!!! Дрехи Втора Употреба !!!

  • 86 194
  • 343
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 64
Към момичетата от Варна:
Къде се измести Хумана?
И къкви са цените?

# 286
  • Мнения: 95
Към момичетата от Варна:
Къде се измести Хумана?
И къкви са цените?


Не знам колко ми е актуална информацията, но преди седмица магазин Хумана имаше на ул.Възраждане. За цените - не мога да кажа нищо.

# 287
  • Мнения: 2 961
Хумана има и на светофара на "Сливница" и "Отец Паисий".В бившата "Бебемания".

# 288
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Ей, че хубава тема! Аз си признавам-пазарувам дрехи втора употреба и обичам да ходя в такива магазини, изживявам се като нещотърсач на "Острова на съкровищата" Laughing

# 289
  • Мнения: 64
изживявам се като нещотърсач на "Острова на съкровищата" Laughing
И аз така мила се вживявам. Просто прекрасно ми пасва и на бюджета. Работя в офис и не мога да ходя по дънки, затова от такива магазини пазарувам ризки, панталони, поли - дрехи за работа. А за излизане си позволявам от по-добрите магазини разни нещица.
Жалко, че във Варна затвориха доста от тези магазини  Cry

# 290
  • Мнения: 585
вчера минавайки покрай ХУМАНА видях табела 50% намаление разпродажба

# 291
  • Мнения: 14
Аз ходих в Мания преди няколко дена, всички ровеха доста усилено, но аз не намерих нищо хубаво  Sad То в такива магазини трябва много време да отделиш за да намериш нещо, което си заслужава.

# 292
  • Мнения: 1 181
брей, тази тема не я бях видяла до сега. Включвам се и аз. Пазарувам от такива магазини редовно. Вече ми се е превърнало в някакъв вид страст, хоби...
В началото гледах много скептично на магазините за втора употреба, но когато малкия беше на около 1 - 1,5 г. се бях видяла в чудо със скъсаните му и лекедьосани дрешки. Купувах му все на български марки, обаче дрехата се запазваше в купения си вид само до второто - третото пране. Уж българска, уж не евтина... Тогава открих секънд хенд-а. Оказа се, че да пазарувам от там първо е финансово изгодно и второ - виждаш дрехата в истинският й вид - носена, прана, гладена, едва ли ще се свие, разпусне или изкриви след като я изпереш.
Вземала съм дрехи за из къщи и дрехи за навън, за работа, за мен, за детето. Имам много добри попадения, включително, дрехи, на които ама хииич не им личи, че са втора употреба. Бих показала и снимки, ако не ме домързи  Simple Smile

# 293
  • Мнения: 14
Кара, моля те кажи в кои секънд хенд магазини пазаруваш така изгодно, защото аз никога не мога да си намеря нищо  Cry

# 294
  • Мнения: 1 181
предимно от Мания. Случвало ми се е да си вземам нещо свястно и от други магазини, но рядко. В Манията имам страхотни попадения - или като качество и модел, или като цена.

# 295
  • Мнения: 150
Малко се отклонявам от темата за дрехите, но да сте виждали някъде читави пердета?
Местим се и като знам какви са им цените свят ми се завива..макар че влязох в един секънд хенд в Дианабад и ми казаха 150лв за перде  Shocked
Иначе ходихме във голямата Мания в дружба, от 2ра зала попаднахме на супер неща и за 10лв взехме 8 блузи, а от първа..само 2 шала и една блуза, но ни излязоха златни.
Както и да е, не съм особено очарована от магазина, има къде къде по-хубави.

# 296
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726

Иначе ходихме във голямата Мания в дружба.
Къде точно се намира този магазин в Дружба?

# 297
  • Мнения: 150
По улици не мога да ти обясня, защото не съм запозната с тази част, но е зад Кауфланд в Дружба..1 мисля?
Като влезеш в дружбите завиваш надясно и там има един магазин за мебели,голям, стъклен..Елеком М се казва.. и продължаваш покрай него, ще видиш Кауфланд със сигурност, от ляво..И Мания-та е точно зад Кауфланд, имат си и паркинг.

# 298
  • Мнения: 64
Да в петък посетих МАния до Чаталджа, взех си две поли, направо като нови и едно пуловерче за 11 лв.
Е това ще са покупките за този месец, а със спестените пари ще заведа милото на Романтичен уикенд  Simple Smile
Как да неги обичаш тези магазини  Grinning

# 299
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
По улици не мога да ти обясня, защото не съм запозната с тази част, но е зад Кауфланд в Дружба..1 мисля?
Като влезеш в дружбите завиваш надясно и там има един магазин за мебели,голям, стъклен..Елеком М се казва.. и продължаваш покрай него, ще видиш Кауфланд със сигурност, от ляво..И Мания-та е точно зад Кауфланд, имат си и паркинг.
Благодаря  bouquet знам къде е Кауфланд, не знаех че има и Мания там Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт