В БЪЛГАРИЯ ИМА 270 000 ПРАЗНИ БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ!НЕКА ПОМОГНЕМ ДА СТАНАТ ПО-МАЛКО!

  • 16 439
  • 313
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 453
ЯВНО СМЕ ПОПАДНАЛИ НА ТОЧНОТО МЯСТО МОМИЧЕТА!   bouquet за Слави и екипа му! За нашия проблем не трябва да се говори като за болестно състояние, при положение че решението на проблема води до толкова положителни емоции и появата на нов живот. Гледах снощи шоуто и плаках през цялото време. Плаках за двете ми неродени бебчета и за това през което преминаваме за да стигнем до заветната цел.  Hug

# 91
  • Мнения: 284
Браво на Слави и екипа му Peace
Браво на др Стаменов, др Владимиров, др Табакова, на Ани , на всички вас който дойдохте вчера
Заедно ще успеем момичета,заедно ще преборим бездушието и безхаберието на политиците.И няма да се отказваме да следваме мечтите си и да се борим за тях.Ние заслужаваме да прегърнем нашите деца
 smile3501

# 92
  • Враца
  • Мнения: 5 215
Невероятно се получи и протеста и Шоуто на Слави.
Много се развълнувах.
Благодаря на всички, които са отделили време да участват в създването на законопроекта, на всички, които отидоха вчера на протеста, на лекарите!  bouquet  bouquet  bouquet Страхотни сте!

# 93
  • Мнения: 452
Браво момичета,
Бяхте страхотни  Hug разплаках се като ви гледах ......
Слави .... благодаря и на теб и беше толкова искрен .... Hug а сценаристите ти се невероятни  Hug
Прегръщам и Ани, д-р Табакова, д-р Стаменов, д-р Владимиров  Hug

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 271
Бях там.
Радвам се ,че видях познати от форума, че имаше толкова хора.
Когато се прибрах гледах шоуто на Слави. Бях изненадана и трогната от сериозността и позицията, защитаваща тази кауза. Той отдели доста време на проблема, и направо се издигна в очите ми, когато остави отворена вратата за следващо предаване след очакваното гласуване. Ако това не разбуни духовете, не знам кое би. Мисля, че постигнахме успех.

Сега стискам палци за гласуването в сряда.

Ако случайно в парламента си мислят newsm78, да не приемат закона - Следващия път сме там. И ще бъдем повече.
Няма да се предаваме.

 Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 1 197
сега, като се връщам на зад и гледам репортажа има едно нещо, което не е точно според мен и според мъжа ми също. навсякъде се говори за ''майките'', ''жените с празни колички'', тук ще намеся и вечния коментар на Милен Цветков - ''Филип, който толкова много обича съпругата си, че направи всичко възможно за да и подари едно ин витро'' не сме съгласни с тази гледна точка!!! това не е проблем на жените а на семействата, още повече снощи на протеста имаше, може би, дори повече мъже!!! проблема е общ!!! това за мен е поредния знак за неразбирането на проблема от обществото

# 96
  • Мнения: 1 765
Мили момичета,
съжалявам, че не успях, но не очаквах да чакам час и половина пред кабинета на доктора ми  Confused
Изпратих картички, но много ми се искаше да дойда на самия протест...
Аз също би трябвало да се присъединя към вас официално, както Радето... Hug

# 97
  • Мнения: 353
Уважаеми съфорумки,
с настоящото искам да изразя своето разочарование от вялата подкрепа или по-скоро липсата на сериозна такава на една толкова благородна инициатива. Вярно, че срещата се организира много бързо, но съм сигурен, че много от вас, които са в София или в близост до нея можеха да се отзоват.
Винаги съм се изумявал каква е тази способност на българина непрекъснато да се оплаква колко несправедливо някой се е отнесъл към него, а да е така бездушен и безотговорен, когато има възможност да помогне и то за кауза, която пряко ще повлияе върху живота му.
Много се надявам следващият път когато се организира такава инициатива да видя всички вас там - на протеста, защото, ако не сте разбрали в България може да се наложи едно мнение само и единствено, ако е подкрепено от всички единодушно и това е заявено демонстративно - справка - таксиметровите шофьори в София. Непонятно за мен е как 270 000 двойки не могат да повлияят за взимането на едно рационално решение, което ще гарантира разходването на отпуснатите средства, а далеч по-малобройните таксиметрови шофьори успяват за един ден да си издействат увеличение на цените, и то при положение, че сочат като аргумент факт, който не оказва влияние върху техните разходи (показването на цената на бензина, при положение, че 95% от такситата са на газ или метан).
За тези, с които се видяхме на протеста ( Хоуп, Мира Simple Smile Galka, Marinex),, както и с тези които се видяхме, но не се познахме - благодаря ви момичета и момчета, че макар и в толкова лошо, ветровито и студено време вие се отзовахте и подкрепихте тази инициатива. Дано Господ ви се отблагодари като сбъдне вашите мечти и час по-скоро ви дари с тези многоочаквани ангели     Hug Hug Hug

# 98
  • Мнения: 4 700
TATKO BARBA   Hug

Прочетох, че и в сряда се органиzира протест. Не съм в БГ и не мога да дойда, но дано тоzи път сте повече. Хайде да им покажете, че не сме малцинство, че не искаме вече да си мълчим, че на всеки му е омръzнало от обеЩания. 

# 99
  • Мнения: 315
Дълбоко се покланям и браво на всички !!!! Hug
Аз не бях в София,за да дойда при вас.Бременна съм от инвитро и знам колко е силна болката и желанието да имаш дете.
България повече не трябва да спи,младите хора трябва да покажат на политиците,че ги има!Не трябва да позволим да се гаврят със най-свещенното нещо-децата!Впечатлена съм от отношението на " Шоуто на Слави "-браво на тях и се моля да продължат по тази тема.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 197
някой знае ли нещо повече за сряда?
мисля по въпроса, ако знаем в сряда по кое време ще гласуват да се съберем пред парламента с колички и свещи?

# 101
  • Мнения: 1 765
TATKO BARBA, аз съм далеч по-разочарована от това, че не успях да дойда...себе си мога да съдя, но другите, не... Confused

# 102
  • София
  • Мнения: 1 146
Момичета и момчета прекланям се пред всички които сте били там  newsm10  Благодаря Ви   bouquet
Аз изпратих картички до 14 правителствени организации и до контролния мейл, само два мейла са прочетени, един е изтрит за другите чакам отговор.
Дано другия път се включим всички Embarassed

# 103
  • Мнения: 74
Браво на всички,
Първо се изплаших от вида на празните детски колички, бяха много зловещи, но всички присъстващи бяха страхотни имаше невероятно настроение, което обхвана и мен и запали искрица надежда. Още ме държи емоцията от снощи и след предаването на Слави съм направо разтърсена.
Благодаря на всички лекари които присъстваха, на целият екип на Слави и лично на него, приемете моите благодарности и уважение.
Дълбок поклон за Всички Вас.
TATKO BARBA, вярно че бяхме малко, но постигнахме много, не мислиш ли?

# 104
  • Мнения: 1 371
Здравейте, момичета. Снощи бях там, подбрах и една приятелка (истината е,че приятелките ми не мислят още за деца), но ми е болно, че толкова малко хора се бяхме събрали. Разпространих новината в офиса и навсякъде, където се сетих, но колкото и жалко да е, човек се интересува от тези неща, едва когато опрат до него.

Момичета, пожелавам Ви успех. Насреща съм за всяко следващо действие от Ваша страна.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт