Отговори
# 240
  • Мнения: 616
РОНИ, аз я имам, ако не я намериш ще ти я пратя на мейл/скайп, дай на лични  Wink

Митака на 6 месеца е 7700, около 70 см!

Хапва с кеф плодови пюренца (синя сливка и ябълка последно) но само по 50-60 мл, и май трябва да му увелича, че не му стига... ама после пък връща, дали не се тъпче само от любов към сладкото  newsm78 на кого ли прилича...  Rolling Eyes

# 241
  • Мнения: 318
elly83,panterkata66 ,offioly мерси момичета,свалих си я, а сега ставам,че с Паола ще танцуваме и пеем  Whistling

# 242
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Гали, ако не си намерила рокличка за Дидито, ще ти кажа къде видях една и се сетих, че търсиш.
 Пък аз, нали съм направи си сам, успях да направя един костюм на Боян за малко джудженце, че нали и без това сме най-мънечки WinkОбаче фотоапарата  ми падна и прави снимки без фокус, утре ще го нося на ремонт.
 За средствата за нос се питам ,медът не е ли опасен, нали  се стича в гърлото.  newsm78
 А лайката на Боян му надуваше лигавицата.
 Ние ползваме голямо количество физ.разтвор профилактично всеки ден- около 20-30мл.,защото от климатика  му се суши носа.
 За екстремни ситуации ,когато му е запушен носа от набъбнала лигавица , най-ефикасни са адреналиновите капки, а възпалени сополки зеленикави с Тобрадекс ,но гледам да ги ползвам само когато не може да се нахрани, иначе само физ.разтвор.
 Забравих да потвърдя, че Инчока съвсем се е вталила, видях с очите си Peace
 Аз също имах една плисирана поличка с талия 60, дето я носих от детската градина до 18 год.възраст Joy сега мога на само единия крак да я намъкна. Ще дойде ред да отслабнем и ние, има надежда. Joy

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 21:22 от orhid

# 243
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Инче, пусни снимка че пусто любопитство ще ме изгрезе  Embarassed!
Аз в поли от 4 клас не съм се опитвала да влизам, ама имам един мноооого тесен панталон в които ако вляза и ще си ударя г..а в тавана   Laughing!

После по другите теми  Peace! Сега ще гладя пак  Close! Имам един диван дрехи, а не съм гладила само снощи  Shocked!

# 244
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
нещо стана и се постна два пъти  Rolling Eyes!

# 245
  • Мнения: 13
Криско в проходилката Simple Smile Много се радва в нея и си щъка, само по килима не може.





# 246
  • Мнения: 5 713
  За средствата за нос се питам ,медът не е ли опасен, нали  се стича в гърлото.  newsm78
 
Според мен да и не е препоръчително до 3год.

# 247
  • Мнения: 1 404
Хремата на Виан най-сетне мина GrinningЦял месец се проточи,тя и покашляше.вече се бях притеснила...капахме само физиологичен разтвор,купих и овлажнител,а последните дни и слагах по малко сусамово масло в ноздрите преди разходка навън(на себе си слагам така от две години през зимата и си спестявам досадни хреми.Честно казано не знам дали имаше полза от изброените неща,май по-скоро хремата си спря сама.
Мед и клеева тинктура според мен е опасно за бебета,но да каже Иринкула дали е така.
А и щях да забравя за какво съм влязла във форума......за акито бе,Алекс ака по два пъти на ден ,с нормална консистенция и цвят  Mr. Green


Да,и аз затова влязох да споделя-днес нямамЕ аки Mr. Green

# 248
  • Мнения: 616
джи джи, abc нали Simple Smile много са добри! аз вече съм им фен, и лятната количка пак тяхна ще търся! Според мен си заслужават парите  Peace

# 249
  • Мнения: 148
 Peace ето ни и нас - вече на 6 месеца - 8,500кг и 70см. Да ви почерпя, ама ако е с виното дет го пия, бързо ще ми свърши, а днес съм решила да го свърша самичка... ей така, нещо ми е депресивно... Само да ви спомена - добре, че вечерях, че бебоците са ви много сладки, да ги схруска човек. Аз мойте, често ги хрускам, ама чуждото си е друго (във всякъкав смисъл)
Айде стига съм писала глупости. Лека нощ от мен и весело посрещане на празниците, много усмивки и подаръци на малки, големи и още по-големи (демек родители) момиченца и момченца... Heart Eyes

# 250
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
джи джи, abc нали Simple Smile много са добри! аз вече съм им фен, и лятната количка пак тяхна ще търся! Според мен си заслужават парите  Peace

Според мен е Грако, ама Джи джи да каже!
Офи, лятни колички на АВС има пак там   Peace! Аз за малко да си купя такава, ама размислих и си взех PegPerego  Peace! От същия магазин си взех проходилката на АВС, ама не е такава! Супер е  Peace!

# 251
  • Мнения: 256
Orhid, кажи къде е рокличката и аз да спретна гащеризонче от нея. Дано не е само една, че ще се бием с Гали!  Laughing

# 252
  • Мнения: 616
ами нещо в сайта им (на abc) не им намирам малките сгъваеми колички  newsm78 Много бяха яки. Дано в магазина да има. Стават като чадърче като се сгънат, а ние нали сме мобилни, трябва да си имаме, да си тикаме навсякъде, дет' се вика и по маршрутката до Стара Загора мога да я кача  Joy

# 253
  • Мнения: 11
Здравейте аз пак се поизгубих ама тати като е почивка и няма как  Embarassed.
Момичета стига с тези спорове /да знаете че в доста други теми ни обсъждат и присмиват за това/ .
smile3532
Честити месечинки и зъбчета на всички ние още сме недоспали и беззъби  Close.


offioly - добре дошла пак скоро се замислих къде си . Hug/но видях от снимките че сте си изкарвали добре/  незнам дали ти казах но новата причиска много ти отива Peace

АтинаЕли- моето село е близо до твоето Гулянци  Laughing.


Е това е за днес че ми е време за едно винце и да лягам
ves_77 както и на др. НАЗДРАВЕ Wine Glass

# 254
  • варна
  • Мнения: 1 395
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=384521&cat=31имаше и за момченца две коледни ,но на Божидар, ще са малки. Може при по-горния размер да разгледаш.

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 23:15 от orhid

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт