СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 19 050
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 230
Поемам
№4. Иван Ю. - джип и мозайка
и
№ 36 Сенгюл - сервиз за хранене.

Още днес ще ги занеса в бар "Етно", ако някой ми обясни къде е.
Ще ми се да присъстваме с дъщеря ми на тържеството, но е в много работен ден.



За съжаление в събота и неделя персонала в дома е в намален състав и тържества не могат да се провеждат, но занапред ще правим посещения и събота и неделя, просто да си поиграем с децата и ще се радваме на всеки ,който иска да дойде с нас.

# 16
  • Мнения: 35
Привет момичета Hug
Аз ще се погрижа за подаръка на Василена/  № 32 /  -кукла в люлка.
Най вероятно ще дойда на 18-ти и мога да взема още трима в колата.
А нещо сладко да приготвя ли за дечурлигите?

# 17
  • Мнения: 253
Момичета нека повече хора да се включат, не бъдете алчни. Само по едно дете

Ако има много желаещи ми се обади   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 748
Оки Тони. Алис щом имаш желание, децата не отказват Simple Smile Ние също Simple Smile

# 19
  • Мнения: 301
Момичета, по-ценно и от самите подаръци е присъствието на повече мами - децата обожават да им се обръща внимание - не им се случва много често, хубаво им е да им помагаме да се преборят с лъскавите опаковки, да споделим радостта им, че са получили точно желаният подарък....така че - престрашете се, невероятно е чувството че си дал топлинка на едно мъниче - макар и за кратко!

# 20
  • Мнения: 585
Занесох в петък на Ирма в звено""Майка и бебе " подходящи за градина дрешки и няколко чифта зимни обувки и ботушки за дъщеря и  Йоана , благодаря на майката която ми ги предостави . Остават единствено дебели зимни обувки 38 номер за Ирма ако хване студ ще са и нужни , а също и служителката в звеното ми каза че от бельо и Ирма и Йоана имат нужда , а няма как да си купят .А ако някой има излишен дебел зимен анцунг би зарадвал и Ирма и Димитричка  друга майка настанена в звеното ,която е сирак .

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 22:36 от кейт888

# 21
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Аз ще взема кукли в колички за № 5 Леман, №21 Мелиса, №38 Красимира и №39 Радостина

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не съм се записал в темата и се смутих, че няма активност по подаръчния въпрос. Тю!
Значи заръчаната чанта с телефон са две отделни неща, а не комбинация две в едно?  Crazy

# 23
  • Мнения: 748
Да, две отделни Simple Smile

# 24
  • Мнения: 230
Кейт, аз имам зимни обувки 38 номер, купила съм и две кутии нутрилон за малката. Кога ще ходиш пак до звеното мога във вторник да дойда с теб или поне да ти ги дам? А другата майка от кога е в звеното и ? Бельо ще трябва да се купи ново.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 130
За сега може да доставим един компютър .Трябва ли и той да е до 18.12 ?

# 26
# 27
  • Мнения: 585
За звеното в Аспарухово във вторник най-късно ще взема от пощата пантофки 26 номер за Йоана на Ирма , и аз също мислех да питам дали Монда или друга мама няма да има път нататък за да и ги дам да ги занесе , ако ли не ще чакам мъжа ми да се освободи с колата за да отидем до там , не знам дали ще е във вторник или по-късно . elica, oсвен като взема  пантофките пак да си пишем  на лични за да видя дали някой ще ходи до звеното или пък ако аз ходя да взема нещата които си приготвила . А за бельото да определено трябва да е ново .Другата майка Димитричка мисля че ми казаха че е от месец и нещо има бебе на 40 дни  и е сираче ,така че няма кой да и помага и на нея , така ми каза служителката в звеното , но в момента при последното посещение я питах от какво има нужда и ми каза че в момента имала всичко за нея и за бебето и дрехи ,и памперси и храна / тя кърми и само дохранва с АМ/.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 63
Ще купя за №19.Даяна - кукла и телефон. Също ще пътувам до Овчарово - мога да взема още макс.6 човека.

# 29
  • Мнения: 748
Всички подаръци вече са заявени. Благодарим на всички, които откликнаха да изпълнят по едно коледно желание !

Общи условия

Активация на акаунт