Отговори
# 210
  • Мнения: 456
Днес интернета ми е направо отвратителен! Цяла сутрин се опитвам да честитя Рождения Ден на Щастлива Бубичка.  nbirthday Всичко най-добро ти пожелавам и весело изкарване на празника!
somebody, има нови правила и темите се заключват вече на 20 страници, така че времето за подготвяне на следващата тема ще се удължи малко. Май наистина сме най-пишешите като гледам скоростта на изписване на страничките  Wink

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 14:06 от ivi_81

# 211
Благодаря много на ivi 81 i na somebody za parolkata!
Аз съм болна ,имам много остър ларингит днес ми изсписаха антибиотик Cry

# 212
  • София
  • Мнения: 215
Щастлива Бубичка,честит рожден ден! Пожелавам ти много късмет,лични и професионални успехи и едно малко слънчице,което да топли сърцето ти.
Момичета днес бях в Токуда на преглед , във връзка с проблема от вчера.Попаднах на д-р Попова и останах много очарована от вниманието и професионализама и . Прегледаме на ултразвук.Детето се развива съвсем нормално ,дори с почти цяла седмица по напред.Показа ми го ,то риташе,махаше с ръце и крака.Направо ми олекна.Каза че няма нужда да пия каквито и да е лекарства освен фолиевата киселина.
Gydelichkova,предлагам ти утрогестана, който ми изписаха ако искаш да ти го подаря ,аз нама да го вземам повече.
Сега съм пред въпроса къде да раждам,защото в Шейново няма да се върна вече.
Имате ли някакви впечатления от Тина Киркова, Токуда ...?

# 213
  • Мнения: 1 475
Ivi_81, добре, че ми каза, че тъкмо направих новата тема, и компа ми се изключи, направо откачих целия ми труд отиде по дяволите ooooh!! Тъкмо си мислех, сега ако пак трябва да си играя толкова време, това  е много хубаво и наистина е по-добре темите да са по-големи!


# 214
  • Germany
  • Мнения: 8 010
Благодаря много на ivi 81 i na somebody za parolkata!
Аз съм болна ,имам много остър ларингит днес ми изсписаха антибиотик Cry

И аз за същото нещо пия вече 3ти ден антибиотик. На теб кой ти предписаха? На мен Зинат. Интерниста ми беше дал друг, но гинеколожката ми го смени.
shom4e много се радвам за теб! Дано не попадаш повече никога на такива безотговорни лекари, като предната.

# 215
  • Мнения: 37
За болните мами мога да препоръчам хомеопатичното лекарство Gripp-Heel. Гинекологът, който ми води женската консултация ми го предписа. Каза ми да го пия при най-малкото неразположение от такъв вид. На мен страшно ми помага и още щом усетя първите симптоми си взимам по едно хапченце. Тъй като е подходящо и за деца го давам и на дъщеря ми и даже сега овладяваме една лека настинка.

# 216
  • Мнения: 9 814
Момичета аз имам час при д-р Марков на 15 декември от 17 и 30 часа.
Но не мога да отида, защото съм на предаване тогава.
Записала съм си вече час в МЦ Фемина за другата седмица.
Знам колко се чака и колко по-рано се записват тези часове.
За това, който иска му давам часът за ФМ при доктор Марков.




shom4e smile3501, казах ти, че половинат лекари са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 217
  • София
  • Мнения: 597
искам аз

# 218
  • Мнения: 69
Щастлива Бубичка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕН! Да си жива и здрава, да те очакват само красиви мигове, животът ти да е пълен с любов, късмет и доброта!!! Two Hearts

Аз отивам на ранен скрининг и после ще разказвам! Стискайте палцииии в 4 часа! Simple Smile


# 219
  • Мнения: 317
shom4e радвам се , че при теб всичко е наред - бях сигурна ! Hug
Дано и аз утре да се похваля със същото  Praynig

# 220
  • Плевен
  • Мнения: 862
Честит Рожден Ден на Щастлива Бубичка,  bouquet  bouquet  bouquet Бъди щастлива!
shom4e, браво, и занапред да знаеш - винаги 2 мнения търсиш преди да се шашкаш. То от такива "специалисти" до гуша ни е дошло на всичко. Всички вярвахме, че притесненията ти са напразни.
Успех на всички, които са на преглед тези дни. Всичко ще е наред. Все пак най-опасния период отминава.

# 221
  • Мнения: 639
Наистина ни е много активна темата! Едва успявам да изчета всичко, искам да пиша/отговарям на момента, а докато стигна до последната страница, и темите на разговор са се сменили вече няколко пъти  Laughing

Щастлива Бубичка, Честит рожден ден и от мен! Присъединявам се към всички прекрасни пожелания, които си получила от другите момичета!   bouquet

Shom4e, много се радвам, че успя бързо да потърсиш и второ мнение и вече си спокойна, че всичко се развива нормално. Дано нито на теб, нито на която и да е от нас, да не ни се случва да преживяваме стрес и шок!

Gydelichkova, аз също мисля, че няма за какво да се притесняваш и да криеш. Възможно е сестра ти да си поплаче тайничко (разбираемо е, ако това е голямата и болка), но в никакъв случай не мисля, че "ще ти се разсърди" - просто няма място за сръдни в този случай! Та ти си малката и сестричка, тя сигурно много те обича и ще се радва за теб!

За заглавие на новата тема, много ми допадна това на Tanka80 - "Коремчетата проличават вече в очакване на ЮНСКОТО човече" - мисля, че е много актуално за сегашното състояние на коремчетата ни и предвид новите снимки в албумчето  Wink

На болните мами първо пожелавам бързо оздравяване и пълно възстановяване! Като препоръка - чай с мед, лимони, плодове, топла супа, и Цитросепт. И - да си полежат в къщи на топличко, ако могат да си го позволят!

Връщам се пак да дочета и дано да имам възможност пак да пиша скоро  Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 136
Shom4e, мнооооого се радвам, че всичко е наред с теб. Утрогестана с удоволствие бих го взела, че малко скъпичък идва и ми коства 100 лв. на месец Simple Smile
Казваш, че си доволна от Попова. Колко ти взе за прегледа? Аз работя точно до Токуда и мисля също следващата седмица да отскоча там за преглед, за да видя мойто малко злато в коремчето...Може би и аз при нея ще отида, още повече, че ти май успя много бързо да си запишеш час и няма да се налага да чакам със седмици, за да си запиша и аз.
За раждането - имам приятелка, която през март роди там и беше много доволна, но май доста скъпичко идва. По принцип разполагат с много малко легла и съм чувала, че връщали понякога, което ми се струва малко невероятно. То пък остава да отидеш с родилни болки там и да ти кажат, че няма кдъе да те настанят. Разпитай все пак за цени и условия и ако те устройват, съм сигурна, че няма да съжаляваш.
Благодаря и за успокоението за споделянето с близките - ще ви информирам как е минало, щом им кажа. Най-вероятно ще е следващата седмица.
Нямам търпение да идва събота, за да отида да си купя дънки и сукманче за бременни. Моите вече доста постягват и непрекъснато стоя с откопчани копчета  newsm44

# 223
  • Мнения: 1 475
Shom4e, мнооооого се радвам, че всичко е наред с теб. Утрогестана с удоволствие бих го взела, че малко скъпичък идва и ми коства 100 лв. на месец Simple Smile


Как толкова скъп, да не се бъркаш нещо и аз слагам Утрогестан една кутия струва около 17лв- вътре има 2 блистера/ аз слагам по 3 хапчета на ден/ и стига за 2 седмици, следователно за месец,34лв!

# 224
  • Мнения: 136
И аз го купувам за толкова, но слагам по 4 на ден и една куптия ми стига за 1 седмица. Да, май не е чак 100 лв, но поне 60-70 лв. ми се връзват на месец...Пак не е малко.

Общи условия

Активация на акаунт