!!! Дрехи Втора Употреба !!!

  • 86 174
  • 343
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 096
Мен тези магазини така ме разглезиха, че Манията ми се вижда скъпа сега  Stop
В Show Mod си купих днес чанта, шал и пуловер за 10лв. Килограма е 15лв в деня на зареждането

# 301
  • Мнения: 150
Unknown, пак заповядай Simple Smile
Сега и мен някой ако ме подсети за читави пердета..
marettto, убягнало ми е..този Show Mod къде се намира?

# 302
  • Мнения: 5 096
За пердета: на бил. Христо Ботев, точно срещу Син Сити има Шик Шик, в който продават само чаршафи, покривки, кърпи и пердета. Може би там ще има нещо.
Иначе show mod има на няколко места- на Стамболийски и Одрин(до скоро беше магазин за мебели), на Христо Ботев( бившата Даная), в безистена срещу ЦУМ в сградата до метростанция Сердика

# 303
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 764
В Пловдив на Васил Априлов има един огромен магазин. Два-три пъти съм влизала, ак осе поразтършува човек, наистина ще открие добри попадения

# 304
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Пердета си взех наскоро от Хуманата. Едното беше 260/200, бежаво, тюл и рязана бродерия (10 лв.), страхотно, много красиво, само че ми дойде дълго и го дадох на майка ми.  Simple Smile След това си взех 2 светло сини, отстрани и долу с къдрички, 2-те за 14 лв. Отгоре са си с тази лента за набиране, само си купуваш от тези "заключващи" се кукички, переш и закачаш.
Също така за 22 лв. си взех вълнено палто, класическо с 3 копчета, якичка и цепчиза отзад, до коленете, много тъмно сиво почти черно на Sisley. Супер съм доволна от тази си покупка.
Искам да ви запитам, вие сутиени или потници купувате ли си от тези магазини?

# 305
  • Мнения: 64
Честно казано спалното бельо ме е изкушавало, но никога не съм си купувала. А за бельо и сутиени, дума да не става. Някак си ми е гадно.
Сега предвид свиването на семейния бюджет,  започнах да си купувам китайско или турско бельо.
Няма как , трябва да я избутаме кризата      Hug

# 306
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Аз никога не съм виждала в такива магазини да продават бельо изобщо  newsm78
Все пак по-добре е бельо да не се купува от там.

# 307
  • Мнения: 385
Аз никога не съм виждала в такива магазини да продават бельо изобщо  newsm78
Все пак по-добре е бельо да не се купува от там.
Чувала съм че ХЕИ не разрешавало продажба на бельо или поне че има някакви ограничения, а също и на бански.

# 308
  • На ръба..
  • Мнения: 2 122
Бельо никога не съм купувала от такъв магазин, няма и да купя, то бельо от втора излиза по - скъпо от ново турско или китайско, така че предпочитам новото и евтиното Simple Smile

# 309
  • софия
  • Мнения: 379
По улици не мога да ти обясня, защото не съм запозната с тази част, но е зад Кауфланд в Дружба..1 мисля?
Като влезеш в дружбите завиваш надясно и там има един магазин за мебели,голям, стъклен..Елеком М се казва.. и продължаваш покрай него, ще видиш Кауфланд със сигурност, от ляво..И Мания-та е точно зад Кауфланд, имат си и паркинг.
Благодаря  bouquet знам къде е Кауфланд, не знаех че има и Мания там Simple Smile
а знаели кога зареждат нови неща или постоянно?
къде са тези магазини шик шик?

# 310
В магазина на Шишман и Графа Simple Smile

# 311
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Купувала съм спални комплекти за детето- долен чаршаф, плик и калъфка за единично легло- излизали са ми 5-7 лв.
Освен това имам и няколко страхотни потничета( бельо) за детето, по 50- 60 ст.

# 312
  • Мнения: 14
Напоследък съм се ориентирала към по малките магазинчета и имам страхотни попадения

# 313
  • sofia
  • Мнения: 8 946
В малките магазинчета са по-високи цените.....според личните ми наблюдения.
Но са с подбрана стока и по-лесно си намирам читави дрехи.

# 314
  • Мнения: 64
Да подкрепя и аз малките магазинчета, имат по-подбрана стока, а обичайно са и по-малко посещавани и продавачките веднага ти обръщат внимание.
Вчера посетих такъв магазин, като казах, че си търся панталон, момичето ми изкара 7-8 модела.
Нямаше нужда да ровя  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт