Израел 15

  • 39 037
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Пете, зависи кои дни пътувате и какъв пакет взимате, точно за Коледа има дийлим, изгодни предложения, напр. миналата година гледахме за Лондон предложение за около 600 евро, в haдака hатишиим ('90-тата минута"), т.е. сделки, които предлагат в последния момент, около 20/12. Въпросът е да не се натискаш точно за 26-27, а пр. да пътуваш на 24, 25 - намира се начин, те бележат спад на вътрешния туризъм... нещо такова, това ми обясняваше позната, която работи в дака а тишиим  - за това как намират тези сделки...
За съжаление, тази година тя е в отпуск по майчинство и не би била наясно с предлагането там: http://www.daka90.co.il/HomePages/CdaHomePage/0,1274,,FF.html

Но ние точно за Лондон се колебахме и за това помня цената, но аз тогава работех и беше много сложно да ме пуснат, защото в началото на декември си ходих до Бг  Crazy

Гледам тук и екскурзиите до Париж: http://www.daka90.co.il/SearchResults/CdaHomePageSearchResults/1,1404,11,FF.html
Доста по-евтини са от това, което ние платихме  Peace Неудобството е, че резервираш седмица преди полета, но, ако пътуваш до една дестинация, това не е критично. При нас проблемът беше, че за сватбеното пътешествие трябваше да резервираме хотели в 7 града и в този случай не ползваш хавила/ пакет, защото трудно се напасва с маршрута ти... Thinking

# 286
  • Мнения: 558
за това не заменям сегашното си местожителство с никое друго  Peace
Брюксел, Люксембург и Амстердам са ми на по 2h път с кола, Париж на 4-5h, от нашто летище излитат всички нискотарифни самолетни компании, заплатите тук са от най-високите в Германия (а и Европа), цените най-ниските. Какво да иска повече човек? (повече слънце и по-малко работа може би  Laughing )Само здраве да има! Другото се купува!

Аз също разпращам картички по пощата на роднините в БГ, приятелите ми получават електронни.

# 287
  • Мнения: 2 952
Еха , Пепеляшка   Party ....

Мента , моят мъж  се занимава  с всичко по пътуването. Имаме приятелско семейство с Туристическа агенция и винаги ни намират разни отстъпки и смяни в последния момент  с връзки понякога - имат страшни пакети за уикенди по хотелите  Crazy като за "колеги в бизнеса" ...разни такива неща ... "Дака 90" е  супер идея иначе . Моя приятелка така си пътува редовно , защото и тя не работи .Ние обаче ще искаме да хванем баш Коледа и за 4  нощувки ...Ще пратя линковете на моя да ги погледне , че  аз не се занимавам с  тия неща.Мерси обаче ! Вторият линк не се отваря бе  newsm78  ...

 Направила съм ориз със зеленчуци и чакам  свекър ми да доведе Саги от градинка ....гладен уморен и кисел се прибира ...отнема му малко време да се поококори , отпочине и поемаме към някой парк .Никакво спане на обяд , че иначе после в 11  вечерта ще се пулим още ...А така ....до 8 са заспали и двамата герои с Шахар !

   Точно така ми се получава оризът ! Много го обичат малките ....

# 288
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Пепеляшке, големи са предимствата  Peace А ти имаш слабост и към Гърция, нали?

Пете, и ние ядем доста ориз, но разнообразяваме с паста и с картофени ястия. По количеството изядена паста понякога сме сериозна конкуренция на италианците  Mr. Green
Проблемът с линка е, че трябва да се направи ново търсене, не дава линк към резултатите на старото, което аз направих  newsm78

Заповядайте в новата тема - този път със закачливо заглавие заради наближаването на празника


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352536.0

Общи условия

Активация на акаунт