Гоблени-35

  • 38 992
  • 372
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 167
Аз само чета, разглеждам и ви се радвам... Nature Snowman

# 46
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Тези коне много ми харесват с кеф да си ги ушиеш Tasha.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета  Hug
Честита ни нова темичка, Кетри - благодаря   bouquet
Аз само да кажа  smile3501 за всички тези красоти, които виждам тук.
И да се похваля - получих си известие за пакетче  Wink
Аз смятам тия дни да си взема рамкираното подаръче и да го пратя на моята жертвичка, че ми предстои операция и... да съм сигурна, че подаръкът ще стигне адресата.  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 316
Здравейте и от мен.Да се отсрамя поне в тази тема Joy

Леле какви красиви подаръци браво. Wink

# 49
  • Мнения: 3 622
geniko страхотно гобленче  Peace

# 50
  • Мнения: 470
Здравейте момичета,аз се изгубих че ме налегнаха едни проблеми- малката се разболя,на мен ми  се наложи да постъпя в болница за лека операция и повече от седмица  ме нямаше,вчера се прибрах.В началото на следващата седмица ще купя подаръка за своята жертвичка и ще го пусна,вече съм почти сигурна в избора си.А сега ще се връщам да ви чета и да се радвам на ушитите от вас красоти.Лека и спокойна вечер. Hug  bouquet

# 51
  • Мнения: 3
geniko -Много е хубаво и нетрадиционно .Не съм виждала такова гобленче Simple Smile
Да се оплача -до сега разшивах.Сбъркала съм нещо,някъде съм пропуснала едно бодче и всичко се обърка.Ама то нямаше как...аз нямам гоблен ушит на който да не съм разшивала...може да е едно редче ама трябва да си мине по реда за жалост Sad

# 52
  • Мнения: 643
Е докъде стигнах :



Таша, радвам се, че ти харесва, нямах много голям избор тук  Hug

Какви такива операции , оправяйте се бързо  Praynig Билкова и Ива

Не съм чела всичко, но дано да имам време утре.

# 53
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
БОЦ  Mr. Green

 Crazy събрахте ми очите - какви скорострелки сте: гоблените ушили, подаръците изпратили, Коледата спретнали, а аз ...   Blush Blush Blush
довечера, щом Мишлето заспи, ще покажа половинка от последното ми творение  Flutter Здравчето знае защо половинка  Whistling

голямо отчитане падна и аз ще се отчета:
с гоблените започнах сама  Hug на "стари" години  Blush Винаги ми е харесвало (как изглежда) и винаги съм си мислила, че няма да имам нерви да довърша нещо толкова пипкаво. Започнах с "Жълтите рози" на Казанлък (32 цвята) и успях за 3 седмици, сама с две деца. след това 3 години ших един гоблен с 3 цвята  Mr. Green . макар и по-бавничко продължавах -  близка приятелка "поддържаше" огъня  Hug сега не е в България и много ми липсва  Confused сега имам вас Heart Eyes

по втората част:
подаръка е подготвен, дреболийките са планирани и осигурени, но няма да го пусна преди декември  Crossing Arms иска ми се да пристигне малко преди Коледа, а не за Никулден все пак.  Wink

# 54
  • Мнения: 1 313
Здравейте! Имам нужда от съвет. Избирам подарък и искам част от него да е ножичка за конци. Разглеждам един от линковете в първия пост: http://www.goblenite.com/category_150.html, но не мога да избера. Бихте ли ми препоръчали някоя от ножиците? По какъв критерий да избирам?

Благодаря предварително  bouquet

# 55
  • Мнения: 643



Ето аз каква ножица ползвам, професионална-за шивачки , купих си я от едно село, в което имаше шивашки цех. Много лесно се режат с нея конците отзад и късички ако са.

малко ми е тъмна снимката

# 56
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
арлина  ooooh! какво да те посъветвам, всеки с вкуса си  Hug аз харесвам малки, тънички и леки  Blush щъркелчето, пауна (тези по 9 см,)  май най-ми пасват  Blush
ина Wink има такива и в рибарските магазини  Hug удобни са, че не си мушкаш пръстите  Peace и бързичко резваш и бЕгаш  Mr. Green
още не съм снимала, но нали бързам да съм полезна  Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 210
Браво, момичета! Много хубави неща сте показали!  Hug
Кетри,  специално за теб  bouquet
Прасчо, аз като видях готови лалетата бях много афектирана  #2gunfire , а мъжът ми започна да ме разкандърдисва, какво като отида, изобщо нищо нямало да направят и прочие. И така си остана. Аз съм си такава-на думи много се паля, ама не хапя.  Embarassed
Gesh44, може ли схемата на майката с детенцето? Благодаря предварително.

# 58
  • Мнения: 747
Какво съвпадение само Hug; и моето мило ми казваше че нямало смисъл да се ядосвам; нищо нямало да направят; даже искаше той да преработва рамката- и така 2 дни. Днес нямах възможност да си взема нещото, може би утре Embarassed
Арлина, моята ножичка е за 5 лв, някакво случайно попадение, безпогрешна! От магазина на "Граф Игнатиев".
Geniкo, много стилно и свежо Peace
Gesh, страшно сполучливо се е получило с четката! Всеки път изненадваш с творчески решения! Hug

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 09:09 от Прасчо

# 59
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Генико, Геникоооо, няма те, няма и като се появиш все е някоя красота, признала съм те!  Hug Разписвай се по-често.

Аз май съм пропуснала рамкирането на wesi.i.gogo, трябва да се върна назад в темичката  Blush

Иначе моята ножичка е на ДМЦ за 12 лв, страхотна е. Като бях в София в ДМЦ-то просто реших, че и аз съм хора и заслужавам да се поглезя, ндааааа  Flutter

Инче и ти напредваш, голям мерак ти е този дедо Коледа и тава си е, пожелавам ти да го изкараш до Коледа и да му се радваш  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт