Bilkova рамкираните гобленчета са страхотни, а тези мечоци направо ми останаха очите в тях ! newsm03

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 14:40 от tsvete79

# 27
  • Мнения: 59
Мира, миличка бебенцето е шито с ДМЦ. И аз се подписах на петицията и аз съм потресена, отвратена и не мога да намеря думи просто..............понякога съжелявам че съм българка срамувам се от политиците ни. А колко плаках от безсилие.
Yolinka наистина рамките са супер сподели как и кой ти ги прави е не само рамките и гобленчетата в тях са красиви.
Билкова smile3501
Прасчо ами виждаха ми се сложни Дименшъните конци бодове но разгледах няколко схеми и ключове в нета и мисля че ще се справя. Ще помоля Дъмпи да ме включи в другата поръчка и да ми каже как става плащането ако може.

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 14:41 от неличка

# 28
  • Мнения: 7 106
Здрамейте и от мен в новата темичка, която отново е пълна с красоти   bouquet!

Аз имам още едно мини чорапче готово и вчера успях да ги оформя :



Няма да успея с другите 4, затова ще ги шия за отмора между големите гоблени  Grinning.

А ето тук и единия Кумчо Вълчо се показа вече :

# 29
  • Мнения: 2 924
[

Аз пак се повтарям, но знам, че много мами ги шиха калиите нека една да ми отговори поне Praynig

добре де, кои са тези калии?
Имам желание да ти отговоря, но си нямам на понятие за кой гоблен става въпрос:)

Прасчо,
дизайна е много оригинален.
На мен просто не ми харесва много Пикасо.
Прекалено е остър за моя вкус:)

Общи условия

Активация на акаунт