В БЪЛГАРИЯ ИМА 270 000 ПРАЗНИ БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ!НЕКА ПОМОГНЕМ ДА СТАНАТ ПО-МАЛКО!

  • 16 438
  • 313
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 576
Подписах  Peace

# 256
  • Мнения: 74
Подписах и препратих .

# 257
  • Мнения: 1 792
Не мога да намеря обръщение към вас, хора без душа и сърце, Депутатите гласували "против" и "въздържал се" по повод създаване на Фонд „Асистирана Репродукция"! Аз се казвам Мария и мога да бъда всяка втора жена, нали? Всяка втора жена, която не може да има дете и така близо осем дълги години. Имах късмета и щастието да срещна едни смели момичета като мен и те да ми вдъхнат от своята вяра и непремиримост, да ме насочат и подкрепят! Имах шанса да открия лекаря който сбъдна нашата мечта, и сега аз съм майка, а мъжа до мен баща на нашия малък син . Защо ви пиша? Пиша с ясното съзнание, че няма да прочетете моето писмо. Но то е ВИК! ВИК, в подкрепа на всички останали като мен с които се подиграхте и най-безпардонно унизихте. ВИК, който би помогнал още хиляди несбъднати мечти да се случат. Но на вас не ви трябват българи като нас-възпитани, умни и образовани. На вас ви трябва РАЯ която да работи, да пълни хазната, за да живеете охолно и пре, пре доволно! Защото и нашите деца ще бъдат като нас, невъзможни за подчинение! In vitro Неудобни. Помислете си вечер преди да заспите, за кръга от приятели...Да, да вашите! Има такива без деца, нали? Една, две двойки, повече?... Ако не за нас, за тях помислете...За близките ви. А може би и не подозирате дори, че сина ви или дъщеря ви, стоят с часове в някоя от Клиниките по Стерилитет. А там повярвайте ми има толкова много като мен, че и игла да хвърлите, не би се загубила! Не игла, хвърлете бездушето си като взрив и бъдете сигурни ще убиете поне половин милион българи които няма да ви пречат. Защото бездушието ви убива и малката ни надежда за дете. А ден без детски смях, убива всичко! Всяка жена с тъжен поглед която срещнете на улицата може да бъде Мария, и тя да бъде като мен! Мария Везарова

ТОВА МЕ РАЗПЛАКА

# 258
  • София
  • Мнения: 2 245
Невероятно силно, Мушморок! От къде е?

Вижте и това    ooooh!

# 259
  • Мнения: 3 294
Подписах и тази петиция Peace

# 260
  • Мнения: 1 699
Мушмурок мисля че няма да има човек прочел това писмо,който да не се разчувства.Това писмо е ........ не не просто нямам думи .Много много ама много ме разчувства.Дано успее да разчувства и депутатите , които така с лека ръка решиха да ни лишат от смисъла ни в живота.Защото според мен те точно това правят.

# 261
  • София
  • Мнения: 2 908
Е как може такова изказване,потребител titimich от форума на Слави,как може да казва мошенник на д-р Стаменов  Close


Слави Слави Ти Позволи един мошенник Д-р Стаменов и А.Първанова да те манипулират като малко дете.
Срамувам се от теб

# 262
  • Мнения: 1 365
Мушморок, много силни думи!!!  Cry Cry Cry

# 263
  • Мнения: 1 612
Момичета, може ли да се обединят петициите?
Аз я разпратих на всички познати, сега ще пусна и втората, но все пак?

# 264
  • Мнения: 353
Lilia_n_s,
Момичето, което е пуснало първата петиция е писало до администраторите на сайта, на който е поместена с такава молба и сега чака да и отговорят.

# 265
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Подписах и аз Peace

# 266
  • София
  • Мнения: 375
Получих отговор от администрацията на сайта за петиции, а именно

Zdraveite,

nevyzmojno e da se prehvyrliat glasove ot edna peticiq kym druga... vse pak horata sa se podpisvali pod opredelen tekst, nishto che ideata e ednakva.

Pozdravi

Ако събере много гласове ще я внесем заедно с официалната и готово...

# 267
  • Мнения: 1 612
Дано да има ефект!  baby_neutral

# 268
  • Мнения: 453
Подписах аз и моя съпруг, сега ще препратя и на приятели и познати!

# 269
  • Мнения: 740
Искам да споделя нещо, което ме дразни неимоверно в този скандал "ин-виво".
Днес чета, че Здравната комисия се извинила с декларация на жените, страдащи от стерилитет.
Добре, но защо навсякъде говорят за стерилни жени, жени с проблеми и прочие.
Е, хубаво, аз проблеми нямам, но също ми предстои ин - витро. Никой ли не забелязва, че съществува и мъжки стерилитет и че е в не по - малък процент причина за пристъпване към АРТ процедурите?
Дразня се много.
Извинявайте, но трябваше да го споделя

Общи условия

Активация на акаунт