Хайде августинки споделете какво се крие под сърцето

  • 10 541
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 955
Здравейте момичета! Още една Августинка 2008 се включва да ви се порадва  Hug.
Миналата година на днешния ден видях  EFP, и сега втората чертичка ми гука от кошарата  Laughing! Желая на всички да се радват на всеки ден от предстоящите 9 месеца, да забравят всички тревоги и на финала да си гушкат здрави и красиви бебчета!

# 136
  • Мнения: 9 973
http://store.fmi.uni-sofia.bg/temp/level.html сега го публикуваха в нашата отчетна Joyскъсах се от смях Joy

# 137
  • Мнения: 58
Здравейте мили моми4ета Hug. Аз съм от августинки 2008. Искам да ви поздравя и да ви вдъхна малко кураж. Вие сте в на4алото на нещо прекрасно, наслаждавайте му се и по-малко се тревожете. Дайте време на мъни4етата да се развият. В на4алото не винаги може да се види ясно, какво имате в корем4етата. Казвам го от ли4ен опит. Моя малък мъж се показа 4ак на 08.01.08, до тогава само се 4удеха дали го има или не, а ето, 4е сега пиша с една ръка, защото той се е гушнал в мен Sleeping . Пожелавам ви лека и безпроблемна бременост   preggo и през август да сте най-щасливите мами на света  baby

# 138
  • Мнения: 9 973
 smile3501 мерси за подкрепата.Догодина по това време и ние ще посрещаме августинки

# 139
  • Мнения: 170
Благодаря на всички августинки 2008 за милите думи   bouquet Дано и ние да изпитаме вашето щастие!  Hug
Аз да ви кажа хем си повтарям да не се притеснявам, хем тези менструални болки много ме стресират... Вчера обаче се порових във стари теми и видях, че някои мами са ги имали по 1-2 месеца (това за всички, които като мен се тревожат). Днес и утре съм решила само да си лежа и да си пиша с вас  Grinning Дано да минат скоро и безпроблемно на всички!

# 140
  • Мнения: 9 973
Днес и утре съм решила само да си лежа и да си пиша с вас 
ей това да се чува Hug.Искам да измислите заглавие за тема.Мисля утре като съм свободна да я направя-нашата първа тема Heart Eyesс термини,имена и т.н. както си му е редът

# 141
  • София
  • Мнения: 5 752
Мдаааам,догодина няма да съм мама августинка!
Дойде ми..........  Sad е няма да се отчайвам много,нали си имам едно августово момченце 2007 набор Heart Eyes
Успех на всички и лека бременности здрави бебчета на финала!  Praynig
Ще ви навестявам отвреме на време! Hug
Пазете се! Hug

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Няма страшно, Димяни! Пожелавам ти да си мама септемврийка!

# 143
  • Мнения: 9 973
 ♥♥♥Димяни ♥♥♥ мила ще чакаме подарък за Коледа.В новогодишната нощ стават чудеса Heart Eyes
Съжалявам за кофтия подарък към тати Sad

# 144
  • Мнения: 170
Димяни, съжалявам, но не се отчайвай, пожелавам ти от сърце най-хубавия новогодишен подарък  Hug  Hug  Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 5 752
Дано!  Praynig
Благодаря ви от все сърце!  Hug

# 146
  • Мнения: 9 973
Димяни следиш ли овуто.Аз си взех 5 теста и така `хванах`.Даже само веднъж опитахме,че мъжо отиде за 3 дни на село,ама се получи.Иначе на случайноста-тц Crossing Arms

# 147
  • София
  • Мнения: 5 752
Не мила не следя! Мразя това нещо защото 7 години се занимавах точно с това докато забременея с Райън! Rolling Eyes Confused

# 148
  • Мнения: 143
Аз се присъединявам за едно слабо кофеиново.
Ох, момичета, докато не мине още една седмица поне няма да мирясам. Така съм се притеснила... Предния път прокървих на 37-ия ден и сега само чакам да мине този ден и да продължавам нататък.
Усмихната неделя!

# 149
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро, момичета  Grinning! За мен едно 3в1  Simple Smile.
Bagneto, напълно те разбирам как се чувстваш, защото при първата бременност прокървих и лежах за задържане, само дето не помня кога беше точно. Обаче трябва да си повтаряме, че този път всичко ще е наред и няма да имаме проблеми Peace
Днес ми е много смотано, сутринта се разплаках за почти нищо, скарах се по телефона с мъжа ми, абе явно хормоните ми влияят зле. Заболя ме и корема, вярно е че трябва да сме спокойни.
Вчера ходихме в магазин "Джъмбо", вътре беше голяма лудница   Crazy Но пък накупих подаръци за сина ми  за Коледа:)
Нямам търпение да си отида във Варна, тук не ми понася, хората около мен не могат да се поставят на моето място и мислят че се лигавя.
Това е от мен, извинявайте ако съм развалила настроението на някой  Sad Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт