Хайде августинки споделете какво се крие под сърцето

  • 10 520
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Има ли някой  EFP stork-boy stork-girl preggo

# 1
  • София
  • Мнения: 5 728
Май още никой не се е престрашил да се запише! Flutter
Аз съм от августинки 2007 г. и пожелавам темите ви  да са изписани само с хубави неща! Praynig
Ние работим за 2 ро може да се класирам току виж пак за лъвче! Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 338
Честито на всички бъдещи мами Grinning
Желая ви лека и безпроблемна бременост пълна само с красиви моменти и разбира се здрави и красиви бебчета през идващото лято   Hug

# 3
  • Мнения: 1 054
Аз май ще съм за август... Имам 3  EFP и един кръвен  Party
Чакам новите попълнения с нетърпение  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 5 728
BubolecheMeche,честито и леко бременеене! Praynig Hug Heart Eyes  bouquet

# 5
  • Мнения: 4
BubolecheMeche честито и от мен Леко preggo А на останалите хайде работете luvbed thumbsup tooth

# 6
  • Мнения: 1 054
Много ви благодаря  Hug
Само аз ли съм августинка за сега? Simple Smile То всички калкулатори ме изчислиха за юли, но съм с много късна овулация и съм си точно за август според мен Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Аз не съм съвсем сигурна как се изчислява, според калкулатора съм 28 или 29 юли, а овулацията ми е била на 4 или 5 ноември. Твоята кога мислиш, че е била?

# 8
  • Мнения: 1 054
И моята мисля, че е след 4ти Simple Smile Калкулатора в бг-мамма ми показа 19 юли, а този на зачатие 26-ти.  Според кръвния тест в четвъртък съм между 3та и 4та седмица бременна... Ще го повторя пак другия четвъртък.... и ще видим как върви.
Добре дошла Кейт! Лека бременност и да посрещаме с теб всички нови августинки и така докато видим бебоците си  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ако овулацията ти е била след 4ти, не е ли прекалено рано като дата 19ти? На мен този в бг-мамма ми показва 28ми, а в зачатие - 29ти юли. Защо мислиш, че ще си в началото на август? Всъщност от какво зависи? Извинявам се за въпросите, но още не съм съвсем наясно с тези неща, сега започвам да чета усилено Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 054
Цикъла ми е доста дълъг по принцип, а калкулаторите смятат според началото на цикъла... Абе и аз не им разбирам много много, но гледам мамите за юли вече са си видели точката, а на мен ми е рано и така прецених, че ще съм в началото на август.... края на другата седмица отивам на лекар и той вече ще си каже Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 012
И аз отивам края на другата седмица за точица Simple Smile В крайна сметка няма значение края на юли или началото на август, важното е всичко да е наред! Аз много се моля при мен да няма проблеми, защото съм с цистит и вдигнах 39 градуса температура вчера, а пия и антибиотици Sad

# 12
  • Мнения: 1 054
Пожелавам ти всичко да е наред... пожелавам си го и на себе си... Аз бях от мамите януарки, но за кратко. Тук обаче съм решена да остана до край!  Mr. Green Мисли си само хубави неща и да се пълни темата и да си гледаме прекрасните бременности Simple Smile Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 407
Привет от мен Grinning. Днес си направих тест и излезе положителен  EFP. Едновременно съм много щастлива и много шашната, въпреки че ми е за втори път. Имам момченце на 3 г. и осем месеца. Той много иска да има сестричка, така че се надявам да сме изпълнили желанието му  Laughing. Терминът ми по калкулатора на bg-mammma е 3 август. Още се чудя кога да отида на лекар, сега е още доста рано. Много искам всичко да е наред и да нямам проблеми с бременността, че със сина ми в началото лежах за задържане. Надявам се скоро темичката да се напълни с бъдещи майчета и да си споделяме хубавите моменти Grinning.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 728
kеit ,Честито но изчакай с този антибиотик! Rolling Eyes
Има и др лекарства които не биха навредили!/примерно Неоренал билкови аз ги пиех по време на бременност/ Hug
Недей да пиеш,а първо отиди на гинеколог!


Роси,честито и на теб!
Лека бременност!

 

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 012
♥♥♥Димяни ♥♥♥, аз вече ходх на гинеколог, тя ми го предписа - Стандацилин (ампицилин). Лекарката ми каза, а и в листовката пише, че няма данни за негативен ефект при бременност. Ако не се лекува инфекцията, щяло да стане по-зле. Тъй като съм от пет дни така, а започнах да вдигам и температура, мисля, че е по-добре да пия антибиотика, от колкото нищо да не правя... Пия и Неоренал също, пак по предписание на гинеколкожката ми.
Няма нужда да ви казвам, че си умирам от притеснение да не стане нещо, нали...

Rosi79, честито и безпроблемна бременност!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 728
Дано не повлияе лошо! Praynig
Мен ме е много страх ,а и като раждах една мама роди детенце и после откриха някакъв проблем и се оказа в следстиве от антибиотик в начална бременност приеман Rolling Eyes  Confused напрао 3 дни плаках с нея Cry
Пожелавам ти всичко най-хубаво и лека бременност! Praynig Hug

Извинявай,че сигурно съм те стрестана с това но много трябва да се внимава с тези лекарства! Hug Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Не си ме стреснала, защото вече съм си достатъчно стресната... Sad
Все пак от всичко, което прочетох тези дни, разбрах, че има и антибиотици, които са позволени при бременност. Понеже бъбреците ме заболяха преди да разбера, че съм бременна, и като видях двете чертички, направо не посмях да се зарадвам... И все още не мога.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 728
Щом са ти казали,че може да ги пиеш не се притеснявай! Hug Hug Hug
Мисли за това как ще гускаш след няколко месеца здраво и хубаво бебче и всичко ще е наред! Party Heart Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 407
Благодаря за посрещането Simple Smile!
keit, вярвам че всичко ще е наред и през месец август ще си имаш едно красиво и здраво бебче  Hug! Щом гинеколожката ти е изписала антибиотика, тя знае какво не би навредило на бебчето, така че имай и повече доверие. Тук ще се подкрепяме и ще си даваме сили, и няма се пУашим лесно Simple Smile. Видях, че си от Варна и понеже и аз съм от там, да те питам къде смяташ да ти следят бременността? Аз съм решила първия път да отида при д-р Боян Георгиев в Майчин дом и ако съм доволна, мисля да си ходя при него и при него да раждам, живот и здраве.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравей Роси, една моя позната е ходила при него и ми го беше похвалила. Също и жена му - д-р Георгиева, но тя сега е в майчински, доколкото знам. Аз ходя при д-р Бейлерян също в Майчин дом. Много е внимателна и разбрана и засега съм доволна от нея.
Все още не сме видяли нищо на ехограф и не знам кога ще ми е термина Simple Smile
Ти кога ще ходиш на преглед? Аз трябва да ида към края на другата седмица.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 407
Ами аз мисля да отида по-другата седмица, сега съм в 4-та седмица и още е доста рано май. Моя приятелка роди преди 2 седмици при д-р Георгиев и беше много доволна от него. Каза че е много внимателен, а и отговарял много търпеливо на всякакви въпроси. Такъв лекар ми трябва  Mr. Green. Поне точица да видим. Само дето не знам как ще изтрая до по-другата седмица.
На мен пък ми е притеснено сега, тъй като в идния петък ще летя до София, ще се върна във Варна пак със самолет и се притеснявам да не ми се отрази лошо на бременността. Надявам се все пак всичко да е наред, а и полета ще е кратък.

# 22
  • Мнения: 1 054
Добре дошла, Роска  Hug Лека бременност ти желая и малко сладко момиченце накрая... желанието на баткото е заповед все пак Wink Изчакай си 14 дни закъснение, ако цикъла ти е редовен и спокойно иди да си видиш точицата... аз с моя нередовен цикъл още не съм решила кога да отида.... то да си е там и да се държи здраво пък, когато отида - тогава  Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 407
Мерси, BubolecheMeche, да ти се връща за леката бременност и здраво бебче на финала Grinning!

# 24
  • SZ
  • Мнения: 10
Здравейте,бъдещи мамчета!!!

Аз съм от августинки 2008 и искам да ви пожелая лека и безпроблемна бременност и през август най-сладките бебчовци!!!

В нашата тема ви чакахме с нетърпение и след малко се прехвърлям там, за да им кажа, че вече има нови августинки.Много ще се зарадват сигурна съм,очаквайте порой от поздравления.
Всички августинки 2008 са много готини мацки и се заформи доста приятна компания,пожелавам и при вас да се получи така!
А ние ще ви наглеждаме редовно и ще помагаме със съвети винаги, когато имате нужда!

Желая ви цялото щастие на света!!! newsm51

# 25
  • Мнения: 1 091
Поздравления и от мен! Лека бременност на всички!

# 26
  • Мнения: 1 054
Отивам на втория кръвен след малко, мацки, стискайте палци ЧХГ-то да расте  Praynig
Благодаря на миналите августинки за пожеланията.... Аз вече имам и едно питане. Ако е имало някоя мама от квартал Надежда или Свобода в София да каже къде наблизо мога да ходя при добър АГ Simple Smile  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 5 728
Буболече, Praynig Hug

# 28
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 500
Eй, браво вече има и августинки 2009, леко бременеене и здрави бебчета на финала. Ако имате въпроси спокойно може да питате Августинки 2008, ние сме в подфорума Родени през 2008г.

# 29
  • Мнения: 207
Ауууууууууууу, браво, браво  newsm44 Вече има три бъдещи Августинки  newsm44 Поздрави и от мен! Леко бременеене ви пожелавам! (И аз съм от Августинки 2008)

# 30
  • Мнения: 225
Хайде и аз да се "цопна" тук Mr. Green и да пожелая на бъдещите майчета много здраве и най-сладките и здрави бебчета следващото лято.
Надявам се да се заформи и тук такъв сплотен колектив, какъвто е нашия от августинки 2008 г.
Както са казали и другите "колежки" Mr. Green разчитайте на помощ и подкрепа от нас, винаги когато имате нужда Hug

# 31
  • Варна
  • Мнения: 407
Ох, от много работа чак сега успявам да вляза в темичката. BuboleceMeche, стискам палци макар и може би със закъснение. И да пишеш като разбереш резултатите!
Благодаря за пожеланията на августинки 2008, сигурна съм че и ние ще заформим хубава тайфа Grinning.
Тези дни трябва да говоря с шефа, за да го "зарадвам" с новината. Засега отлагам, но предпочитам да знае отрано. Аз по принцип мисля да си работя до края, стига разбира се всичко да е наред с мен и бебето.
Това е от мен. Днес ми е много заспало, добре че съм до 15 часа на работа, та след малко си тръгвам и ще си поспя у нас. Лек ден на всички и чакаме нови попълнения  Simple Smile!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 139


Аз също съм от августинки 2008г.Наслаждавайте се на веки миг от предстоящите
девет месеца,защото много бързо отлитат Hug

Лека бременност ви желая!!!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Момичета, много сте мили Simple Smile Аз още не съм сигурна кога ми е термина, но направо ми се прииска да е началото на август. Тук се заформя много приятна компания. Сигурно ще чета и в двете темички едновременно, защото имам повече общи неща с момичетата от началото на август, от колкото с тези от началото и средата на юли. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 054
Благодаря за стиснатите палци, маминки.... ЧХГ-то днес е 394,2... след като в четвъртък беше 71,88 ... май добре нараства  Party
Ставам все по-сигурна.... не мога да опиша радостта си с думи... Целувки на всички  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Супер, това е голям скок! Само спокойствие и усмивки ти пожелавам!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 407
Браво, все такива добри новини да има!

# 37
  • Мнения: 26
Ехееееее здравейте мили мои бъдещи Августинки и точици   bouquet Леле колко Ви се радвам   bouquet И аз съм от августинки 2008, а също и Августинка 1998  Mr. Green Толкова ви чакахме и се чудехме кога да ви направим темичката, че ви изпуснахме, но нищо ето едно поздравче от нас :

Бъдещи майчета здравейте 
Радвайте се и се смейте,
Че през АВГУСТ 2009-та
ще дундуркате момичета или момчета.
А ний от АВГУСТ 2008 сме със вас,
всеки ден и всеки час.
За съвет или утеха вий не се свенете,
а веднага ни потърсете.
За тазгодишните точици свидни и малки,
на моменти бяхме чисти откачалки 
А сега сме безкрайно щастливи,
Мами на августинчета най-красиви.
Следващото знойно лято,
Господ ще дари ви пребогато
с рожбенца чакани, жадувани
и дълго време сънувани.
ФОЛИЕВАТА киселина си пийте
и от (к)екса не се крийте
Все пак го давайте умерено,
защото август ще сте майчета
на здрави и прекрасни зайчета.


От сърце ви желаем лееееки, ама много леки бременности и живи -здрави догодина прекрасни, задрави и лъчезарни августовски бебешорковци  Hug Ако имате нужда от нещо, па дори и компания само Wink ние сме насреща.

Целувки на всички ви   bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 3
Мили момичета, честито!  Hug
Очакват ви няколко месеца изпълнени с незабравими емоции и вълнения и най-накрая разбира се резултата - най-прекрасните слънчица на света! Нека всичките ви желания за пол и здрави бебчета се сбъднат и бъдете благословени от още една августинка 2008! Просълзих се от стихчето на Асето - ей това е най-големия пич в нашия форум, да знаете!  Peace

# 39
  • Мнения: 1 554
Ами аз мисля да отида по-другата седмица, сега съм в 4-та седмица и още е доста рано май. Моя приятелка роди преди 2 седмици при д-р Георгиев и беше много доволна от него. Каза че е много внимателен, а и отговарял много търпеливо на всякакви въпроси. Такъв лекар ми трябва  Mr. Green. Поне точица да видим. Само дето не знам как ще изтрая до по-другата седмица.
На мен пък ми е притеснено сега, тъй като в идния петък ще летя до София, ще се върна във Варна пак със самолет и се притеснявам да не ми се отрази лошо на бременността. Надявам се все пак всичко да е наред, а и полета ще е кратък.



Здравейте момичета лека бременност ви желая аз съм от августинки 2007 Hug

При кой Георгиев е раждала твоята приятелка Thinking аз раждах в аг-варна при Георгиев и това описание отговаря на неговото Laughing ако е той препоръчвам ти го с две ръце  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 266
Ехе, девойки, честито!  Heart Eyes
Едно носталгично ми стана, искам пак!  Embarassed
Много положителни емоции ви пожелавам и дай Боже леки бременности, на които да можете истински да се насладите!   bouquet

Кейт
, аз съм докторицата на Августинки 2008. Ампицилинът е кажи-речи единственият АБ, който е ок в ранна бременност. Дано да нямаш повече проблеми  Praynig

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Мерси, Котке Марта Simple Smile Звучи успокоително да го чуеш от няколко места! Много се моля и вдигнатата температура да не е повлияла нещо.... Sad
Може ли да ви питам как стои въпросът с пътуването? Предстоят ми командировки след 8ми декември, когато дай Боже, ще съм в седма седмица. Четох, че не е препоръчително да се пътува до 12та. Та от сега почвам да мисля какви ще ги къдря пред шефа. Още повече, че не ми се иска да казвам толкова рано... От друга страна, ще трябва да му кажа, за да ми увеличат заплатата, върху която се осигурявам... Кога най-рано е хубаво да стане това според вас? Още от декември или да изчакам януари?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравейте Grinning! Още веднъж благодаря за пожеланията на всички вече майки на августинчета  Simple Smile! Много сте мили, а стихчето на Asija без малко да ме разплаче.
Морска, приятелката ми ражда при Боян Георгиев в Майчин дом и аз смятам да ходя при него на преглед. Но четох много добри отзиви за Георгиев от АГ, така че ще го имам като алтернатива.
Аз си записах час за преглед за този петък, но малко се съмнявам че ще се види нещо, тъй като тогава ще имам само 6 дни закъснение. Но пък вечерта трябва да летя до София и искам да питам лекаря дали е опасно. Ако е - хич няма да рискувам с полета.
Днес ми е много притеснено, от време на време ме боли корема като пред цикъл и понякога ме заболява чак и кракът. Не си спомням при първата ми бременност имах ли такива болки и ако да - до кога са. Защото съм се шашнала много, много ме е страх дали ще мога да премина през рисковите седмици  Sad. С първата бременност бях много спокойна, защото не знаех какво ме очаква, а сега... Моля ви, успокойте ме, имам нужда.
keit, наистина май е рисковано да се пътува първите седмици, докато се закрепи добре бебето. Според мен е най - добре да кажеш на шефа колкото се може по - скоро за бременността, за да те щади повече, а и най - вече за осигуровките. Аз днес говорих с шефа, толкова се притеснявах как ще приеме новината, а всичко мина много лесно Simple Smile. Разбрахме се и за осигуровките, които ще се смятат от месец декември,  и съм повече от доволна. Само да е всичко наред с бременността. Е, след като изписах цял ферман, мисля да си лягам, а утре пак.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Роси, няма да се тревожиш, ще си мислиш хубави неща и ще си повтаряш как всичко ще е наред, как мъничето ще се държи здраво и това е.
Аз се тревожа точно защото не знам какво ме очаква, не знам кое е по-страшно - да знаеш или да не знаеш...

# 44
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен ! И аз съм от августинки 2008 , пожелавам на всички бъдещи майки лека и безпроблемна бременност , само приятн моменти в фрума и ако имате някакви въпроси ние сме на среща Simple Smile
Успех Simple Smile

# 45
  • Мнения: 149
Здравейте и от мен /отново мамма августинка 2008/ Wink Искам да ви пожелая лека и безпроблемна бременност и много красиви бебчета на финала Hug Много ви се радвам Grinning
За болничния на повечето ще ви се вземе като база декември-май /особено на тези с по-ранен термин/ тук има калкулатор доста работи обхваща вижте и там.
За АБ и аз в началото се разболях доста сериозно....но с повече лежане и малко лекарства се оправих.
За пътуването наистина в началото не се препоръчва, но това си зависи и от самата бременна. Аз докрая пътувах много...така че всеки си преценява сам за себе си.

Още веднъж успех!!!

# 46
  • Мнения: 9 973
здравейте!Ние работим за бебче от 4м.Цикълът ми най-рано трябва да дойде на 29.11Днес си направих тест и като го мърдах насам-натам забелязах слабо втора чертичка.Силно се надявам да не ме е изиграло зрението GrinningЩе повторя теста след ден-два и ще видим дали ще съм в този отбор GrinningАз имам вече един августинчо 2007г. Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 5 728
Опаа......... Деска! Party
Айде успех и дано се впишеш в августинче 2009 Praynig пък защо не и аз  Mr. Greenна мен трябва да ми дойде на 30,11, чакам си ........... тест не съм правила все още! Rolling Eyes

# 48
  • SZ
  • Мнения: 10


Тъй,тъй! Хайде по едни стиснати палци и от мен за  EFP

# 49
  • Варна
  • Мнения: 407
Деси, Димяни, успех и да се похвалите с положителни тестове Grinning! Аз си направих първия тест 3 дни преди цикъла и тогава още ми се появи втора чертичка. Има едни тестове Presto, 2 са в кутията, за тях пише, че по-рано показват резултати. Единия се прави няколко дни преди цикъл, другия - май 1 ден след цикъл, нещо такова пишеше на кутията. Аз ползвах тях и съм доволна от бързите резултати  Grinning.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 012
За Sure Check пише, че показва на първия ден от закъснението, а на мен ми показа един ден преди това. А първия път го правих с Clear и ми показа бледа, ама супер бледа чертица два дни преди закъснението. Всичко зависи от концентрацията на хормона. Най-добре е да се изчака да се натрупа повече, ама пусто нетърпение...
Стискам палци за вас, Деси и Димяни!!   bouquet

# 51
  • Мнения: 9 973
Димяни ще те чакам до 30 заедно да си правим тестовете Crazy
Правих престо,сега ще взема шуър чек.Ей Димяни,трай си още в Люлинската Wink,че и мъжът ми я чете всеки ден Joy

# 52
  • Мнения: 1 733
Аз искам съвсеееееееееееееем тихичко да се запиша в темата ви Simple Smile Имам два положителни теста от преди 5 дни и съм изпълнена с нетърпение да дойде другата сряда, за да разбера от чичо доктор какво се случва в корема ми Simple Smile
Имам един прекрасен бандит на 2 и половина и повече от всичко на света искам да си има компания Simple Smile

# 53
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета!

И аз да се присъединя. Два теста - положителни.

Едно въпросче: боли ме коремаааа. Вчера като че ли поспря, но вечерта така ме преряза отново, заедно с кръста. При вас така ли е?

Леко бременеене на всички!  Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 407
Daniele, Bagneto, честити ви две чертички  Hug! Пожелавам ви лека бременност и по едно здраво и красиво бебче през август!!! Ех, как се радвам, че се увеличаваме Simple Smile.
Bagneto, и аз имам такива болки, особено като стоя в една поза повече време. Също като теб се притеснявам, но мисля че е нормално, пък дано отминат скоро. Можеш да пиеш Но шпа, той е безвреден за бременни. Трябва да сме спокойни и да вярваме, че всичко ще е наред.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 728
Daniele, Bagneto честито и леко бременеене! Praynig Hug

Деси,гроб съм! Whistling

# 56
  • Мнения: 9 973
взех шуър чек и след малко ще ннаправя.2дни са цяла вечност да чакам

# 57
  • София
  • Мнения: 5 728
Айде,чакаме! Praynig Party Hug

Bagneto, аз също имах болки в началото на бремеността но док ми каза,че няма нищо притеснително! Като отидеш на екар кажи и ще ти обърнат внимание! Hug
Дано втората ми бременност нее като първата с контракции от 3 месец  и с 3 см разкритие в 7  ooooh! Praynig

# 58
  • Мнения: 9 973
 EFPна 3минута и то от далеч  видях Hug
мнооооооооооооого съм щастлива newsm44 newsm44 newsm44
5м. и ето го резултата.Термина ми е  8.08 или 11.08(цикъла ми е между 25-30 дни).Пъпеш ще става батко!
Димяни не е късно и ти да си правиш теста

# 59
  • София
  • Мнения: 5 728
ЕЕееееееееееееееее...........много се радвам за теб!
Още едно лъвче супер Heart Eyes
Много здраве желая и лека бременност! Praynig Hug
Мен ме боли корем и май ще ми дойде но нищо де не се отчайвам пък и нали вече си имам едно агустово 2007 лъвче като теб! Crazy Party Mr. Green

Аа... ти защо не пишеш в наща отчетна???? Crossing Arms Whistling

# 60
  • Мнения: 9 973
водя се към септемврийките с термин 09.09,а се роди 31.08,но аз и там не пиша.
Димяни и аз имам предменструални болки вече 3ден.И аз си мисля,че всеки момент ще ми дойде

# 61
  • София
  • Мнения: 5 728
Е пиши де и при нас!
Важно е кога е роден! Mr. Green
Сега ще пишеш на 2 теми за август,айде айде  Hug

Ми ще видим дали ще ми дойде ще поизчакам края на месеца и тогава ще правя тест! Rolling Eyes

# 62
  • Варна
  • Мнения: 407
Деси, честито  EFP! Лека и безпроблемна бременност ти желая! А щом имаш две чертички, не трябва да ти идва дори да те боли. Аз още имам такива болки, а вече ми е пети ден закъснение. Нали уж било нормално и гледам да не се притеснявам, поне не много  Wink

# 63
  • Мнения: 9 973
Rosi79  мерси мила...много ти е следко момчето Heart Eyesпу-пу-пу

# 64
  • Мнения: 170
Момичета, може ли съвсем тихичко да се запиша и аз при вас?  Grinning
Имам 3 положителни теста за бременност и 4 дни закъснение. Изчислих си термина за 2-ри август  Grinning
Гледам, че с Багнето сме на една дата  Hug
Да се оплача и аз - доста често ме присвива стомаха, сякаш всеки момент ще ми дойде, и кръста ме наболява от време на време... Дано да отмине скоро...
Стискам палци на всички, които им предстои да правят тест  Peace

# 65
  • Мнения: 9 973
Шери ,съвсем тихичко честито  bouquetКолко станахме 5-6 може би и повече Thinking
Дано скоро се напълни с августинки 2009

# 66
  • Варна
  • Мнения: 407
Деси, мерси много за хубавите думи за сина ми, а е и кротичък, и затова всички казват, че ще ми се върне с второто, понеже досега не съм била разбрала че имам дете  Mr. Green.
Шери, добре дошла в отбора! Лека бременност! За болките не се притеснявай, май всички си ги имаме още. Като отминат те пък, ще почне да ни се гади... Simple Smile

# 67
  • Мнения: 9 973
аз да ви питам почнахте ли с фолиевата киселина.Аз утре ще си купя и започвам да пия

# 68
  • Мнения: 170
Благодаря ви момичета  Hug
От вчера започнах да пия фолиева киселина, по 400 микрограма мисля че са таблетките - знам, че е много важно да се пие най-вече първите три месеца. А тестовете си ги направих оня ден, след 2 дена закъснение. Сега мисля да вземам малко но шпа, че тези болки ме притесняват, направо изтръпвам всеки път като ме свие стомаха...

# 69
  • Мнения: 1 054
Първо честито на новите августинки! Леки бременности желая на всички  Hug
Фолиевата киселина по принцип е добре да се пие поне 3 месеца преди забременяване, защото след положителния тест гръбначния мозък вече е почти формиран, а тя е предимно за него. Някои лекари съветват да се пие през цялата бременност, че и по време на кърмене, някои пък казват само първите 3 месеца... А в някои страни (САЩ мисля) тя се приема от всички жени в детеродна възраст. Та започвайте моментално, ако не сте я пили предварително   bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз почнах да пия фолиева киселина малко преди да забременея, обаче някой път забравям. Сега ме подсети да си я пия, че днес пропуснах  Hug.
Шери, знам че е трудно, но е много важно да си спокойна. И аз така изтръпвах всеки път като ме заболи, даже онзи ден бях писала по този повод в темата. Обаче вече си казвам: каквото е писано това ще стане. И да се притеснявам - файда никаква, само може да ми навреди това. И гледам да го давам по-спокойно.

# 71
  • Мнения: 143
Шери, имам абсолютно същите симптоми като теб и се притеснявам и аз, но май всички ги имаме... Така че явно е абсолютно нормално.

Честито на всички ни! Който не е започнал с фолиевата бързо-бързо да си набави - 0.4 mg или 400 mcg - едно и също са. Аз пия едни пренатални биовитамини за бременни, които на запад се пият и преди забременяване, когато се планира детенце. Хубаво е и такива да имате. Аз какви ужаси съм чувала от родили приятелки за Центрум Матерна... и затова предпочитам естествено добитите. Но който както си реши.   bouquet

Буболече  Hug

Роси79, благодаря за обяснението за болките. Помниш ли дали си имала такива при първата си бременност?

Аз си слагам линийка от рано, за да ми е на късмет!  newsm51

# 72
  • Мнения: 9 973
 Rosi79  и аз така си казвам,все пак имам едно дете,което има нужда от обгрижване

# 73
  • Мнения: 9 973
от Центрум Матерна много се пълнее.Аз не съм пила и не мисля да пия ако не се налага.По принцип купувам пресни плодове

# 74
  • Варна
  • Мнения: 407
Bagneto, така като се замисля май имах такива болки и през първата бременност, но не помня кога отшумяха. Спокойно, всичко ще е наред!
Относно витамините, аз при първата ми бременност не съм пила такива, ще видя този път дали ще пия.
Пък лентичка още се чудя дали да си сложа, но май ще изчакам до утре, когато ще съм на лекар. Да ми стискате палци, особено в 10.45 сутринта  Laughing. keit, и на теб успех на прегледа утре и да пишеш после Hug

# 75
  • София
  • Мнения: 5 728
Аз тетка Мара нали нямам търпение та се надничам тук Embarassed
Дано не досаждам на никой! Laughing
Фолиева киселина като забременях започнах да пия веднага до 3 месец,а след това като я спрях започнах да пия витамините на Jameson-Prenatal- мога да кажа страхотни!

Сега от 2 месеца вече пак пия Фолиева знам,че е хубаво!

Роси,започвам да стискам от сега! Hug

# 76
  • Мнения: 9 973
Rosi79 fingerscrossed
ас също сложих лентичка за да ми е на късмет.
Болки с първата бременност не съм имала-НИКАКВИ,нито гадене,повръщане

# 77
  • Мнения: 9 973
Димяни не качи ли кг. от витамините?
аз за целите 9м. качих 8кг.,а сега съм с 16кг. по-слаба,тоест с -8

# 78
  • Мнения: 143
Димяни, същите ги пия и аз, но още докато бебеправихме, че ги купих предния път, а преди да започнем на ново прочетох, че е хубаво и предварително. Имат 1мг фолиева в тях.
Дали се пълнее от нещо съм решила да мисля след около година и половина Wink Да не се стресирам излишно.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 728
Не знам защо си мислите,че се пълнее от някакви витмини  Grinning
Всичко е до организъм!
Деси,качих нормалните за бременноста килограми или по точно 13 не мисля,че са много!
Лекаря който ми спука водите обаче онемя/беше млад с 8 г стаж/и каза: Леле за 8 г не съм виждал толкова води Mr. Green Изписаха ни като бях свалила всичките 13 килограма още на 3 ия ден,а месец след това още 3 ама сега в псоледните 3 месеца си наваксах 4 и сега съм 56  Confused Crossing Arms все се каня малко да се огранича ама за сега само си говоря! Whistling

# 80
  • Мнения: 9 973
никакви ограничения при бебеправене.Аз ям като невидяла,мъжлето пасти да яде пред мен,ама не качвам-кова си на 46кг. ooooh!в 8клас бях 51кг. Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 5 728
Ти си щиглец Whistling направо много слаба!

# 82
  • Мнения: 9 973
е,не-висока съм 152см. Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 5 728
Ууу.... аз съм 9 см по висока! Mr. Green Party
хахха.......айде Оспамихме малко Crazy

# 84
  • Мнения: 9 973
мноооооого малко.
с теб трябва в люлинската да си лафим общи приказки Crazy
Нека се включат и другите майчета да си побъбрим

# 85
  • Мнения: 1 054
Аз забравих да се отчета... вчера бях на лекар и съм тотално разочарована от лекарката... Първо едва ли не ме изгони от кабинета, защото 10 дни закъснение е нищо. После вика "пий 1л. вода и след 1 час ела да те видя на ехографа с пълен пикочен мехур" Пишкам точно през час и още тогава едва стисках, но пих водата и се върнах... Гледа ме на ехограф, който сигурно е по-стар от мене и каза... "Ми ей това трябва да е матката.. и тука някъде да се появи нещо, ама сигурно другата седмица..." И още куп глупости, с които няма да я засрамвам. Утре обаче отивам във Втора градска и там ще си запиша час при някой, който и цялата бременност да си ми следи и раждането да ми води!
И всъщност по дата на последната редовна менструация термина ми е 19 юли... и след 2 дни да вляза в 7ма седмица  Shocked обаче заради много късната овулация може да родя август и ще ме водят преносила.... така ми каза една приятелка от форума... та не съм за вас явно, но доки ще каже Simple Smile Лентичка още не искам да слагам, защото сложих, когато си мислех, че ще съм януарка и доста бързо се наложи да я махна... Нерви имам... ще чакам до другата седмица да "погледна в очи" бебо и то ще избере лентичката  Joy

# 86
  • Мнения: 9 973
BubolecheMeche  не е важно юли ли август.Здраво бебе на финала-за това се борим.
Но ако ти си в 7 гс и доки не вижда плодно сакче fight newsm11умряла работа е

# 87
  • Мнения: 170
Роси, успех утре  Praynig
Димяни, не досаждаш на никого   bouquet  Пожелавам ти скоро да си официално в клуба  Flutter
Буболече, тази "лекарка"...  ooooh!

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 22:19 от Шери

# 88
  • Мнения: 9 973
току що направих преброяването Crazy-7 сме вече Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Роси, стискам палци утре!! Аз съм от 10 часа Simple Smile

# 90
  • Мнения: 9 973
 fingerscrossed ето едни палци и за теб

# 91
  • Мнения: 1 391
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ АВГУСТИНКИ!!!  Hug Hug Hug Страхотно много се радвам, на радостта, която ви е сполетяла и която тепърва ще ви връхлита все повече и повече  Flutter - като майка на августинче 2004, мога да споделя, че изживяването да имаш такова дете е невероятно! Слънчево и радостно човече!  Heart Eyes Flutter Grinning.

Особено много искам да поздравя BubolecheMeche и Bagneto , с които бяхме в януарската тема, от която уви, неуспешно излезнахме! Поздравления момичета за успеха!   bouquet Всичко ще е наред! Само позитивни мисли!  Grinning Flutter Hug Ужасно се зарадвах, да видя успеха ви! От зимен сте попаднали в най-прекрасен летен месец, с вашите дечица! Така че, стискам палци и ви желая леко бременеене!

 Hug Peace

# 92
  • Мнения: 9 973
добро утро мацки
на работещите пожелавам това


Collibri  bowuu

# 93
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро и от мен  Hug
След малко тръгвам за прегледа, Боже, как се притеснявам. Дано всичко е наред. Веднага като се върна ще пиша. Лек ден на всички!

# 94
  • Мнения: 170
Роска, стискаме палци. Не се притеснявай, мисли позитивно, повтаряй си, че всичко е наред  Hug
Чакаме отчети после от всички, които ще ходят на прегледи днес  Praynig

# 95
  • Мнения: 9 973
Днес нямам болки-НИКАКВИ Party

# 96
  • Мнения: 1 733
Здравейте и от мен днес Simple Smile
Гледам, обсъждате фолиевата киселина. Аз с първата си бременност изобюо не знаех що за чудо е това и започнах да я пия , когато вече бях в 5 г.с.
Този път пия от лятото, но не съм особено редовна. Откакто миналата седмица видях двете чертички, не пропускам Simple Smile
Аз лентичка в подписа си още няма да слагам, ще изчакам другата седмица прегледа при доки и тогава  Praynig

# 97
  • Мнения: 1 054
И аз днеска ще правя втори опит за преглед .... дано тоя път в вагиналния ехограф се види нещо... и да попадна на маааалко по-добър АГ  Praynig

# 98
  • Варна
  • Мнения: 407
Момичета, сега се върнах от лекаря. Ами, още нищо не се вижда, явно е доста рано  Sad. Каза, че имам увеличена лигавица, което говорело за бременност, но точка не видя, а ме гледа и с вагинален ехограф. Видя и някаква киста, но предположи, че е на жълтото тяло и не е опасна. След 2 седмици съм отново на преглед и тогава ще се види има ли точка и къде е. Дано си е на мястото, сега се притесних да не е извънматочна бременност  Sad.
Иначе довечера нали ще летя до София, та той ми каза, че няма проблем, само да си пия Но шпа преди полета. А роднините в София имат котка и им казах да я оставят у някой докато сме там, защото доста се притеснявам.
Та това е от мен, новини - не добри, но пък поне знам че това ще ми е лекаря, който да ми следи бременността, ако всичко е наред.
keit, как мина прегледа, пиши.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 407
BubolecheMeche, успех на прегледа и чакаме да се похвалиш  Hug

# 100
  • Мнения: 143
Колибри, благодаря за пожеланията  Hug

Буболече, да пишеш за прегледа, ей!

Роси, спокойно, наистина е много рано да се види нещо. Няма нищо лошо в това, че да се притесняваш. Аз нарочно съм решила преглед малко по-нататък, за да не си създавам такива притеснения, че като се знам каква съм.  ooooh!

На всички голямо  Hug

# 101
  • Мнения: 9 973
Роси не се притеснявай мила.Ако си с късна овулация е разбираемо Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен ,момичета! Нова съм тук и се надявам да ме приемете сред вас! На 25.11 си направих тест и беше положителен,въпреки че трябва да ми дойде на 30.11. силно се надявам това да не се случи.Имам една неуспешна бременност през май,много ми се иска този път всичко да е наред.По въпроса със фолиевата киселина аз я пия от както възстановихме опитите за бебче, а вчера се чух с доктора и той ми каза , че е много рано за преглед още.Пожелавам на всички Ви успех,само положителни емоции и най-сладките и пухкави бебчета през август!

# 103
  • София
  • Мнения: 5 728
Галка,честито и н ате и леко бременеене! Praynig Hug

Роси,не се притеснявай! Hug
Когато направих тест за бременност бях с закъснение от 4 дни и като се обадих на док той ми каза да отида при него не по рано от 2 седмици! Стискам палци всичко да е добре и при теб и забранявам да си милиш глупусти! Naughty Hug Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 9 973
Galka_84  добре дошла в августовия отбор Hug

# 105
  • София
  • Мнения: 17
Благодаря за топлия прием , момичета! newsm51

# 106
  • Мнения: 1 733
Галка   bouquet

# 107
  • Варна
  • Мнения: 407
Galka_84, добре дошла и от мен  Hug!

# 108
  • Варна
  • Мнения: 407
Ама колко бързо взехме да се увеличаваме  preggo Grinning

# 109
  • Мнения: 1 733
Ама колко бързо взехме да се увеличаваме  preggo Grinning
Да, много готино Simple Smile
Само дето аз май няма да съм точно август, а по-скоро 31 юли...

# 110
  • Мнения: 1 054
Е, върнах се и аз от лекар.... Искам да ви питам... само мен ли ме гледат странно и с поглед обвиняват, че знам какво е кръвен тест и че съм правила... само мен ли обвиняват че съм ориентирана кога може да ми е овулацията?! Почувствах се направо виновна, че съм отишла с ясното съзнание, че СЪМ бременна... от къде пък аз ще знам.... Както и да е ... ето какво видяхме http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9124147 Доктора каза, че е още много малко отговаря на 2 седмична бременност... след 5 минути обаче ме изкара дори "небременна" с нещо странно в матката, което прилича на 2 седмична бременност... Прибрах си се.. наревах се... или още не съм... след 10 съм пак там, че да видим пораснало ли е (по тона на доктора той доста се съмняваше, че ще порасне). Посъветва ме и да спра дуфастона, защото можело заради дуфастона да не ми идва... ще помисля до довечера дали да не го пия.... Роска, знам точно как се чувстваш... ще си видим хубавите точки след 10ина дни ще видиш!
Гушкам ви всички.... добре дошла Галка  Hug

# 111
  • Мнения: 1 733
Buboleche  Hug Hug Hug
Не се шашкай предварително!
А и точицата там ми прилича точно на каквото си е Simple Smile
По-добре отиди другата седмица при друг доктор!

# 112
  • Варна
  • Мнения: 407
BubolecheMeche, ама и ти попадаш на едни лекари  ooooh! Аз не разбирам, как може той да се съмнява че има бременност, след като си си правила кръвен тест и е показал че има такава. При тебе се получава "хвани единия, тръшни другия лекар"  Sad. Недей да плачеш, успокой се, сигурна съм че всичко е наред. Ако трябва посети и трети лекар. Стискам палци и знам че през месец август всички ще дондуркаме малки сладки бебенца Hug.
Daniele и да си за 31.07. не пречи да се подкрепяме и да си споделяме Hug

# 113
  • София
  • Мнения: 17
Благодаря отново на всички! Buboleche, наистина недей да се шашкаш,просто отиди на друг лекар,пожелавам ти да си намериш по-отзивчив.Този лекар при който си била  #2gunfire направо! Недей да се разстройваш,колкото и банално да звучи! Аз вчера се разплаках в работата заради някаква дреболия и колежката ми веднага ме скастри,недей че и бебчето после ще е ревливо.
Стискам палци всичко да е наред!

# 114
  • Мнения: 9 973
BubolecheMeche  не се ядосвай на лекаря,всички са такива.Сакън,да не знаеш повече от тях.
Що се отнася до бебето,напълно нормално е да не отговаря на гс Grinning,тоест ехото не може да е толкова точно при толкова малък плод.То си зависи и от АГ-то,и от ехото....така,че спокойно и БЕЗ нерви Wink Hug

# 115
  • Мнения: 1 054
Много благодаря на всички ..... Сякаш подигнах малко главица.... не е свършил света все пак... ще си видя точката след само 10 дни.... Мога само да ви посъветвам... чакайте колко можете повече и по никакъв начин не бързайте с прегледите...  Hug  bouquet

# 116
  • Мнения: 9 973
Ама колко бързо взехме да се увеличаваме  preggo Grinning
до тук сме 8 Sunglasses

# 117
  • София
  • Мнения: 5 728
Буболече,прекрасна е снимката   Heart Eyes и ти пожелавам да видиш как подскача след няколко седмици........ незабравимо е!  Heart Eyes
Мъжа ми като видя сърдечната дейност в 8 г.с. и направо онемя Crazy и вика на лекаря: какво подскача Mr. Green hahaha

# 118
  • Мнения: 9 973
Димяни,удържаш ли фронта...все те мисля ей Sunglasses

# 119
  • Мнения: 9 973
ще изчакаме още 1-2 дни да се понапълним като отбор и ще пуснем първата темичка с имената,термините и т.н.
затова не е лошо всеки да каже на колко е год.,коя бременност е,от кой град и нещо такова.По принцип се занимавам с отчетната Люлинска тема и не е проблем да поема оформлението на 1стр. и на тази тема.Всеки дава идея за нещо интересно или за заглавие и така като един отбор

# 120
  • София
  • Мнения: 5 728
Пффф.... имам леко кафеникаво зацапване и май,май няма да има положителен тест  Sad 

# 121
  • Мнения: 9 973
кафеникаво зацапване не е цикъл,нали знаеш

# 122
  • София
  • Мнения: 17
Деси, аз съм от София,на 24г. съм,според форумния калкулатор термина ми е за 04.08.2009г. , първа бременност ми е,обаче аз имам една неуспешна през май (missed abortion).

# 123
  • София
  • Мнения: 5 728
Деси,да ама се разочаровах! Confused

# 124
  • Мнения: 9 973
е,що?дойде ли ти

# 125
  • София
  • Мнения: 5 728
не ама............

# 126
  • Мнения: 9 973
стискай зъби,дано стане Flutter

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравейте, момичета!  Hug
Добрах се и до тук днес... Доста натоварен ден беше, обикаляне.... Прегледа мина доста добре, но аз все още не смея да се зарадвам... Плодното сакче се вижда много ясно, вече имам снимка! Simple Smile Размерите му са добре спрямо седмицата, в която съм. Все още не се виждат подробности обаче, ще ходя след две седмици, когато трябва да се чуе и сърдечна дейност.
Притесних се, защото лекарката ме посъветва да не казваме на никого до 12та седмица. Изследванията показаха, че имам бактерии E.coli. Сега още пия антибиотици и като ги свърша, пак ще си правя изследвания на стерилна урина, за да видим дали са се разкарали... Sad
Бях си написала един списък с въпроси да питам, обаче като почнах и си глътнах граматиката и половината неща забравих да питам. Даже най-важното - за пътуването - забравих Sad И термина все още не знам кога ми е официално...
Освен това имаме и котка и това допълнително ме тормози!
Днес като седях и си гледах снимката, се разплаках... Май ме хващат хормоните, а иначе нямам никакви други признаци, освен че са ми малко по-чувствителни зърната на гърдите.
Роси, не се тревожи, първия път като ходих и на мен ми каза, че лигавицата ми е увеличена, това е хубав признак.
Буболече, спокойно, само малко повече търпение трябва. Стискам палци да си намериш читав лекар, че после доста време ще си имаш работа с него и трябва да му имаш доверие.
Димяни, и аз мисля, че зацапването не значи нищо още. Изчакай малко, мисли положително Simple Smile
Добре дошли на всички нови момичета!  Hug

# 128
  • Мнения: 304
С боязън и аз се записвам . На 26г. с термин 03.08.09г. днес бях на лекар - в 5г.с. и плодно сакче -5мм. Преди 1,5 г. преживях мисед в 10г.с. имам завишени НК клетки и вливам интралипид. Надявам се и вярвам този път всичко да бъде наред. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 9 973
kali 61 Hug добре дошла.Надявам се всички да устискаме до края
 kеit  спокойно мила.Котката е по-вредна при бебе,както и пушенето при кърмене.Пътувай спокойно.Като усетиш умора-починете.Аз не спрях до термин да обикалям страната GrinningДоки е казала да не казваш от суеверие Wink
Помнете само,че сте бременни,а не болни.С тази нагласа трябва да живеете.Излизайте с приятели,смейте се.Не се вглеждайте дълбоко в плиткото.Мислете позитивно и се радвайте на бременноста си.Като родите циркът започва.Който има дете знае за какво говоря Wink

# 130
  • Варна
  • Мнения: 407
kali 61, добре дошла! Лека бременност и никаква боязън, този път всичко ще е наред  Simple Smile
keit, и аз мисля че лекарката ти е казала да не казваш на никого от суеверие. А за пътуването - аз мисля че трябва да си по-предпазлива в началото, но най - добре наистина да ти каже лекар. Обади и се и я питай, ако ти е спешно пътуването.
Аз днес съм в София, по никакъв начин полета не ми се отрази зле.  А болки като пред цикъл вече почти нямам, което много ме радва. След малко излизаме по разходки и смятам да не се прибирам цял ден. Пък и имам поръчка - сина ми иска предколеден подарък пъзел и ще трябва да му удовлетворя желанието, няма как  Laughing
Лек ден на всички, без болежки и тревоги! И чакаме нови попълнения Hug

# 131
  • Мнения: 9 973
аз имам болки предимно вечер Close

# 132
  • Мнения: 1 900
Ех как ми се щеше и аз да се класирам отново в авгуската темичка...
Тони успех ти пожелавам и дано да стане най-скоро.  bouquet
На всички бъдещи мами тука, лека бременност и много здрави бебета. Heart Eyes

# 133
  • Варна
  • Мнения: 407
Деси, скоро ще отшумят болките   Hug

# 134
  • Мнения: 9 973
надявам се Crazy

# 135
  • Мнения: 955
Здравейте момичета! Още една Августинка 2008 се включва да ви се порадва  Hug.
Миналата година на днешния ден видях  EFP, и сега втората чертичка ми гука от кошарата  Laughing! Желая на всички да се радват на всеки ден от предстоящите 9 месеца, да забравят всички тревоги и на финала да си гушкат здрави и красиви бебчета!

# 136
  • Мнения: 9 973
http://store.fmi.uni-sofia.bg/temp/level.html сега го публикуваха в нашата отчетна Joyскъсах се от смях Joy

# 137
  • Мнения: 58
Здравейте мили моми4ета Hug. Аз съм от августинки 2008. Искам да ви поздравя и да ви вдъхна малко кураж. Вие сте в на4алото на нещо прекрасно, наслаждавайте му се и по-малко се тревожете. Дайте време на мъни4етата да се развият. В на4алото не винаги може да се види ясно, какво имате в корем4етата. Казвам го от ли4ен опит. Моя малък мъж се показа 4ак на 08.01.08, до тогава само се 4удеха дали го има или не, а ето, 4е сега пиша с една ръка, защото той се е гушнал в мен Sleeping . Пожелавам ви лека и безпроблемна бременост   preggo и през август да сте най-щасливите мами на света  baby

# 138
  • Мнения: 9 973
 smile3501 мерси за подкрепата.Догодина по това време и ние ще посрещаме августинки

# 139
  • Мнения: 170
Благодаря на всички августинки 2008 за милите думи   bouquet Дано и ние да изпитаме вашето щастие!  Hug
Аз да ви кажа хем си повтарям да не се притеснявам, хем тези менструални болки много ме стресират... Вчера обаче се порових във стари теми и видях, че някои мами са ги имали по 1-2 месеца (това за всички, които като мен се тревожат). Днес и утре съм решила само да си лежа и да си пиша с вас  Grinning Дано да минат скоро и безпроблемно на всички!

# 140
  • Мнения: 9 973
Днес и утре съм решила само да си лежа и да си пиша с вас 
ей това да се чува Hug.Искам да измислите заглавие за тема.Мисля утре като съм свободна да я направя-нашата първа тема Heart Eyesс термини,имена и т.н. както си му е редът

# 141
  • София
  • Мнения: 5 728
Мдаааам,догодина няма да съм мама августинка!
Дойде ми..........  Sad е няма да се отчайвам много,нали си имам едно августово момченце 2007 набор Heart Eyes
Успех на всички и лека бременности здрави бебчета на финала!  Praynig
Ще ви навестявам отвреме на време! Hug
Пазете се! Hug

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Няма страшно, Димяни! Пожелавам ти да си мама септемврийка!

# 143
  • Мнения: 9 973
 ♥♥♥Димяни ♥♥♥ мила ще чакаме подарък за Коледа.В новогодишната нощ стават чудеса Heart Eyes
Съжалявам за кофтия подарък към тати Sad

# 144
  • Мнения: 170
Димяни, съжалявам, но не се отчайвай, пожелавам ти от сърце най-хубавия новогодишен подарък  Hug  Hug  Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 5 728
Дано!  Praynig
Благодаря ви от все сърце!  Hug

# 146
  • Мнения: 9 973
Димяни следиш ли овуто.Аз си взех 5 теста и така `хванах`.Даже само веднъж опитахме,че мъжо отиде за 3 дни на село,ама се получи.Иначе на случайноста-тц Crossing Arms

# 147
  • София
  • Мнения: 5 728
Не мила не следя! Мразя това нещо защото 7 години се занимавах точно с това докато забременея с Райън! Rolling Eyes Confused

# 148
  • Мнения: 143
Аз се присъединявам за едно слабо кофеиново.
Ох, момичета, докато не мине още една седмица поне няма да мирясам. Така съм се притеснила... Предния път прокървих на 37-ия ден и сега само чакам да мине този ден и да продължавам нататък.
Усмихната неделя!

# 149
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро, момичета  Grinning! За мен едно 3в1  Simple Smile.
Bagneto, напълно те разбирам как се чувстваш, защото при първата бременност прокървих и лежах за задържане, само дето не помня кога беше точно. Обаче трябва да си повтаряме, че този път всичко ще е наред и няма да имаме проблеми Peace
Днес ми е много смотано, сутринта се разплаках за почти нищо, скарах се по телефона с мъжа ми, абе явно хормоните ми влияят зле. Заболя ме и корема, вярно е че трябва да сме спокойни.
Вчера ходихме в магазин "Джъмбо", вътре беше голяма лудница   Crazy Но пък накупих подаръци за сина ми  за Коледа:)
Нямам търпение да си отида във Варна, тук не ми понася, хората около мен не могат да се поставят на моето място и мислят че се лигавя.
Това е от мен, извинявайте ако съм развалила настроението на някой  Sad Лек ден на всички!

# 150
  • Мнения: 143
Роси, абсолютно нормално е. Аз съм толкова уравновесен и спокоен човек по принцип, а сега, въпреки че е толкова ранен стадий, направо не мога да се позная. Мога да се събудя смеейки се и после след 30 мин да се разплача. Смахната работа!  Wink
Аз заминавам, че ще ходим на обяд в баща ми за Рождения ми ден и искам да се понаглася.  dancing Дано довечера да намеря някоя от вас тук за две-три приказки, че неделите са пусти във форума.

# 151
  • Мнения: 1
Bagneto  аз съм тук Wink
правя нова тема,какво ще кажете Whistling
На мен пък ми е рано за подаръци.Как ще устискам 1м. да ги крия Thinking Naughty
Аз болки почти нямам Grinning

# 152
  • Мнения: 170
Момичета, вие ме ошашкахте с тези прокървявания.... Аз тъкмо се бях поуспокоила малко  Tired Боже, дано на никоя от нас да не и се случва такова нещо  Praynig  Praynig  Praynig
Аз да споделя, че днес се събудих умряла от глад, чак стомаха ме болеше, а по принцип не закусвам никога  Thinking Знам, че е още много рано, но дали все пак това не е от хормоните или си внушавам? Толкова е нетипично за мен, че нямам друго обяснение. Иначе не ям повече от обикновено, но тази сутрин стомаха ми така стърже, че не се търпи  ooooh!

# 153
  • Мнения: 170
"Сега в очакване на сърчица, а догодина - АВГУСТовски слънчица!" - евентуално заглавие  Blush

# 154
  • Мнения: 29
Здравейте на всички Августинки! Аз съм Бояна, на 29г. и живея в София. Вчера си направих тест на 5-ия ден от закъснението и беше положителен още на първата минута. Днес повторих с Шуър чек и пак беше  EFP Според калкулатора термина ми трябва да е на 3.08.2009г. Супер съм щастлива! Таткото е малко като цапнат с мокър парцал, но ще се оправи!  newsm62 Още не съм ходила на лекар, но мисля да го направя следващата или по-следващата седмица. Дано всичко е ОК! newsm10

# 155
  • Мнения: 9 973
Boiana_P  Hug
 Шери  bowuu bowuu  bouquet
сори,че влязох с профила на августинките Embarassed без да искам
Ще направя темата след 2-3ч. HugВече сме 9 нали така?

# 156
  • Мнения: 3 372
Здрвейте и от мен Hug
В сряда видях първия слабоположителен тест, после последва кръвен положителен и днес вече имам 2 дебели черти и мога официално да се запиша в августовската тема Crazy Казвам се Милена и съм на 23г, от Перник. Пробваме от 9 месеца и не се получаваше, този е 10-тия, който се оказа успешен Flutter Термина ми се пада на 7.08 /рождения ми ден Mr. Green/. Още не съм ходила на лекар и се притеснявам дали всичко ще е наред, но се чувствам много добре и са надявам това да е добър знак Peace

# 157
  • Мнения: 9 973
Ice Queen  Hug добре дошла и на теб

# 158
  • Мнения: 170
Бояна, Ice Queen, честито и добре дошли при нас  welcome
Деси, работата ти се увеличава  Grinning

# 159
  • Мнения: 9 973
 Shocked не знаеш какво говориш Grinning
Има 30-40 линка със статии и аз съм още до никъде.Ще пусна темата и после ще дооправям...то цял ден не стига

# 160
  • Мнения: 9 973
новата тема я пускам.Ако искате пишете в нея
Буболечемече и Кейт после ще мислим да ги включим,тоест с точен термин като дадат.Има още работа по темата и ще я довърша,но сега дзвер ме зове да ходим на разходка
ето я и тематановата тема

# 161
  • Мнения: 1 569
Zdraveiteeeee. I az se prisuedinjavam kum foruma! Az jiveja sus shtastlivata novina ot 30 noemvri. Terminyt spored kalkulatorite mi e 4 avgust. Utre shte hodja na pyrvi ginekologichen pregled, no ne znam dali ne e tvurde rano. Vie kakvo mislite? Mnogo iskam da vidja dali vsichko e nared, no dali doktory shte uspee da vidi, dali ne e ranichko? Pozdravlenija na vsichki, s koito shte se radvam da si pishem tuk sledvashtite 7-8 meseca:))))))))))

# 162
  • Мнения: 9 973
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352534.0ела се запиши в тази тема,в която пишем сега Hug

# 163
  • Мнения: 12
Здравейте.Преди два дена бях на лекар и се видя точицата.Толкова много се радвам ,че чак ми се иска да изкрещя на всички че ще ставам мама.Единствено се моля всичко да бъде наред Simple Smile

# 164
  • Благоевград...близо до любимите...
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!!! Да се включа и аз към августовските майки  Grinning
Вчера бях на доктор и потвърди съмнението ми. Надявам се всичко да върви по план  и да е наред. 

# 165
  • Мнения: 3 372
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352534.0ела се запиши в тази тема,в която пишем сега Hug
Има нова тема момичета Peace

Общи условия

Активация на акаунт