Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 407
Преди малко се върнах от преглед и бързам да се похваля  Grinning Имам си ембрионче с тупкащо сърчице, отговарящо точно на седмиците си. Толкова мило ми стана, когато лекаря ми показа как тупка сърчицето му  Heart Eyes Сега вече съм по-спокойна и мисля вече да си сложа лентичка Simple Smile
keit, много се радвам за теб и за тупкащото сърчице  Grinning Наистина е много вълнуващо да го чуеш.
На мен ми става лошо най - вече когато не съм яла, иначе ми се яде най-вече кисело - салати, особено зелена, и плодове. Манджите не ми се нравят на този етап.
kali 61, честито сърчице и на теб  Simple Smile Май доста ставаме с термин 03.08.  Grinning. За соковете - незнам честно казано кои са добри. Да се пазиш!
Много съм щастлива, отивам да си сложа лентичка  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 19
Честито на всички за тупкащите сърчица и нека август всички да е радваме на здрави и щастливи бебчета Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 17
Ох,момичета,това мойто вече на нищо не прилича.Тъкмо спрях да повръщам  и ме подгони едно разстройство...
Дайте съвет какво да пия,че направо нямам сили вече,два дни повръщане нон стоп,от сутринта разстройство през 15 мин.
В понеделник отивам на лекар , че ме е страх да не си направя някоя беля така.

# 48
  • Мнения: 219
Ми най добре ориз или оризова вода (за разстройството), ако можеш де. Иначе, пиши д гугъл и няма начин да не попаднеш на хиляди неща.

# 49
  • Мнения: 24
честито на всички момичета! мн се радвам че сте успели да си чуете и видите точките и сърчицата Simple Smile стискам ви палци всичко да с е развива нормално. аз вчера бях за пръв път на лекар защото се притесних от едно зацапване, още съм 5.г.с и се видя само сакче , на 29.12 съм отново на преглед за сърчице и повече подробности. изписаха ми Дуфастон и вит . Е и се надявам бебо да се развие нормално.  Praynig

# 50
  • Мнения: 265
Искам и аз да се похваля че нашето семейство ще се увеличи с още един член.....На всички бъдещи мами пожелавам успех.

# 51
  • Мнения: 2
Е да се разпиша и аз в новата темичка,страхотна е Буболечемече. newsm51Честити туптящи сърчица на всички мами.                                      Сега във нас бият сърчица,а август ще родиме наще слънчица   bouquetе аз ще чуя моето другата седмица(надявам се)и много се вълнувам.

# 52
  • Мнения: 219
galeeto честито и лека бременност  Hug

Не ми се работи, а и нямам работа де. И само кисна по форума Simple Smile Но след 3ч отивам до единия офис и дано свърша бързо, че да се прибера по-рано.

# 53
  • Мнения: 2
Галето честито за бъдещия член на семейството ти,да сте живи и здрави и всичко да е ок Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Kali_61, Роси, честити сърчица! Галка - недей да пиеш лекарства, по-добре хапвай ориз, картофи, препечена филийка с изкиснато сирене. Аз общо взето гледам два-три дни само това да ям, само дано после да не стане обратната работа. Пий вода само, без сокове. Лятото си докарах голям проблем с тия сокове при разстройство.
Galina_kal, стискам палци всичко да е наред.
Kali_61, аз лично смятам, че най-добре е да се пият прясно изцедени сокове, но не знам долкото това е възможно. Защо не си купуваш плодове и да си правиш фрешове или нещо подобно. В соковете в картонени опаковки има доста излишни вещества - консерванти, оцветители и т.н.
Tsvetito, аз хем имам работа, обаче пак не ми се работи...Лоша работа...
Добре дошла на galeeto!

# 55
# 56
  • Мнения: 143
Ех, момичета, благородно завиждам на виделите сърчица!  Hug Да тупа-лупат и бързо да минава времето.   bouquet

Диди, имаш ли още зацапване? Какво каза доктора? Питам, че нали и аз съм с такова чудо и...  Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 17
Много благодаря, Tsvetito и Keit!!! Ще послушам съветите ви !!!
Честито на galeeto! Лека и безпроблемна бременност и здраво и красиво бебче на финала!

# 58
  • Мнения: 219
Ей, как забравих препечените филийки и сиренцето (чак ми се дояде, даже когато съм болна и повръщам само такова ям, и помага да ви кажа, та може да пробвате).
Bagneto аз мислех, че вече нямам, ама като се избърша и има лееееееееееки следи. Та от неделя до днес си имам, но май вече намаля. Дано да спре окончателно (май на место цикъл ми е това зацапване, а той ми е 5 дни, та дано вече да няма).

# 59
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен, момичета! Честито на всички мами чули сърчицетона беборанчетата си! Наистина е много вълнуващо!  newsm44 Ще се опитам и аз да кача моята снимка в сайта, макар че на знам как ще се справя.  Embarassed Иначе понаболява си ме коремчето отвреме-навреме, ама взех да свиквам. За болничните - на мен доки ми даде още в понеделник и другия понеделник каза, че ще ми даде за още 30 дни. И така  - с идеята да не ходя на работа до края, защото бачкането ми е много напрегнато и нервно и определено на бебчо не му се отразява добре. Има ли и други мами като мен?

Общи условия

Активация на акаунт