Хайде августинки споделете какво се крие под сърцето

  • 10 535
  • 165
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 143
Роси, абсолютно нормално е. Аз съм толкова уравновесен и спокоен човек по принцип, а сега, въпреки че е толкова ранен стадий, направо не мога да се позная. Мога да се събудя смеейки се и после след 30 мин да се разплача. Смахната работа!  Wink
Аз заминавам, че ще ходим на обяд в баща ми за Рождения ми ден и искам да се понаглася.  dancing Дано довечера да намеря някоя от вас тук за две-три приказки, че неделите са пусти във форума.

# 151
  • Мнения: 1
Bagneto  аз съм тук Wink
правя нова тема,какво ще кажете Whistling
На мен пък ми е рано за подаръци.Как ще устискам 1м. да ги крия Thinking Naughty
Аз болки почти нямам Grinning

# 152
  • Мнения: 170
Момичета, вие ме ошашкахте с тези прокървявания.... Аз тъкмо се бях поуспокоила малко  Tired Боже, дано на никоя от нас да не и се случва такова нещо  Praynig  Praynig  Praynig
Аз да споделя, че днес се събудих умряла от глад, чак стомаха ме болеше, а по принцип не закусвам никога  Thinking Знам, че е още много рано, но дали все пак това не е от хормоните или си внушавам? Толкова е нетипично за мен, че нямам друго обяснение. Иначе не ям повече от обикновено, но тази сутрин стомаха ми така стърже, че не се търпи  ooooh!

# 153
  • Мнения: 170
"Сега в очакване на сърчица, а догодина - АВГУСТовски слънчица!" - евентуално заглавие  Blush

# 154
  • Мнения: 29
Здравейте на всички Августинки! Аз съм Бояна, на 29г. и живея в София. Вчера си направих тест на 5-ия ден от закъснението и беше положителен още на първата минута. Днес повторих с Шуър чек и пак беше  EFP Според калкулатора термина ми трябва да е на 3.08.2009г. Супер съм щастлива! Таткото е малко като цапнат с мокър парцал, но ще се оправи!  newsm62 Още не съм ходила на лекар, но мисля да го направя следващата или по-следващата седмица. Дано всичко е ОК! newsm10

# 155
  • Мнения: 9 973
Boiana_P  Hug
 Шери  bowuu bowuu  bouquet
сори,че влязох с профила на августинките Embarassed без да искам
Ще направя темата след 2-3ч. HugВече сме 9 нали така?

# 156
  • Мнения: 3 372
Здрвейте и от мен Hug
В сряда видях първия слабоположителен тест, после последва кръвен положителен и днес вече имам 2 дебели черти и мога официално да се запиша в августовската тема Crazy Казвам се Милена и съм на 23г, от Перник. Пробваме от 9 месеца и не се получаваше, този е 10-тия, който се оказа успешен Flutter Термина ми се пада на 7.08 /рождения ми ден Mr. Green/. Още не съм ходила на лекар и се притеснявам дали всичко ще е наред, но се чувствам много добре и са надявам това да е добър знак Peace

# 157
  • Мнения: 9 973
Ice Queen  Hug добре дошла и на теб

# 158
  • Мнения: 170
Бояна, Ice Queen, честито и добре дошли при нас  welcome
Деси, работата ти се увеличава  Grinning

# 159
  • Мнения: 9 973
 Shocked не знаеш какво говориш Grinning
Има 30-40 линка със статии и аз съм още до никъде.Ще пусна темата и после ще дооправям...то цял ден не стига

# 160
  • Мнения: 9 973
новата тема я пускам.Ако искате пишете в нея
Буболечемече и Кейт после ще мислим да ги включим,тоест с точен термин като дадат.Има още работа по темата и ще я довърша,но сега дзвер ме зове да ходим на разходка
ето я и тематановата тема

# 161
  • Мнения: 1 569
Zdraveiteeeee. I az se prisuedinjavam kum foruma! Az jiveja sus shtastlivata novina ot 30 noemvri. Terminyt spored kalkulatorite mi e 4 avgust. Utre shte hodja na pyrvi ginekologichen pregled, no ne znam dali ne e tvurde rano. Vie kakvo mislite? Mnogo iskam da vidja dali vsichko e nared, no dali doktory shte uspee da vidi, dali ne e ranichko? Pozdravlenija na vsichki, s koito shte se radvam da si pishem tuk sledvashtite 7-8 meseca:))))))))))

# 162
  • Мнения: 9 973
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352534.0ела се запиши в тази тема,в която пишем сега Hug

# 163
  • Мнения: 12
Здравейте.Преди два дена бях на лекар и се видя точицата.Толкова много се радвам ,че чак ми се иска да изкрещя на всички че ще ставам мама.Единствено се моля всичко да бъде наред Simple Smile

# 164
  • Благоевград...близо до любимите...
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!!! Да се включа и аз към августовските майки  Grinning
Вчера бях на доктор и потвърди съмнението ми. Надявам се всичко да върви по план  и да е наред. 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт