Коледа и Нова година - сладки изкушения !

  • 312 668
  • 2 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 301
Момичета незнам дали има някъде на друго място в нета такава топлина и уют каквато създавате вие !!!
Благодаря Ви   bouquet

# 31
  • Мнения: 315
леле, взимам отпуска и се хвърлям на тиганите и тенджерите! Laughing
страхотно оформена тема!
толкова коледно ми стана !така ми се иска да се сгуша пред някоя каминка, снегът тихо да пада, децата да тичат по баира с шейните...всичко да е сготвено.............аз да се завия с родопско одеало, да чета книжка на дивана, клепачите ми да падат, падат.....
ох, не издържам повече в офиса Twisted Evil
мерси за темата на * *•● Диди ●•* *

# 32
  • Мнения: 904
* *•● Диди ●•* *   bouquet

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Хайде и аз тук. Диди разкошна темичка, благодаря ти !

# 34
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Добро утро майсторици!

Леле, аз докато разбера, че темата ще се разделя, докато се огледам и вие вече сте на 2 страница на новата тема.... #Crazy

* *•● Диди ●•* * благодаря за прекрасно оформената тема, както и на Биляна за чудесното предложение!

_Пепи_, очите ми залепнаха във втория сайт.....уникални красоти...произведения на изкуството...дано поне 1/10-та да осъществя аз за Коледа Peace

По повод медените къщички, кажете ми каква е разликата дали ще отрежа прозорците преди или след печене? Преди Печенето няма ли да се деформират някак newsm78

Нарина, ако са изрязани добре и чисто няма да се деформират - това тесто не се надува много при печене! В никакъв случай не опитай да режеш след печене - има опастност да счупиш някоя стена!

# 35
  • Мнения: 452
И аз искам да благодаря на * *•● Диди ●•* * за чудесно оформената темичка /и другата също/ .И имам въпрос към тези,които са правили къщички,непременно ли трябва да е куха отвътре,не може ли да бъде оформена като торта и стените да се залепят?

# 36
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
barcela , идеята е къщичката да стои дълго време за украса - тортата ще се развали.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз искам да благодаря на * *•● Диди ●•* * за чудесно оформената темичка /и другата също/ .И имам въпрос към тези,които са правили къщички,непременно ли трябва да е куха отвътре,не може ли да бъде оформена като торта и стените да се залепят?

Само че каква ли ще ти е издържливостта на такава торта (имам предвид годност)
Къщичката се прави по-скоро декоративна. В нас миналта година стоя 2 месеца  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 708
Дидиииииии,

Няма такава красота и стил, в нито една тема. Просто имахме късмет, да си доброволка да я направиш. Ти просто отново показваш класа. Разкошно аранжирана, отлично подредена, просто приказна първа страница. Лео моля те направи така, че това произведение на форумското изкуство остане за идните поколения форумки. Peace

Жужка, ама аз си мисля, че отговорих на тоя въпрос newsm78 Извинявай, но гледам вече са ти дали отговор,  който е същия като моя Laughing


Просто не мога пак да не кажа, колко красота е направила Диди тук. Диди БЛАГОДАРЯ ТИ! Hug Hug Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 6 268
Бързо, бързо да се нанеса в темичката, докато не съм я изпуснала  Sunglasses

Страхотно оформление, много коледно, благодарности, Диди   bouquet

Въпрос - от къде се купуват тези тортени подложки?

# 40
  • Мнения: 276
Диди, прекрасна темичка. Малка виртуална почерпка за положеният труд ,за теб и Лео!

Аз снощи изпекох малко дребни слади за проба и мога да изкажа само благодарност за рецептите. Винаги до сега, когато пробвам нещо от списание или готварска книга съм резервирана, в повечето случаи с основание, но до сега всичко , което съм приготвяла с рецепта от форума е било перфектно! Благодарности на всички Hug

# 41
  • Мнения: 3 770
Момичета , стига сте ме хвалили , защото с чувствам вече неудобно !  Blush За мен беше удоволствие , а и от няколко месеца аз направо живея във форума !  Grinning

MamaChrisi , кога успя да опечеш толкова сладки , че и в кристална  фруктиера да ги подредиш ?  Wink Благодаря за почерпката !  Mr. Green


Аз се надявам днес най-накрая да успея да купя продуктите за английския кекс , но като чета за трудностите при намирането на портокаловите корички , как мислите вие , ще е успешна ли замяната им със сладко от такива ?!
  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 461
Биляна благодаря за идеята   bouquet Диди благодаря за оформлението   bouquet
Момичета изчетох всичко за английския коледен кекс само едно нещо не ми стана ясно  Embarassed можели да се изпече в форма за торта .Ако някой има на лесно снимки на съда в който е пекъл кекса нека да ги покаже.Благодаря предварително

# 43
  • Мнения: 276
 Диди, тези които направих са са по-хубави Mr. Green, но ще ходя на гости на една съфорумка да ги дегостицираме заедно и не искам да разваля изнена дата Laughing
kar4ita, аз го пекох във форма за торта.

# 44
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айде почвам с въпросите, досега плакнах очи с невероятните красоти на Джули Crazy.
Забравих миналата година по коя рецепта правих къщичката, но стана супер твърда Confused. По рецептата за меденките на Джули предполагам, че ще стане Rolling Eyes?
И втория въпрос - като изпека сладките в началото на месеца / става въпрос за линцеровите на Наталина и меденките на Джули/ - как да ги съхраня до Коледа - в метални кутии с капак ли Rolling Eyes?

Общи условия

Активация на акаунт