Под елхата украсена вече, безброй подаръци очаква Юнското човече

  • 15 229
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 510
 Тъййй, след като тоолкова дълго четох,четох..имах много неща да казвам,ама ще ги посъкратя(Мимченце и без друго ще цопне нова тема ей сега Mr. Green)
 Само искам да ви припомня една много хубава думичка толерантност се казва! Не е нужно да споделяме чуждото мнение, но е хубаво да го уважаваме.
 За лекарствата и хомеопатията има много да се говори,наистина е въпрос на личен избор и убеждения..Но,че няма финансова изгода от медикаментите никой не може да ме убеди Naughty Мноооого отдавна още Хейли в един роман е написал,че фармацията е най-бързоразвиващият се и печеливш бизнес(с представителите,рекламните кампании и всички екстри...)Иначе защо всички лекари изписват най-скъпите лекарства,които си имат в пъти по-евтин аналог...
 За ваксините няма да коментирам,днес ни ги отложиха до мес.Март и това ме радва...за сега Вери,мъжът ти споделя ли твоите убеждения?Аз като повдигнах въпроса, моя 2 дни не ми говори и още толкова беше нацупен Rolling Eyes
 Гали, много неприятно това с падането.. Hug Да не се случват такива инциденти повече Grinning Ама те дребните бързо ще разберат,че във въздуха дълго не се стои,а като паднат боли Laughing
 За оризовата каша на Милупа-ами яде я мойто дете,ама го запече.А доки каза да не давам нищо запичащо Naughty Сега ще пробвам с елдена каша и постепенно ще въвеждам зеленчуци.Обаче освен за тиква друг разхлабващ зеленчук не се сещам(или поне да не запича..) Схемата на Гастроентероложката е : елдена каша, зеленчуци(през 10 дни) и накрая ..кисел Shocked (това вместо плодове явно newsm78) А като и казах,че давам оризовата каша с вода + цокане,тя каза:Не! Така не се захранва! Naughty В кашата или АМ или кърма! Rolling Eyes Ми то има ли разлика...след като давам да суче...
 За урината-не е задължително да е първата.Можеи 2-рата, но е хубаво да е след измито дупе за да е чиста,а не замърсена.Че една дружка да бърза да хваме първата урина,тръцната набързо с една мокра кърпичка и резултатите ... Whistling Че ги повтаряли после  Laughing
 Айде стига,че стана мн.късичко...да не ме насмотате и мене в тъч линията(че още май не съм се сърдила,да не казвам голяма дума Joy)

И да, лъжичките са ми на нуби-2 бр с променящ се от темп.цвят.Мн.си ги харесвам! Mr. Green

# 286
  • Мнения: 5 713
....лелееее ма много пълнеж в тия постове....сега гледам из гугъла да ви пусна и аз нещо  Joy hahaha...по-дългичко ако има... oops
Това за мен ли беше?! Не съм го търсила в Гугъл специално да се обоснова. За едни пълнеж, за други полезно.  hahaha
Ох, сега виждам, че и на друг е попречила статията. Голям смях, ей...

А цитираните вредни вещества във ваксините за съжаление ги има в много, ама много други неща.
Има ги, да. Но с ваксината директно се вкарват в кръвоносната система.  Wink

А за финансовия фактор си в много голяма грешка.
Ай сега в грешка съм била.  Joy Не съм го измислила аз това. Аз съм склонна да вярвам, че парите са водещи. Но всеки сам избира в какво да вярва.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 18:34 от Вери

# 287
  • Мнения: 657
....лелееее ма много пълнеж в тия постове....сега гледам из гугъла да ви пусна и аз нещо  Joy hahaha...по-дългичко ако има... oops
Това за мен ли беше?! Не съм го търсила в Гугъл специално да се обоснова. За едни пълнеж, за други полезно.  hahaha
Ох, сега виждам, че и на друг е попречила статията. Голям смях, ей...

Чак сега ми направи впечатление, че към Вери е било това изказване. ooooh! Генева, извинявай, ама как можеш да говориш с такава ирония? Ама открито взе да проявяваш нахалство вече. Като не те интересува - не я чети! Naughty Не е нужно да отправяш такива коментари, най-малкото пък толкова злобни. Нямаш право просто. А за откритостта - ето нещо открито - тук никой не е седнал да коментира ТВОИТЕ методи на отглеждане на дете, въпреки че след като сме прочели постовете ти реакцията ни е била  Shocked. Така, че.. както казва Роси  -   толерантност му е майката.
Днеска верно много силни магнитни бури имало. Mr. Green

Орхид, незнам как да помогна. Rolling Eyes Дано с времето започне да хапва по-повече. И със сладките пюрета ли така прави? newsm78

# 288
  • Мнения: 5 713
  Вери,мъжът ти споделя ли твоите убеждения?Аз като повдигнах въпроса, моя 2 дни не ми говори и още толкова беше нацупен Rolling Eyes
 
Извинявам се, че толкова разкъсано отговарям. Но съм влезнала набързо, а и гледам всичко да прочета.  Laughing
Да, споделя. Решенията взимаме заедно за всичко. Информиран е.  Wink
Самият той няма сложени ваксини от 25 години след прекарана жълтеница.

# 289
  • Мнения: 256
И да, лъжичките са ми на нуби-2 бр с променящ се от темп.цвят.

M, да или от температурата или от пюрето от тиква. Mr. Green И на бейби лукс също вече не са ми лилави, а са оранжевки, ама пак са си готини.
Ей, тоя Ла Редут много бавен бил! Аз си мислех, че до 10 дни може да дойде, а разбрах, че май доста ще си почакам. Колко неща поръчах за Коледа от там, ама карай.

А, пък аз от бързане днес така си фраснах главата, че тя "отскочи" на другата страна и сега не знам къде ме боли повече, изкълченият ми врат, или цицината (която, между другото толкова порасна, че детето може да засуче и от там в тъмното довечера)  Laughing Та сега само звездички виждам и всички сте ми едни черни пред очите!  Joy

# 290

Общи условия

Активация на акаунт