Лечение на псориазис? Има ли? 2-ра тема

  • 232 013
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 109
тя ми каза 4е от боята се изчистила по главата.
но претполагам че е много субективно.

Казваш да опитам, то друго какво ни остава.  Grinning Местете се в новата тема.  Peace

# 751
  • Мнения: 486
На моят син 10г поставиха дигноза псориазис Ръцете и краката станаха много зле Зачервена кожа като рани които започнаха да се залюспят На главата също Детето не спираше да плаче Незнаех вече с какво да го намажа Информирах се колко са опасни кортизоновите мехлеми и не можех По цял ден плачех и  се    молех Лекът дойде Един дядо ни каза да намажем с боров катран   от аптеката   и жълтък 1 към 1 Отдолу може с малко мас Всичко изчезна Имаме и хомеопатично лечение Знам и за друг случай оздравял

# 752
  • Мнения: 19
На моят син 10г поставиха дигноза псориазис Ръцете и краката станаха много зле Зачервена кожа като рани които започнаха да се залюспят На главата също Детето не спираше да плаче Незнаех вече с какво да го намажа Информирах се колко са опасни кортизоновите мехлеми и не можех По цял ден плачех и  се    молех Лекът дойде Един дядо ни каза да намажем с боров катран   от аптеката   и жълтък 1 към 1 Отдолу може с малко мас Всичко изчезна Имаме и хомеопатично лечение Знам и за друг случай оздравял
                                                                                                                                                          Eдно към едно какво означава?Едно към едно в грамажа или в какво?Аз също предприех хомеопатично лечение,но за сега съм в началото-няма и месец.За сега се влошава положението,но ме предупредиха,че е нормално това преди да почна да се изчиствам.   

# 753
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
но ме предупредиха,че е нормално това преди да почна да се изчиствам.   
Sunglasses

те всички така казват


Наистина псориазиса е лечим но при всеки е индивидуално  Wink както с диетите при един действа една диета , при друг няма ефект  Whistling и така
Просто всичко си зависи от нас  ......  Hug



М/у другото има нова тема  Peace

# 754
здравейте,на всички искам да попитам за един продукт,за който разбрах от интернет-става дума за билков чай "Хербадерматикум"(от 18 билки и мехлем,който се прилага заедно с него) дали някой от този форум го е ползвал,дали има ефект и т.н. За всяка една информация ще ви бъда благодарна!

П.С. Имам псориазис от 18 год. и досега съм имала само временни ефекти,с лечение с костекороиди и кортизон,така познати на всички ни.... Sad

# 755
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
dindolinka   при свекито не помогна ,а от чая каза че и става гадно  Peace

# 756
  • Мнения: 486
Жълтъкът и бор. катран да са равни части горе долу 1 с.л.или две от катрана Аз съм го сложила в камерата да не се разваля .Нашия псориазис излизаше като рани на главата по гънките лице ръце крака   НЕ СЕотказвайте от хомео. леч. Ако се влошавате значи ви действа 

# 757
  • Мнения: 0
Всеки заболял от псориазис знае и е чел почти всичко за заболяването си. Но малко са тези които могат да го потдържат да не цъфти. Бих могла да споделя опита си в тази безкрайно болна тема.  psoriazis@mail.bg

# 758
  • Мнения: 0
Здравейте,

търся си морски алги за лечение на псориазис!!!

Благодаря Ви предварително!!!

# 759
  • Мнения: 0
морски алги или японски кристали

# 760
  • Мнения: 0
здравейте никой не ми е писал за АЛГИТЕ !!!!
Моля ви ако имате информация или адрес ми го напишете!!!

# 761
  • Мнения: 0
Добър ден на всички!!От няколко месеца наблюдавам форума и искам да разкажа моята история(не съм добър писател).На 17 години съм и не знам дали имам псориазис.На 12-годишна възраст един слънчев летен ден станах и лактите,от вътрешната страна на колената,както и от външната страна на мускула на крака(прасеца) ми бяха излезнали някакви рани,който при допир се белеха но на тяхното място се появяваха същите и доста се поизплаших.При което го показах на родителите ми и моят дядо ми каза,че на млади години също е имал такива рани.След това ме заведе при някъкъв доктор.но не мога да кажа нито как се казва нито каде се намира поради причината,че бях малък!!Т доктора ме прегледа и ми изписа дипросалик и ми  каза ,че ще се махнат но да си знам ,четези рани са доста упорити!!Естествено не бях щастлив,но започнах да се мажа 2 пъти на ден и след окло 6месеца ми изчезна всико и до ден днешен не ми се е появявало вече 5години,а може и повече.Млако след като ми се махнаха,обаче ми се появи еедно млако петно на гърба може би с диаметъра на 5стотинки и не ми направи голямо впечатление,но след това усетих,че иамм такова петно със моеж би същите размери и на главата малко на дясното ухо.И след това вече дойде и проблемът започнаха и да ми излизат по лицето и аз продължих да се мажа с дипросалик и сичко изчезваше,но за по 10 дена и после пак.А и след прочетеното разбрах ,че това лекарство съдържало корти... не знам точно какво ,което било много вредно.А и другото е ,че след нова година започнах да наблъдавам как като си намжа лицето ми става супер бяло а после примерно ако си измия лицето ми става червено като домат и се наплаших доста,а петната продължават да излизат и не зна какво да правя!!Едно е ,че тези дни ще ходя на доктор,но опредлено от това което прочетох във форума на секи едно лекарство му действа различно и се чудя какво ще стане с мен ако доктора ми даде някакво лекарство от ,което мога и да се изриан още повече!!П.С. до колкото разбрах от дядо ми тои също с нещо подобно на дипросалик по негово време просто сменили опаковката.Той ми каза,че се е мазал сигурно 5години,но след това всичко му изчезнало.

Общи условия

Активация на акаунт