Отговори
# 30
  • Мнения: 9 973
добро от мен.Кварталната не се обърквай повече-това само ще ти вреди  Wink

# 31
  • Мнения: 1 054
Добро утро и от мен Simple Smile
Диди, снимай хартиената снимка с фотоапарта или телефон и я давай бързо насам! Честито ти сърчице  Hug
Радвам се, че темата ви харесва...  Heart Eyes
Аз мисля, че в 6г.с.+ трябва да се чуе сърчице... ако сте 6г.с. и 1-2-3 дни реално сте влезнали в 7ма седмица...
Хубав ден на всички   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен,момичета!
Новата ни тема е страхотна,поздравления!!!
Аз мисля че установих от какво повръщам.Няколко дни не спрях, а преди това бях пила газирано,възможно ли е според вас да е от това? Вчера не съм пила и днес определено съм по-добре и не съм повръщала за сега,ама да не дърпам дявола за опашката!
Добре дошли на новите момичета!
И честити точици и сърчица на тези,които вече са ги видяли и чули!!!
Надявам се и аз да имам това щастие във вторник!!!
Хубав и усмихнат ден на всички!!!

# 33
  • Мнения: 19
Добро утро и от мене! Преди малко видях сърчицето на точица и вече съм официално регестрирана при докито,но пак не ми каза кога ще ми е термина. Иначе каза че засега е оки и точица има мн добро бебешко топтящо сърчице...а съм в 6 г.с +5 дена. Страното е че в понеделник нямаше сърчице а вече си имаме и аз съм много щастлива...Болничен немога да ми даде,каза след нова година ,защото сега покрай празниците било сложно.... и ще трябва да преглътна гадостите на шефа....това е от мен ...и мн добра тема и благодаря за топлото посрещане!!!!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 407
barbaliok, честито ти сърчице! Даваш ми надежди, тъй като и аз съм в 6 седмица и пет дни, след малко съм на лекар и дано и аз да имам причина да се похваля  Grinning

# 35
  • Мнения: 9 973
Роси да не забравиш да се похвалиш после

# 36
  • Варна
  • Мнения: 407
Няма такава опасност   Grinning

# 37
  • Мнения: 19
роси79 стискам палци и ити да се зарадваш както аз  Hug

# 38
  • Мнения: 219
Еййй, само аз ли още не съм ходила на доки?
Миналия път бях 10-та седмица, когато отидох, и всичко се чу и видя Simple Smile Та май и сега ще е не по-рано от 7+ седмица, та поне като отида, да се успокоя, че всичко е ок, или пък, ако има нещо да знам какво и така.

Но така ми се спииииииииии, не искам вече на работааааааааааааа. На стола като седя и се свия малко, за да пиша на компа и ме боли коремче. А тая нощ в 4ч така ми се сви корема...ама така и не разбрах какво е, защото не бях ходила цял ден до WC-то по голяма, та в 4ч го посетих - и хем като запек, хем разстройство, абе луда работа. Та затова не разбрах, от какво ме боли коремчето. Но дано не е бил бебо.
Събота и неделя, не знам дали ще пиша, защото в събота правим прощапулника, а в неделя РД-то на бебка, та така. Няма почивка.

Забравих да похваля авторката на темата Simple Smile Но не обърнах внимание, че си е с твоя профил, и мислех да редактирам - има на едно място с големи букви, не е центрирано, и да си допиша годините - 26г.

Честито на всички видели топчици и сърчица.

# 39
  • Мнения: 219
Момичета, понеже се започна с показването на снимки, аз направих една регистрация в www.snimka.bg Може да влизате там с Име: august2009 и парола: bebeta Това може да се сложи на 1-ва страничка, за да се вижда от всички и там ще си слагаме снимките на топчиците и т.н.
BubolecheMeche ще съм благодарна, ако го добавиш най-отдолу (или там някъде). А тези дето вече имат снимчици, може да ги сложат и там  Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Отдъхнах си! Видях си тупащото сърчице и ми стана толкова мило! Отговаря си на седем седмици и 4 дни, значи терминът ми си е на 28.07, но като че ли свикнах повече да пиша тук. Надявам се, че нямате нищо против.
Честита точица на TheSunRise и сърчице на barbaliok.
Galka, докторката сега ми каза, че не е препоръчително да се пие газирано, така че твърде възможно  да е от това.
Tsvetito, и аз имам такъв проблем - боли ме корема, присвива ме на няколко пъти, първо имах запек, а сега разстройство. Вече не знам какво да ям... Другото гадно е, че хем съм гладна и ми се яде, хем корема ми е разбълникан и подут и не ще да приема никаква храна...

# 41
  • Мнения: 19
Надявам се да не ме разберете погрешно,но се успокоявам че не сам само аз с проблеми с стомахчето.Гладна сам а в сащото времи ми е подуто и гадно и нощем съм така и напоследък почти неспа,някой имали този синтом....от това дет все ми се гади днес доки като ме мери ме измери бях 46 кг ,а преди да забременея бх 48-49.....и междо другото от два дена установих 4е малки резен4ета лимон ми действат мн успокояващо....ако някой има други тайни нека да ги сподели моля  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 219
kеit, barbaliok и аз съм така, хем съм гладна и ми се яде, хем като си помисля за ядене и ми става лошо и се чудя какво да ям, защото съм гладна, ама...Много е гадно така.
А за кг-те, 1-вия път и аз бях свалила 2кг в началото, но после ще наваксаш, споко  Mr. Green
А аз установих, че киселото мляко ми действа добре, хем не ми става тежко, хем ми е приятно и ми залъгва глада. А лимон по принцип не обичам, но както ми се ядеше кисело и солено...може и да пробвам Simple Smile

Ааа, keit, честито сърчице. И какво като си за юли, то и други от нас ще родят тогава, ама компанията си ни е супер, така, че стой си при нас  Hug

# 43
  • Мнения: 97
kеit, честито за сърчицето! Усещането е невероятно нали  Laughing
А за храната и аз съм така, гладна съм но при мисълта за храна и започва да ми се гади, и обикновенно си взимам нещо от което не ми е чак толкова гадно  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 304
ЗДРАВЕЙТЕ  на всички . И аз тихичко да се похваля - днес се чу сърчице . В 6,5 г.с. съм - пладния сак е 23мм, а ембриона 6мм. Лекаря каза да си взема болнични, защото сега е много важно ,а аз работя в аптека и с болни хора . Както вече казах миналата година преживях мисед и сега ме е страх. Имам повишени НК клетки и вливам интралипид .Чудя се  от кои вид омега да пия .Забраввих да питам лекаря ,пък и той едвали ще знае .С доц Конова ще се свържа на 16.12 -явно е в чужбина . Според Вас на коя фирма натуралните сокове са най- добри ,защото трябва да се пие много течности . Термина ми е на 03.08.2009г. Надявам се всички тук да успеем и август да гушкаме сладки бебенца.

Общи условия

Активация на акаунт