Вместо коледно звънче в мама бие АВГУСТовско сърчице

  • 12 127
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 224
Здравейте момичета,
искам да ви се оплача че в понеделник ходих на гинеколог, който като разбра че последната ми М е била на 6.11 направо ме "изгони" от стаята. След един ден получих зацапване и се шашнах. На другия ден отидох на частен преглед на 3d видеозон. Човека беше много внимателен. Каза че вижда плоден сак, но в такава ранна бременниост, нищо не може да каже. В този момент влезе лекарката с която работята в един кабинет /и двмата не са гинеколози/ и каза: "Тъкмо да го махнеш" при което на мен ми се насълзиха очите"Но аз...не искам да го махам, толкова много го искам". Взе да спори с мен, че в книгите пишело "прокърви ли до 3-ти месец значи да се маха....било увредено!  "Направо съм шашната. Не знам кога някой ще ми обърне повече внимание, кога някой ще ме разбере че аз много държа на това бебе. Четох, четох в нета, и не знам какво да правя. Ходя през 10 мин. в WC от страх да не се случи"НЕЩО". Много зле се чувствам......

# 286
  • Мнения: 63
Здравейте мили мами  newsm51
Ох аз го закъсах с този цистит и от в4ера съм на антибиотик. Само се моля newsm17 всичко да е наред.  Бях вчера пак на лекар но се вижда само плодно сакче. Чак сле 10-12 дена ми казаха за сърчице. Ох направо до тогава 6те се побъркам. Предполагам е нормално на 10 дена от закъснението само това да се вижда....ама. При вас как е колко милиметра е сак4ето. При мен е 1.05см незнам дано вси4ки да гу6каме здрави бебета август месец baby Пожелавам ви приятен ден   bouquet

# 287
  • Мнения: 63
@teya мила не мога да повярвам 4е има такива хора  fight и те се пи6ат за лекари. Не се притеснявай консултираи се и с други лекари. От това което съм 4ела е напълно нормално да има някакво зацапване в началото bouquet

# 288
  • Мнения: 3 372
@teya Hug Отиди на друг лекар Hug Мале, не мога да повярвам, че има такива неграмотни хора и така плашат жените....

# 289
  • Мнения: 97
@teya, не се притеснявай, отиди на друг лекар, и аз имам леко зацапване, пия си хапчетата и всичко е наред  Simple Smile
А ти сама казваш че не са гинеколози, отиди при някой друг лекар, който си разбира от работата! Не се плаши всичко ще е наред! Simple Smile Стискам палци! Praynig Praynig Praynig

# 290
  • Мнения: 751
@teya  Hugсилна прегръдка от мен мила.Посети и друг лекар. Peace
tryn_cho успех и при твоето лечение на цистита. Hug
Ох момичета,стискам палци при всички ни всичко да е наред. Praynig
Аз си записах час за док на 29.12 за да видим и тупкащото сърчице. Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 4
Zdraveite momicheta!

Moje li az da se prisyedinq kum Avgustovksiq otbor  Simple Smile?

Ako e rekul Gospod bi trqbvalo na 10.08 da rodq vtoroto si junache. Imam sin, Emil, na 6 godini pochti (na 7 januari). Tova mi e 4ta bremennost, za sujalenie imam dve neuspeshni bremennotsi dosega i sum malko (abe baq da sum chestna) se shubelisvam za tazi dali shte q dokaram to kraj  Praynig.

Az sum Elitsa, na 31, jiveq i rabotq v Graz, Avstria (inache sum ot Sofia) i sum v momenta na rabota, za tova molq da me izvinite za latinitzata, no ot rabota moga samo taka da pisha.

Ami, pojelavam uspeh v nachinanieto na vsichki Wink!

# 292
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
искам да ви се оплача че в понеделник ходих на гинеколог, който като разбра че последната ми М е била на 6.11 направо ме "изгони" от стаята. След един ден получих зацапване и се шашнах. На другия ден отидох на частен преглед на 3d видеозон. Човека беше много внимателен. Каза че вижда плоден сак, но в такава ранна бременниост, нищо не може да каже. В този момент влезе лекарката с която работята в един кабинет /и двмата не са гинеколози/ и каза: "Тъкмо да го махнеш" при което на мен ми се насълзиха очите"Но аз...не искам да го махам, толкова много го искам". Взе да спори с мен, че в книгите пишело "прокърви ли до 3-ти месец значи да се маха....било увредено!  "Направо съм шашната. Не знам кога някой ще ми обърне повече внимание, кога някой ще ме разбере че аз много държа на това бебе. Четох, четох в нета, и не знам какво да правя. Ходя през 10 мин. в WC от страх да не се случи"НЕЩО". Много зле се чувствам......

Teya, ne se pritesnqvaj, tova che imash leko zatsapvane izobshto ne oznachava che e uvredeno, mnogo jeni imat leko kurvene v purvite 10-12 sedmitsi i posle rajdat zdravi detsa. Vsushnost, znam che ne mojesh da ne se pritesnqvash, no v nikakuv sluchaj ne ochakvaj naj-loshoto. Dokato lejah za zadurjane v bolnitsa s purvata si bremennost imashe mnogo drugi momicheta koito kurvqha, no v krajna smetka dosta ot tqh se opraviha i gi izpisaha. Bratovchedka mi kurvia, tuk imam edna priqtelka koqto do kraq na 4tiq mesets kurvq, vupreki tova rodi zdravo pravo bebe. Gore glavata, kakvo ima da mu mislish za naj-loshoto, to ako ima da idva ste doide, za kakvo da go mislish predvaritelno.

# 293
  • Мнения: 97
poly_zoe, добре дошла при нас!  Simple Smile
Извинявай ама защо непробваш с кирилизатора на форума, при мен действа  Simple Smile

# 294
  • Мнения: 199
Хелоуу,
poly_zoe, barbaliok - добре дошли в отбора  Hug
@teya, не се давай на глупаци, аз също бих те посъветвала да посетиш друг лекар...ако тези могат да се нарекат такива
barbaliok, щом са ти такива лоши услвията на работа по - добре, ако имаш възможност излизай в болничен  Hug
BAYCHE, за съобщаването на новината при нас нещо куцаше романтиката, а по принцип уж сме непоправими романтици. Та аз си купих тест, направих го. Моя мъж гледаше телевизия - метнах му теста на масата, той го погледна и го остави...аз му викам няма ли да кажеш нещо..а той "е какво да кажа, няма нищо"...и аз "не видя ли двете черти", а пък той: "ти на това черта ли му викаш"...и така поспорихме малко за броя на чертите  Laughing А на майка й казах по телефона - първо заобиколно да се подготви за по- чести командировки до София, но тя не вдяна и после директно и съобщих. А тя от там нататък бързо на цялата рода...та така. Предния път разбрах точно на Коледа, че съм бременна и беше много вълнуващо - може би защото беше за първи път, не знам...

# 295
  • Мнения: 4
poly_zoe, добре дошла при нас!  Simple Smile
Извинявай ама защо непробваш с кирилизатора на форума, при мен действа  Simple Smile

Ми защото ми е толкова акъла  Simple Smile

# 296
  • Мнения: 219
poly_zoe добре дошла. Споко, и аз като ми казаха го видях, иначе не знаех даже, че има  Laughing

@teya хич не й се връзвай на тая. Баси хората, направо по някога се чудя тия жени раждали ли са, деца нямат ли. Мога да ви кажа обаче, че такива хора (и то ОСНОВНО жени) не са единични бройки и може да чуете много глупости. Така, че не се връзвайте на всичко и търсете второ мнение, че дори и трето!

barbaliok добре дошла и ти. Май наистина по-добре да ти даде доки болнични. Не знам това с матката дали е проблем, но май това, че яйцето има жълтък е много добре  Grinning Мисля, че всичко си е наред при теб, не се шашкай, но може би като си останеш в къщи ще се чувстваш по-добре. Аз мисля да искам болнични от февруари или март, че да не е повече от 6м (щото не може).

venive регистрирай се бе жена. Явно нашите деца ще са с най малка разлика (твоето беше на годинка и малко, нали? предполагам ноември 2007, сигурно с термин за дек). А иначе това за НОИ, че то доста добра вратичка ще да е. Ама нещо не схванах. Демек ти се водиш по труд договор в някоя си фирма, и съответно си гледаш детето, за което те ти плащат 220лв. Но в това време, ако почнеш на друго място и те осигуряват от 2-те фирми, то пак ти плащат 220лв, защото в 1-вата се водиш, че не си на работа, а си гледаш детето. Че то гот така. Само не знам сега като си бременна, после коя база се взима  newsm78

А вече май вкараха това за 1г платено майчинство, но да видим дали 1г назад ще искат заплатата.

Аз мислех, че вече нямам зацапване, но си имам макар и леко. Е какво да правя, явно такъв ми е организма, пък и не успявам мн да си почина (макар, че снощи в 22:30 съм заспала, което за мен е мн рано). Не мога да се наспя. Гади ми се по някога, та ми идва да си бръкна в гърлото, щото хем ми е гадно, хем не ми се повръща, абе мн кофти така.
А някой питаше за обезводняването - бе то е така, ама какво може да направиш? Позната е вече сигурно в 5-ти месец, ми първите 4м беше събрала всички симптоми, нищо не ядеше, само повръщаше, че и вода да пийне пак връщаше. Така, че и това ще отмине, но трябва време.

# 297
  • Мнения: 1 054
Хайде на НОВАТА ТЕМА, мами! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355911.new#new  Hug
Деска, съвсем се омотах и чак накрая видях, че съм я пуснала от моя си профил  ooooh!
Пускам я и започвам да добавям недобавените мами, защото напреднахме в страничките и да не ни се карат Wink

# 298
  • Варна
  • Мнения: 1 012
tryncho, какви антибиотици пиеш? Правиха ли ти антибиограма?
Иначе на 10 дни закъснение е съвсем нормално да се вижда само сакче. След две седмици - ембрион и сърчице!
Teya, потърси си друг лекар! Такова отношение не е нормално.
Извинявам се, че пиша така телеграфно, но съм на работа и се крия от колежките Wink

# 299
  • Мнения: 299
Здравейте, в понеделник ходих след 8дневно закъснение и ми казаха, 4е не може да се види с коремен ехограф нищо, зьа това ме гледаха с вагинален и видяха малката точица, се фга се притеснявам дали не са минавртедили нещо с този вагинален ехограф как нмислите???

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт