В БЪЛГАРИЯ ИМА 270 000 ПРАЗНИ БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ!НЕКА ПОМОГНЕМ ДА СТАНАТ ПО-МАЛКО!

  • 16 411
  • 313
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 197
позволявам си да копирам един пост от друг форум и ви призовавам да застанем зад това защото заедно можем много!!!
Цитат на: spring
Как е възможно не просто един "депутат", а един мъж да си позволи подобна реплика към жена. ИДИОТИ!!!  Искам името и оставка. Не може подобна наглост да остане без последствия.
и аз искам името му или им!!! и аз искам оставки!!!

# 106
  • Мнения: 353
TATKO BARBA, вярно че бяхме малко, но постигнахме много, не мислиш ли?

Mila_2,
Много се надявам да сме постигнали нещо, но за мен е най-важно да има ефект върху гласуването на законопроекта, за да може идеята да стане нормативен акт с обвързваща сила за всички.
Да, ефет от протеста върху хората със сигурност е имало, но както знаем "нашите" "народни" избранници не са хора - те са с усещането, че са богове, които могат да правят in vivo деца  #Cussing out  и за да им се наложи волята народна следва да бъдат "хванати за гушата" както направиха таксиметровите шофьори като блокираха столицата. Защо, ние по-малко ли сме от шофьорите или по-глупави, че да не бъдат уважени нашите искания - не сме, но не сме така единни като тях - в това е проблема.
Време е да "изхвърлим боклука" както пее Слави, но за целта пак казвам - трябва да сме единни.

# 107
  • Мнения: 646
Искам да изкажа благодарност към всички,  който дойдоха и ни подкрепиха.

# 108
  • Мнения: 3 294
Какви богове ... ужас , тези свине и деградирали хора .... с извратено мислене ... наистина заслужаваме техните оставки , но надали ще са толкова доблестни че да се сетят сами  #Cussing out #Cussing out
На мен ми е мъчно че по другите подфоруми не срещнах подкрепа ... все едно моите коментари не бяха прочетени ... защо трябва да разчитаме само на хората които са били или все още са в нашето положение  ooooh!

# 109
  • Мнения: 284
"елате в градинката на БТВ в сряда 17.12.2008.г. в 19.30.часа. ЧАКАМЕ ВИ! "

Елате и утре за да покажем че можем да сме единни

# 110
  • София
  • Мнения: 2 908
Момичета всичко беше страхотно снощи и много вълнуващо,хиляди благодарности за докторите, за Ани Зашева,Радина Велчева и разбира се за Слави и екипа му,има светлинка в тунела.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357088.0;topicseen

# 111
  • София
  • Мнения: 167
Да, и аз съм една от тези 270 000! Много мило ми стана като ви видях снощи и много се рзавълнувах. БРАВО! Толкова надежда дадохте и кураж. Трябва нещо да направим за тази държава за да може като дойдат нашите бебета ( а те ще дойдат! ) да бъде прочистено от тази измет крадлива дето ни управлява. Благодаря за надеждата, която дадохте вие, момичета, вие скъпи доктори и ти Слави и твоя екип!   bouquet Успех на всички от сърце!

# 112
  • Мнения: 74
TATKO BARBA, аз съм напълно съгласна с теб, трябваше да сме повече, но това което постигнахме не е малко, новините на БТВ в това време са с най-висок рейтинг на гледаемост а въздействието което Слави направи е невероятно, просто не си представям по добра "реклама" от тази на това което правим, горещо се моля да даде и резултат, защото се надявам да са го гледали и някои от нашите 'мили" депутати, които ще гласуват в пленарна зала закона.
С две думи ме е обзел оптимизъм, който като нищо ще рухне в сряда.
Що се отнася до депутатите, нямам думи, наглостта им е безгранична, не ми се коментира защото започвам да се питам какво правя в тая държава.
Присъединявам се към твоя призив към всички с репродуктивни проблеми да се обединим в името на нашата мечта.

# 113
# 114
# 115
  • Мнения: 9 973
и аз съм с вас,въпрекии,че ми е късно в този час Tired Peace

# 116
  • Мнения: 98
Аз също ще дойда утре HugВсе пак и аз минах през борбата година и половина и това е част от живота ми която никога няма да забравя!

# 117
  • Мнения: 1 622
И ние с мъжа ми бяхме снощи и се радвам на предложението да се съберем отново утре вечер от 19-19,30 ч пред БТВ. А искате ли да пеем "Нека бъде светлина" на Подуене Блус Бенд? Мога да донеса CD плейър, а може всеки да донесе и друга тематична музика? Защото снощи малко нямаше настроение сбирката, нека утре да покажем на какво сме способни!
 

# 118
  • София
  • Мнения: 12 554
Парламентът отхвърли законопроекта. Фонд няма да има. НДСВ и опозицията напуснаха залата.
Съжалявам, момичета!  Sad

# 119
  • Мнения: 284
nana77 кога е станало ясно

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт