Отговори
# 225
  • Мнения: 165

За заглавие на новата тема, много ми допадна това на Tanka80 - "Коремчетата проличават вече в очакване на ЮНСКОТО човече" - мисля, че е много актуално за сегашното състояние на коремчетата ни и предвид новите снимки в албумчето  Wink
Радвам се, че се е харесало Simple Smile

А относно утрогестана - чакам с нетърпение края на месеца , че да го спирам, много ми е неприятен за "приемане", освен това докато съм на него не могат да ми вземат цитонамазка и секрет за микробиология..все пак е лекарство.

# 226
  • Мнения: 1 291
Аз пък слагам по 6 на ден.3пъти по 2.Постоянно ми се спи от него.
На мен ми взеха микробиология и цитонамазка,отидох сутринта преди да си го сложа.
и имам резултат.мисля че док пише че е слаган утогестан

# 227
  • София
  • Мнения: 2 132
Щастлива Бубичкаnewsm59 Пожелавам ти много   Gift днес и едно сладко  newsm32 през тази година   bouquet
Shom4e, много се радвам, че е минал добре прегледа и вече си спокойна.
 Хубава вечер на всички  Hug

# 228
  • Мнения: 199
shom4e кажи ми моля те коя лекарка те преглежда в Шейново, да знам да я избягвам, че там съм записана вече на ж.к.

За Токуда вече веднъж писах, защото проучвах въпроса - приемат само с избор на лекар около 2000 лв. излиза всичко. Такива, които не са си платили и отидат с родилни болки да раждат там ги връщат наистина, частна болница са все пак.

За Тина Киркова съм чувала хубави неща - че ако си платиш ВИП стая - по 40 лв. на ден май беше бебето може да е при неб постоянно и насърчават кърменето.

И на мен ви писна от този утрогестан и нямам търпение да го спирам.

# 229
  • Мнения: 317
Да , в Тина Киркова във ВИП - а наистина бебето си е постоянно при теб , наистина насърчават кърменето , персонала специално в това отделение беше много отзивчив и готин . Аз предният път останах много доволна - дано и сега да е така ! Wink

# 230
  • Мнения: 69
И на мен ми харесва много "Коремчетата проличават вече в очакване на ЮНСКОТО човече" Simple Smile Май е време за 8-ма темичка.

Скринингът ни мина много добре - имаме си едно диваче и едно кротушче. Дивачето се мяташе през цялото време и не го свърташе, а кротушчето си лежеше по гръб дори с кръстосани крака! Много им се смяхме! Дивото нарекохме "малкото Кате", че не се спира като мен, а кроткото е "малкото Мише" на татко си Simple Smile И си имаме двуяйчни близнаци  newsm68   newsm44 здравички и 5-6 сантиметрови.
Прегледът струваше 100 лв (иначе за едно бебе е 65 лв), беше в 14-та поликлиника при д-р Янкова - млада, много симпатична и обяснява подробно всичко.
(ще кача и снимки в албумчето Simple Smile )
Малко по-спокойна съм като знам, че са добре и пожелавам на всички вас да се чувствате като мен в момента Simple Smile

Топла и сгушена вечер!!!

# 231
  • Варна
  • Мнения: 31
Много се радвам shomche, че всичко с бебчо е наред  Simple Smile
Gydelichkova и според мен сестра ти ще се зарадва. Може да й стане тъжно малко, но ти е сестра все пак.
Относно разгласяването ние вече казахме на почти всички, а приятелят ми още преди първия преглед се похвалил на техните и някои свои приятели въпреки че го бях помолила да изчака поне да мине прегледа за сърчицето.
Аз днес си получих резултатите от изследванията за кръв, урина и тъй нататък и всичко е нормално, даже хемоглобина ми засега е 140, но ме притесни много кръвната група, защото се оказа, че съм А-. Цял следобяд се рових да попрочета повечко неща, а утре ще звънна на лекарката, че днес я нямаше.
Много приятна вечер пожелавам на всички  Simple Smile

# 232
  • Мнения: 35
Здравейте момичета:) мога ли и аз да се присъединя към вашата компания?
Отдавна ви чета,но чак сега се престраших да ви се представя,че като гледам какви интересни теми дискутирате не се сдържам.Аз също съм бъдеща юнска мама,термина ми е на 16.06.09г.
Искам да помоля и за паролата на албумчето ако може.

Честит рожден ден на Щастлива Бубичка! С нея сме даже с еднакъв термин:)

# 233
  • Мнения: 165
Добре дошла lili_to !!!
И аз съм за 16.06.2009 Simple Smile

# 234
  • Мнения: 199
summ_g майка ми е О- , а баща ми О+ а две здрави деца имат и медицината е още по напреднала от преди 30 години. Simple Smile Не се притеснявай толкова. Просто ще ти пускат и изследвания за антитела и ще следят нещата.

# 235
  • Мнения: 50
Moje li i na me parolata za album4eto
mersi

# 236
  • Мнения: 1 475
Катеринке, всичко, което разказа е повече от страхотно,  и аз така се надявах да имам двуяйчни близнаци, тъй като баба ми има брат близнак!! Загатнаха ли ти за пола??!!

Добре дошла на lili_tobouquet 

Аз днес, прочетох, че било много полезно да се приемат протеини, по време на 3-тия месец и сега си готвя боб с наденица/ в боба се съдържали много протеини/ cook  Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 18:58 от somebody

# 237
  • Мнения: 35
благодаря танка80 за паролата:cvete05:
и на всички за топлото посрещане.Всички сте със страхотни коремчета и моето скоро ще го снимам за албума

# 238
  • Мнения: 199
И на мен ми казаха да приемам много протеини и понеже в момента не мога да погледна месо, също хапвам боб, леща, ядки и извара - тя си е почти чист протеин и е много полезна.

# 239
  • Мнения: 69
somebody, казаха, че е рано. На мен ми се стори, че на снимката едното има пишле, ама какво ли разбирам Simple Smile Следващият ми контролен преглед е на 17.12 и се надявам тогава да се види вече.

А ти кога си на преглед, somebody?

Общи условия

Активация на акаунт