СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"VI

  • 19 045
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
И аз искам да поздравя новите попълнения в групата. Момичета, ако искате да членувате в Сдружението, можете да пишете на скорпиончето да ви изпрати молба и въпросник за попълване и от януари следващата година сте дошли
За празника днес- много се радваха, че всеки е получил това, което е поръчал. За съжаление, пак не ни остана достатъчно време, за да ги нагушкаме. Но когато сме повече, определено можем да обърнем внимание на повече деца.

# 46
  • Мнения: 147
Поздравите са за вас   bouquet, затова че отделяте време , средства и най-вече място в сърцата си за тези деца !!!
От тук нататък , живот и здраве съм с вас  Simple Smile Лека вечер !

# 47
  • Варна
  • Мнения: 63
Беше прекрасно,готова съм да тръгна още сега обратно при децата.

# 48
  • Мнения: 35
Да се разпиша и аз.
Момичетата са описали много точно какви чувства и емоции ме заливаха днес и мен  Heart Eyes Cry
Много усилия ми костваше да скрия сълзите си,но трябваше ,защото тези деца имаха нужда от усмивките ни и любовта ни .
Много се кефя ,че устоявахте така смело и дръзко позициите си и бяхте загрижени и заинтересовани за всяка нужда и емоция на децата .
Продължавайте в същия дух ,аз съм с вас newsm10

# 49
  • Варна
  • Мнения: 130
Компютърът е готов . Как да го доставим ?

# 50
  • Мнения: 230
Mирай, удобно ли ще ви бъде да го занесете на Сан Стефано 16. При първа възможност ще го занесем, ако имате желание може да дойдете с нас до Дъга. Може би след празниците.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 130
Добре , а какво има на Сан Стефано .И по кое време ?

# 52
  • Мнения: 748
Хранителен магазин - винаги има човек там

# 53
  • Мнения: 301
Да кажа и аз: Толкова е хубаво, че групата ни нараства!!!
Така успяхме да нагушкаме повече деца, а те бяха наистина щастливи... Hug Hug Hug Дай Боже през Новата година да сме още по-съпричастни!
Пожелавам на всички ви Весела и щастлива Коледа!

# 54
  • Мнения: 400
Весела и щастлива Коледа и нова година и от мен!Много усмивки за дечицата от Овчарово,както и за всички останали деца Hug
Аз също се надявам да се включат повече майки към групата.

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 09:14 от uanda

# 55
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Искам да пожелая на всички пишещи и четящи тук, весели празници,безброй  прекрасни изненади и подаръци под елхата, много щастливи детски очички да святкат край вас   да сте здрави , щастливи и удовлетворени от делата си   Hug Весели Коледни и Новогодишни празници момичета! Най-сърдечни благопожелания за вас и вашите семейства Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 230
честита коледа на всички. Много здраве и късмет.

# 57
  • Мнения: 230
Момичета, от звено майка и бебе в Аспарухово имат нужда от бебешки колички и креватчета. Ако някой има желание да даде може да ми пише на лични и да се разберем нещо. Не отказват и бебешки дрешки, памперси и адаптирано мляко.

# 58
  • Мнения: 13 512
При мен има едно креватче, след празниците ще го занеса.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Весели празници на всички!  bouquet
За Аспарухово какви дрехи трябват? За каква възраст? Мога да осигуря спални чувалчета и дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт